אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
כמה פעמים שאלתם את עצמכם מה הילדים עושים עם הטלפון שלהם כל היום? לפניך מגוון סדנאות או הרצאות להורים, מורים לילדים ולבני נוער המתמקדות בעידן הדיגיטלי. ההורים משחקים בסמרטפון ולומדים מהן האפליקציות הטובות ביותר לילדים ומהו זמן מסך המומלץ בכל גיל.
 
הורים וילדים בעידן הדיגיטלי - סדנאות מעשירות והרצאות אינטראקטיביות המיועדות להורים, בני נוער וילדים בכל הגילאים וכן לאנשי חינוך והוראה במטרה להכיר, ליהנות ולנצח את הפחד בכל מה שהסמרטפונים מציעים לנו היום. זה המקום שלכם, ההורים, להבין את הילד/ה והנער/ה דרך הטלפונים הניידים.
 
אחד הדברים המשותפים לכל ההרצאות והסדנאות הנערכות בשנים האחרונות הוא המשפט המקדים "נא לכבות פלאפונים" (שלפעמים גם כתוב בגדול בכניסה לאולם).
 
בהרצאות ובסדנאות האינטראקטיביות של Touch IT - העוסקות במשחקים דיגיטליים ובאפליקציות סלולריות לילדים - זה ממש לא ככה. בדיוק להיפך. כבר בהתחלה, ההורים (ובסדנאות משותפות גם הילדים) מתבקשים להוציא את הסמרטפונים ולהשתמש בהם כחלק מהסדנה או ההרצאה.
בהרצאות האינטראקטיביות נענה על השאלות הבאות, תוך כדי שימוש בסמרטפונים, סריקת ברקודים ומשחקים באפליקציות ייעודיות.
 
הרצאה להורים ולאנשי חינוך על התפתחות המשחקים – מהעבר ועד העידן הדיגיטלי כיום
האם תמיד הייתה "ילדוּת"? במה שיחקו הילדים במאה הקודמת? האם הטכנולוגיה "מפריעה" לילדים? מהי חווית המשחק הדיגיטלי? למה חשוב שילדים ישחקו? מה זמן המסך המומלץ בכל גיל?
הרצאה מעשירה המשלבת מידע תרבותי-היסטורי על התפתחות המשחקים והילדוּת תוך כדי חוויה ומשחק.
 
סדנה להורים - ילדים – בני נוער על אפליקציות
איך יודעים איזו אפליקציה מתאימה לילדים? אפשר לקנות טאבלט גם לילדים בגן? ממה הילדים נהנים יותר - מהממשק או מהתוכן האינטראקטיבי? איך מזהים אפליקציה טובה לילדים?
הסדנה חווייתית ומציעה ארגז כלים מעשי להורים על שימוש מושכל בסמרטפונים בבית ואפליקציות מומלצות בכל גיל.  
 
על המרצה: נירה דישי, עיתונאית, עורכת מגזין "הורים וילדים" לשעבר, בעלת תואר שני בתרבות הילד עם התמחות בטכנולוגיה דיגיטלית לילדים. מרצה ומנחה סדנאות אינטראקטיביות על הורות בעידן הדיגיטלי (להורים) ומדריכת גיימיפיקציה ולמידה ניידת (למורים), יוצרת משחקים ותוכן אינטראקטיבי לילדים www.touch-it.co.il 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.