אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מסיבת יום הולדת לגיל שנה זאת פוליסת ביטוח מקיפה למקרה שתירצו לחגוג בצורה מצומצמת כבר בשנה הבאה. איך להימנע מעשיית שלושה ימי הולדת בחודש לילד/ה. הזמנת מקום, מפעיל לאירוע יש להזמין במידה ויש אחים / אחיות וקרובי המשפחה שהם באותו גיל או כדאי להנעים את זמנם של האורחים/ות החברים/ות וקרובי וקרובות המשפחה. מסיבה יכולה להתקיים בגן פרטי, בבית, מסעדה, אולם אירועים, גימבורי.
 
ארגון מסיבת יום הולדת בגיל שנה
אחד מהיתרונות הגדולים של האירוע שכשהילד יגדל ויהיה בין חמש  או עשר תוכלו להגיד שהשקעתם בו מהדקה הראשונה כולל חגיגות ופעילות חברתית בשבילו כשבתכלס זה אירוע משמעותי בעיקר לכם ההורים ולסבא ולסבתא. לאורחים מה שחשוב זה עצם קיום המפגש החברתי. יש כאלה שמעדיפים לעשות שלוש מסיבות ימי הולדת.
בגן הילדים- ואז אתם ההורים צריכים להגיע לגן באותו יום. יש צורך להכין עוגה בלי קצפת , מתנות בסדר גדול של 5- 10 ₪ לילד/ה או יותר.
 
מסיבה למשפחה – מזמינים את המשפחה משני הצדדים ועורכים פיקניק משותף אידיאלי. ניתן להביא מספר חברים טובים.
מסיבה לחברים להורים ולילדים בגן – אפשר לבדוק אפשרות לעשות עם עוד פעוט/ה מהגן שחוגגים באותו חודש וכך לחסוך בעליות.
 
קביעת תאריך למסיבה
גיל שנה שנחגג יזמן לכם עדין הרבה אורחים. יש הבדל מהותי בין מסיבת יום הולדת לגיל שנה לאומת גיל שנתיים במיוחד אם זה ילד/ה ראשון / ראשונה. השלב הראשון הוא מציאת תאריך שיתאים לכם, לרוב האורחים לאחר מכן יש לסכרן זאת את המקום והמפעיל/ה. ברוב המקרים סוף שבוע הוא התאריך המבוקש.
 
קביעת רשימת מוזמנים- בחירת קונספט
אם עשיתם טבלת אקסל או וורד אם שמות המזומנים למסיבת ברית או מסיבת בריתה לפני כשנה ונסו לאתר  אותה. עברו עליה והוסיפו שמות או מחקו שמות שהם לא רלבנטים. עכשיו עליכם להחליט את מי להזמין. זאת הדילמה. על פי רשימת המוזמנים תוכלו לגזור את הקונספט המתאים לאירוע. רשימת המוזמנים באה להקל עליכם במציאת הפלטפורמה המושלמת עבורכם.
אם חברים או בלי – אני מכיר משפחה שמזמינה גם את קרובי המשפחה ומספר חברים קרובים וסוגרים עניין. על פי רשימה מוסכמת של המוזמנים/ות יש למצוא מקום.
 
טיפים להזמנת מקום למסיבת יום הולדת
בית פרטי – בהתאם לגודל הבית ניתן להזמין את האורחים. הדבר חוסך שכירת מקום. בקיץ ניתן לעשות את האירוע בחצר. אפשר לבדוק מי מבין החברים קרובות המשפחה יכול "להשאיל חצר".
 
חדר אירועים בבניין רב קומות - כדאי לבדוק אם לאחד מבני המשפחה או החברים יש חדר אירועים בבניין רב קומות או מי מוכן להשאיל חצר גדולה.
 
פארק – בשנים האחרונות חגיגת יום הולדת בפארק ציבורי הפך לדבר מאוד פופולארי. החיסרון שלא ניתן לשיר קריוקי.  
 
מסעדה – מקום הפותר לכם גם את בעיית הכיבוד ואת בעיית האוכל. ככול שיהיו יותר מוזמנים/ות כך תצטרכו לחפש מסעדה עם חדר פרטי יותר גדול. ישנם מסעדות שאפשר לבדוק אופציה לעשות פעילות ביום שבת בצהרים או בערב ויסגרו את המקום לכבודכם.
 
אולם אירועים – פה אתם צריכים להיות מאוד מחושבים. להשוות בין חלופות שונות. בהתאם לאזור מגורכם.
 
חדר הרצאות בבית מלון – יכול להוות אופציה אם כי ביום שבת ייתכן שלא תורשו לעשות פעילות רועשת כמו קריוקי ושימוש במיקרופון.
 
בחירת כיבוד לאירוע
בחירת הכיבוד צריכה להיעשות בהתאם לשעה שבה אתם מזמינים את האורחים/ות.
קנו בעצמכם- מרגע זה יש שני סוגי כיבוד. אחד לילדים/ות השני למבוגרים. לכן כדאי להעמיד שולחן אחד לטובת הילדים מופרד אפילו אם אפשר בצד השני של החדר. לא נהוג לבקש להביא אוכל מהאורחים אלה עם הסבתא מתעקשת שכולם יטעמו מהחמין של שבת.
 
הזמנת קייטרינג – כאן העלויות הופכות להיות יותר משמעותיות ולכן חשוב איזה סגנון אוכל אתם בוחרים. חלבי בדרך כלל יותר זול ויכול להתאים גם אם עושים אירוע בצהרים אבל כדאי להזהיר / לעדכן אורחים בעלי אהבה לבשר מראש ובדקו כמה עולה לכם מנה לפי ראש.
 
הזמנת תפריט במסעדה – השוו מחירים. על תפחדו גם להתמקח אם צריך ולבדוק האם יש מישהו בדרג יותר גבוה כמו הבעלים של המסעדה.
 
אולם אירועים / בית מלון – זכרו כי המנה כוללת את המקום. להשוות מחירים !
 
יתרונות הבופה – אתם גורמים למינגילינג בין אנשים, כל אחד מתיישב בצורה הרבה יותר חופשית. ואתם יותר חופשים.
 
בחירת  צלם מגנטים לאירוע
מומלץ מאוד להביא צלם מגנטים וכך גם יישאר לאורחים זיכרון ואתם תקבלו את הצילומים. שניים במחיר אחד.
 
קליפ ליום הולדת גיל שנה
היום יש אפליקציות ותוכנות חינמיות כולל במחשב שלכם כמו MOVIE MAKAR    שאתם יכולים לסדר את התמונות לבחור שיר ולצאת לדרך. כדאי להתעקש כן לעשות קליפ כי ממנו אפשר לעשות אלבום תמונות עד גיל שנה. (אם עוד לא עשיתם). הרווח כפול.
 
מתנות למסיבת יום ההולדת – הפוך גוטה הפוך
תתחילו להתרגל שבמסיבת יום ההולדת של הבת או הבן אתם צריכים את המתנות לארגן לחברים של הילדים שלכם כשהזאטוטים בני חצי שנה או שנה וחצי. קודם כל יש למצוא מתנה מתאימה לטווח גילאים ואת זה תבדקו מול המוכר/ת. חשוב לבדוק שלמתנות יש תוו תקן. ישנם מקומות כמו הכול בדולר מתחם לווינסקי בתל אביב שמוכרים שם בסיטונאות וליחידים. זה המקום שאתם מחפשים.
 
מפעיל לילדים או להורים
מפעיל לילדים למסיבה- תכניסו את זה טוב טוב לראש ! אין צורך להזמין מפעיל לילדים/ות בני שנה !! אם אתם בקטע נסו להיכנס לראש של הבן / הבת שלך וחשבו איזה הפעלה היא או הוא היו רוצים.
 
כדאי להזמין מפעיל למסיבת יום הולדת אם יש 10 – 15 ילדים בגילאי שנתיים שלוש ואז יהיה לכם שקט מהם אבל לא מהמפעיל/ה אלה אם אתם הולכים על קריאת סיפור ואיפור על הלחיים.
 
מפעיל להורים – הזמנת הפעלה למבוגרים כשיש מסיבת יום הולדת היא חשובה כשהזמנתם גם חברים/ות לצד קרובי משפחה. מפעיל שעורך סדנת גרפולוגיה, סדנת צחוק, סדנת שפת גוף יכול לחבר בין המוזמנים/ות ולתת ערך נוסף.
 
מפעיל להורים ולילדים – פה אתם יכולים להפתיע אם תזמינו מפעיל שיעשה משחקים בין הורים לילדים.
 
מרצה ליום הולדת  - הרצאה ליום הולדת
אם החלטתם להזמין מרצה הזמן המתאים הוא בין חצי שעה עד שעה לא יותר מכך. הרצאה צריכה לתת טויסט קליל ומכבד לאירוע. חשוב שתבחרו תוכן הולם שיתפוס את רוב הנוכחים. כמובן אם יש הרבה ילדים תתייעצו עם המרצה בנוגע לכך. במיוחד באולם אירועים מאוד קשה להרצות כשאנשים אוכלים ומדברים בו זמנית. לכן יש לוודא שקיימת מערכת הגברה ללא עלות מצדכם. כאשר המרצה מגיע יש למצוא את איש הקשר בכל מה שקשור לצד הטכני. אפשר להזמין מרצה שהוא חבר שלכם. בציבור הדתי / חרדי הדבר מקובל לשמוע דבר תורה. אם יש בין חברים/וח אדם שיש לו תוכן מתאים והוא יודע להעביר אותו חסכתם עלות והעצמתם אותו / אותה.
 
הופעה ליום הולדת
הזמנת הופעה ליום הולדת צריכה להתמקד בהורים, בני/ות נוער, חברים. לכן אומן חושים, מופע סטנד אפ יכול לתת אקס פקטור חשוב אבל בתנאי שלא יימשך הרבה זמן. חלק מהאורחים יחשבו שזה לא נחוץ ואתם הזמנתם לשם האדרה.
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.