אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
הילדה או הילד הגיעו לגיל שנתיים ואתם מחפשים אטרקציה ליום הולדת. אם עבור מסיבת יום הולדת גיל שנה אפשר היה לוותר על הפעלה גיל שנתיים הוא גיל שבו ניתן לערוך מסיבה שבה הילדים/ות ייקחו חלק.
 
למרות שבהתייעצות עם מרפא בעיסוק נטען כי במוזיקה יש משהו מאוד מחבר ומפעיל ישנם ילדים שסף הגירוי השמיעתי שלהם הוא גבוה כתוצאה מניתוח כפתורים ורעש גבוה אלול לגרום להם לבכות. לכן מומלץ לשאול את ההורים מראש ולשים אותם קרובים להורים שלהם בסוף.  
 
חשוב לעשות בין קטע לקטע בהופעה איזה שהיא הפסקה קצרה שהילדים יוכלו לעשות פיפי (חשוב להראות להורים היכן נמצאים השירותים או אפילו בהודעה בווטס אפ ולצלם את המקום והחנייה שבו יתקיים האירוע. כך הם יוכלו למצוא את המקום ולהחנות בלי לבזבז זמן מיותר.
 
רגע לפני שמזמינים מפעיל או מפעילה למסיבת יום ההולדת על מה כדאי לשים את הדגש
1.מה טווח הגילאים שיגיע – למשל האם יהיו בני שלוש וארבע או גם בני שנה וחצי. מאוד חשוב להתאים את הפעילות לרוב המרכזי של הילדים בעלי אותו גיל.
 
2.מי יגיע יותר בנים או בנות – עד כמה שזה ישמע סטריוטיפי אבל בגיל הזה היכולת המילולית של הבנות הוא יותר גבוה מזה של הבנים ולכן פעילות שבה יש דו שיח בין האומן/ית אליהם יתאים יותר כשיש רוב מובהק של ילדות.
 
3.גודל המקום – הופעה צריכה להיעשות במצב שבו ההורים יושבים עם כיסאות או עומדים, הילדים/ות יכולים לשבת על מחצלת ואז "הבמה של ההופעה".
 
4. שעת יום ההולדת – הדבר הטוב ביותר לעשות את ההופעה כחצי שעה לאחר שהגן מסתיים. כך יש זמן להתארגן לפני או אפילו לקחת את הילדים ישר מהגן. לאירוע. אם האירוע ילווה ברעש בכל מקרה עד השעה 23:00 תסיימו.
 
5.שבגן ישנו בצהרים - לבקש מצוות הגן לדאוג שהילדים/ות ישנו טוב בצהרים כדי שיהיה להם כוח.
 
6.להכין את הילד/ה שלכם שיהיה יום הולדת וגם אם הוא ישב בצד או לא ישתתף זה טבעי.
 
7.יש לקחת בחשבון שגם חלק מהילדים לא יתחברו לפעילות מכל מיני סיבות. תזרמו.
 
8.לבדוק כמה הפעלות נותן האומן/ית. (איפור, קריאת סיפור, הפעלה בבלונים)
 
חמש הפעלות ליום הולדת יכולות להתאים
א. בועות סבון – אם יש לכם חצר יכול להיות אטרקציה מעולה ליום הולדת. ילדים בגיל שנה - שלוש אוהבים בועות סבון. אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם. כל מה שצריך זה מספר דליים, קערות, לקנות סבון מיוחד לבועות בחנויות משחקים, "מקל שטחים ולנסות בחצר. ניתן להזמין מפעיל /מפעילה לילדים שיעשו זאת בצורה מקצועית.
 
ב.הפעלה עם חיות- ייתכן שיהיה לכם בעיות עם הורים שיתנגדו גם אם לא יגידו לכם. הופעה עם חיות יכולה להיות במקום של למידה, של חוויה חושית. עם החיות מאולפות כמו תוקי אז גם ההורים יוכלו ליהנות.
 
ג.סדנת קדרות – פעילות מתאימה לקראת חגים כי אז ניתן לעשות, חנוכיה לחג החנוכה, טנא לחג שבועות, חלק משבעת המינים בסוכות.
 
ד.פעילות בתנועה – השירים שהילדים אוהבים, הפעלה בתנועה יכולים להיעשות הן על ידי המפעיל/ה או על ידכם. אם קצת יצירתיות אפשר למצוא את השירים המתאימים והתנועות המתאימות.
 
ה- קעקועים – דרך מקורית למצוא מישהי שעשתה בעבר קעקועים במסיבות ואירועים שתגיע ותעשה בעצמה. או פשוט לחפש באינטרנט.
 
כיצד למצוא הופעה למסיבה יום הולדת לגיל שנתיים
1.יש לבדוק מול  הורים בגן שכבר עשו יום הולדת לילדים ויש להם ניסיון.
 
2.להתייעץ עם קרובי משפחה שיש להם ילדים/ות באותו הגיל.
 
3.לדבר עם הגנן והגננת ולשאול על סמך הילדים שיש בגן מה יותר יכול להתאים.
 
4.לקחת בחשבון שעלות ממוצעת היא סביבות ה800 ₪.
 
5.לבדוק אם יש עוד ילד/ה באותו חודש ולנסות לשלב כוחות למסיבת יום הולדת משותפת.
 
6.לבדוק מול מנהל/ת הספרייה העירונית / המתנ"ס / אם עושים "שעת סיפור" מי מומלץ או מומלצת.
 
7.לבדוק דרך הרשתות החברתיות כמו פיסבוק  ובמידה ויש רשתות קהילתיות לשאול הורים מאותו סטטוס בישוב.
 
8.חיפוש דרך גוגל הופעות, משחקים והפעולות למסיבת יום הולדת לילדים/ות בגיל שנתיים.
 
9.למצוא המלצות כתובות כולל מספרי סללואר.
 
10.לקחת הכל בפרופורציות מבחינת הצלחת ההופעה.
 
לסיכום למסיבת יום הולדת לגיל שנתיים כבר אפשר להזמין הופעה או הפעלה לילדים/ות.
אל תלכו על משהו מתחכם מידי. ההבדלים בין גיל שנתיים לבין לגיל שנה הם עצומים. יש לקחת בחשבון את היחס שבין בנים לבנות וחשוב לבדוק מי שעשה "ניתוח כפתורים" יהיה הרבה יותר.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.