אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
גיל שלוש רמת התקשורת של הילדים גדלה. רובם הגדול גמול כך שניתן לעשות מסיבת יום הולדת בלי שההורים יהיו לחוצים האם הילד ביקר בשירותים לפני המסיבה. לפניכם מספר רעיונות למסיבת יום הולדת לגיל שלוש.
 
גיל שלוש הקשב של הילדים גדול יותר. לא סתם אירועים שנערכים בספריות הציבוריות, במתנסים, מביעים מספרי סיפורים. שימו לב שהכניסה מותנת מגיל שלוש ומעלה לא בכדי. ישנם ארבע סוגי ימי הולדת לילד בן שלוש. (אבל מכאן אפשר לרדת).
 
 1.מסיבת יום הולדת בגן
 
2.מסיבת יום הולדת בבית לילדי הגן
 
3.מסיבת יום הולדת למשפחה,
 
4. טקס החלקה.
 
מסיבת יום הולדת בגן
בדרך כלל נהוג להביא למסיבה בגן עוגה ולקנות מתנות. מתנות יכולות לנוע בין  5 ₪ לילד או יותר.  יחד אם זאת לכל גן יש גישה אחרת. יש כאלה שמבקשים מההורים להגיע ויש כאלה שמעדיפים שההורים לא יהיו בטקס. יש גנים שנעשים הכנה לפני האירוע עצמו לילדים/ות. בכל מקרה זה החלק הקל בסיפור.
 
מסיבת יום ההולדת לחברים/ות מהגן
ראשית עליך לבחור האם את רוצה מסיבת יום הולדת רועשת או שקטה. כאשר מדובר על יום הולדת לילד בן שלוש המעברים מאוד חדים מי דייגו ליחידת ההרפתקאות ומדורה למיקי. מה שחשוב זה גם להתחבר למקום של הילד/ה שלך. אם הוא ראה משהו שמצא חן בעיניו ביום הולדת של החבר שלו יש לקחת את זה בחשבון, אפילו יותר מזה. גם אם זה לא מדבר עליך מה שחשוב שידבר עליו ואל הילדים/ות.
 
הפעלה – אפשר להזמין ליצן / ליצנית תמיד הולך . בקיץ אפשר להזמין מתנפחים ודוכנים החיסרון הוא ניפוח התקציב. אם מדובר על ילדה בת שלוש אפשר להזמין מופע של פיות ונסיכות. המקום של קעקועים מאוד רלבנטי. בדרך כולם האומנים עושים הכול. אם זה בלונים, אם זה קעקועים. העדפה צריכה להיות מהמקום של מה הילד/ה רוצים ומה התקציב. עלות פעילות נעה סביב 800 ₪  תלוי כמובן את מי לקוחים.
 
קריאת סיפור - אם אתם רוצים לעשות משהו יותר שקט אפשר ללכת על מספר/ת סיפורים. ניתן לשאול את הילד/ה איזה סיפור הוא היה רוצה ליום הולדת שלו. החל מדירה להשכיר, דרך הדייג ודג הזהב, החלילן מהמלין, אבא עושה בושות. המנחה על סמך הסיפור יכולים לעשות עוד הרבה דברים.
 
הופעה – אפשר להזמין הופעה של קוסם. הכל במסגרת התקציב שהחלטת לקבוע.
מסיבת יום הולדת למשפחה
 
כאן הדבר המשמעותי זה לבחור את מי את/ה מזמינים. כמה בני ובנות משפחה יהיו ואיזה סגנון של כיבוד יוגש על השולחן. . אם ממש חשוב לעשות משהו לעוד ילדים אפשר להביא מאפר/ת.
 
טקס חלקה
בגיל שלוש קיים  "טקס החלקה" שבו עושים תספורת לילד המגיע לגיל שלוש. ישנם הנוהגים לעשות זאת ליד קברו של רבי שמעון בר יוחאי בהר מירון ויש כאלה שעושים זאת בסמיכות לל"ג בעומר. גם במקרה הזה ניתן להביא קומץ קטן של משפחה לספר או להר מירון ולחגוג את יום ההולדת במקום.
 
חיסכון בעלויות
נסו לבדוק האם ניתן לעשות את יום ההולדת עם עוד חבר/ה מהגן.  הדבר מוריד בחמישים אחוז את ההוצאות שלך. כן צריך להתמקח על המחיר !
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.