אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אחת מהדרכים לערוך חגיגית ניצחון של סיום פרויקט תוך הכרה בתרומתם של עובדים היא דרך פעילות לצוותים
א.משחקי גיבוש וחברה. - משחקי רטרו, משחקי זוגות, משחקי קבוצה, משחקי חשיבה.
ב.תיאטרון ואימפרוביזציה - ג'יבריש, פנטומימה, משחקי תפקידים, פעילות בחלל.
ג.גרפולוגיה - כתיבת איחולים, פירוש חתימות, שרבוטים ויצרים, עצים וציפורים.
ד.יוגה צחוק - מעגלי צחוק, משחקי צחוק, תחרויות צחוק, קריאות צחוק.
ה.שפת גוף - פלרטוט, רושם ראשוני, תדמית, פרזנטציה. משחקי גיבוש.
 
חשיבות של צוות עובדים לארגון
צוות עובדים הוא המשאב העיקרי לקידום הארגון לעבר תוצאות יוצאות דופן.
סימה קדמון כתבת ידיעות אחרונות פרסמה מאמר על שובו לזירה הציבורית פוליטית של עמרם מצנע. בכתבה היא טוענת כי מצנע מתכוון להקים צוותים עם סמכויות כך שהם אלה שינווטו, כלומר הסיסמא "אני אנווט"OUT  "צוותים מנווטים" IN.
הצוות שמינה הנשיא האמריקאי ברק אובאמה בראשות היועץ לביטחון לאומי, סגנו, היועץ למלחמה בטרור וראש מטה הבית הלבן שהתכנס ב 29.4.2011 לישיבה שבה ניתן האישור לחיסולו של אוסמה בן-לאדן מדגיש את חשיבותם של צוותים בהכרעות הרות גורל.
 
בחירת סדנאות לצוות בהתאם לאופי האירוע 
בחירת סדנאות לצוות עובדים היא חלק מתפקידו של ראש צוות או המנהל/ת משאבי אנוש ומחלקת הרווחה בארגון. בהתאם לאופי האירוע וסוג העובדים והמנהלים ניתן לבחור את הסדנה המתאימה. 
.
ערב צוות –  לצוות חדש כדאי לקחת פעילות שתמקד בהכרות בין העובדים ובחיזוק שיתוף הפעולה, פעילות לצוותים חדשים יכולה להיות : משחקי גיבוש, סדנת שפת גוף, תחרויות בעבודת צוות משותפת.
לצוות וותיק או מעורב ניתן לבחור פעילות כמו סדנאות גרפולוגיה, סדנאות בישול, סדנאות יוגה צחוק, סדנאות משולבות. המטרה היא גם חידוש האנרגיה והפגת הלחץ והשחיקה.
.
פעילות פרידה – יש לחלק את האירוע לשני חלקים. החלק של הפרידה והחלק הבידורי. בחלק הבידורי אפשר להזמין סדנאות אימפרוביזציה ומשחק, מנחה שיערוך ערב קריוקי, גרפולוג ועוד..
.
חגיגת סיום פרויקט – כל סוף הוא התחלה חדשה. ניתן לציין זאת דרך מסיבת ריקודים במועדון. במידה והאופי של העובדים הוא יותר "רגוע" ניתן להזמין סדנת צחוק שתתמקד בהבדלים שבין גברים לנשים. 
.
טקס עובד מצטיין / טקס הרמת כוסית – ציון אירועים אילו מכניס מימד של "ציון חגיגות" בארגון. מסורת זאת יכולה להגדיל את ההזדהות שבין העובדים לארגון.
סדנאות לצוות שיכולות להתאים הן בתחום פיתוח מצוינות, חדשנות, יציאה מהקופסה, משחקי חשיבה.
 
בחירת סדנאות עבודת צוות
אם שמתם לב כי צוות העובדים אינו מתפקד בצורה הטובה ביותר, התפוקה יורדת והיחסים החברתיים אינם טובים דבר הפוגע בשיתוף פעולה בין חברי הצוות כאן יש צורך בהתערבות של יועץ ארגוני או מנחה קבוצות. בהתאם לאפיון הבעיה ניתן יהיה לערוך סדנה שתתפרס על פני מספר שעות ואו על פני מספר מפגשים שתשפר את רמת היחסים בין חברי הצוות, תקדם עריכת "חוזה חדש" בין העובדים וגיבוש נורמות עבודה חדשות ומשותפות.
 
להזמנת פעילות לצוותים וכן סדנאות לצוות על פי סוג האירוע ואופי העובדים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.