אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מפיקת אירוע! כנסי ובחרי הרצאה, סדנה או הופעה לתערוכה שתיתן משב רוח מרענן למבקרים/ות ותחזיר אותם לכניסה במקום ליציאה. קבלי רעיון וטיפ כך שלפני היציאה יוקם מתחם להופעה בת חצי שעה שתתחדש כל שעה או שעתיים.  הפקת תערוכה אומנות במוזיאון ישראל או במוזיאון ירושלים שונה מהפקת תערוכת נשק בצרפת או כנס טכנולוגי בנושא רכבים ללא נהג בגרמניה.
 
ברגע זה מתקיימות עשרות תערוכות חדשות בארץ ובעולם. ישנם סוגים שונים של תערוכת. יש מי שעוסק/ת בתערוכת אומנות. האוצר/ת-  אומן יוצר,  צריכים למצוא מקור מימון. לאחריו יבחר במשותף נושא התערוכה שיוצג אל מול הגורמים הרלבנטיים העירייה, המוזיאון או הגלריה.  
 
מסכמים על תאריך ומקום לתערוכה (אולם כנסים ואירועים, מרכז תרבות, בית מלון, גלריה, מוזיאון, סטודיו) בדגש על גדול חלל החדר שלו משמעות חשובה להצגת היצירות.  מאתרים את האומן/ית המייצגים את נושא התערוכה, עושים ביטוח ומביאים את היצירות והמייצג למקום.
 
מחלקת היחצנות והדוברות אמורה לשווק את האירוע כמו פרסום בעיתונות הארצית או המקומית, במגזינים מקצועיים ופרסום אינטרנטי בפיסבוק ובגוגל.
 
לקראת פתיחת התערוכה יש לקבוע מה הכיבוד שיוגש אם יוגש, חלוקת הנואמים, שעת התחלה וסיום, שליחת הזמנות רשמיות דרך מייל ודרך הדואר.
 
הזמנת מרצה לתערוכה באומנות לפתיחת תערוכה היא בדרך כלל בהתנדבות אלה אם מדובר באדם בעל שם עולמי בתחומו. גם התקציבים הרבה פעמים מכסים בדיוק את האירוע.
 
ישנם תערוכת הפתוחות לקהל הרחב שבהם ניתן לשלב מנחה סדנאות שיערוך פעילות לקהל. במיוחד כשמדובר על תערוכה לילדים שמחפשים גיוונים וההורים זקוקים "לשקט תעשייתי". סדנאות יצירה, משחקים והפעלות כמו ציור על קיר יהפכו את התערוכה למגוונת ופופולארית יותר. תערוכה על "משמעות הזיכרון הקולקטיבי בציור כלפי הציונות"  ניתן לשלב הרצאה אל שיפור זיכרון ואפילו בתשלום לכניסה להרצאה.
 
תערוכה עסקית - כאשר מדובר על תערוכה מדעית או רפואית, תערוכת הייטק, תערוכה ביטחונית, תערוכה טכנולוגית יש דברים בסיסים שצריך לעשות : איתור צרכים ומטרת התערוכה מצד מנהל/ת הפרויקט. כיוון של "ספוט אפקטיבי על המותג", בחירת מקום רלבנטי ומתוחם לתערוכה, כיבוד מכבד ואז להזמין מרצה אורח/ת שיעניקו ערך מוסף לבאי/ות התערוכה בדרך כלל ביום הפתיחה או בסיומה. 
 
בחירת מופע לתערוכה - בחירת אומן אורח שימקסם את המשאב האנושי לטובת הצלחת התערוכה. הרבה פעמים הולכים על אטרקציות לתערוכת החל מהדוכן הצבעוני והגובה ביותר ועד סגווי לשיוט במתחם. דווקא בחירת אטרקציה כמו מופע קומי גרפולוגי, הרצאה בשפת גוף, הופעת סטנדאפ, יכולה להחזיק את האנשים עוד זמן שיעודד אותם לחזור ולהשאיר ליד או מוכנות לשיתוף פעולה שיגרום להם לסגור עסקה. מקסום ערך מוסף להופעה תהיה כזאת שתעשה מספר פעמים במהלך היום בוקר, צהרים, אחר הצהרים כאשר כל לקוח/ה, מבקר/ת גמרו לעשות את הסיבוב ויוכלו עכשיו ליהנות מהופעה בת חצי שעה ומתחלפת.
 
בחירת הרצאה לתערוכה – הזמנת מרצה לתערוכה או מרצה לכנסיםתוסיף אלמנט של ידע צבעוני לאירוע. זאת עוד דרך להבליט את התערוכה על פני המתחרים. בעיקר אם מדובר על תערוכה עסקית. הרצאה קלילה שהיא "קומנסנס" כמו הרצאה על מוטיבציה, חדשנות, העצמה, שפת גוף במכירות, בשירות יכולה לתת אקס פקטור אדיר. החוכמה להשתמש בה נכון. יש לבחור מרצה שיעביר בצורה אטרקטיבית, קצרה וממוקדת וכמובן שיחבר את התוכן לתערוכה. למשל אם התערוכה היא בתחום מכירת מכונות קפה יש לבחור הרצאה על מכירות וכך לבחור בשפה שתיתן מעטפת למותג הרשמי של התערוכה.  הזמן להרצאה יכולה להיות בת חצי שעה שמתגלגלת או הרצאה אחת בת שעה.  
 
בחירת סדנה לתערוכה – הזמנת מנחה קבוצות, מפעיל לסדנה תגרום "להתחדשות סימולטנית" מצד הבאים והבאות. בסוף מסלול רגע לפני שיוצאים מהתערוכה יהיה מתחם שבו תינתן סדנה. הסדנה יכולה להיות ללקוחות בנושא משא ומתן, גישור, הכנסת הומור לחיים, אימפרוביזציה. המטרה לשנות את האווירה האישית שלהם ולהחזיר אותם למסלול הכניסה ולא היציאה. כך בסכום לא גדול ניתן למקסם את ההשקעה בלקוחות כשהסדנה נותנת מעטפת נוספת לשינוי ולקנייה.  
 
כיום יש נוהג להציעה עסקת "בארטר" שבו האומן/ית יופיעו אבל במקום מחיר יקבלו חשיפה. יש וויכוח עד כמה זה באמת אפקטיבי. בכל מקרה כאשר מדובר על הופעה, סדנה, הרצאה מסתובבת (כמה פעמים) הדבר דורש להכניס את היד לכיס מצד ההפקה. בתקווה שמאמר זה נתן עוד כיוון מחשבה בנושא.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.