אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מסיבת יום הולדת לגיל 50 צריכה להיות שמחה כי "הספירה לאחור ממשיכה".. . לפניך סל רעיונות לבחירת: קונספט, מוזמנים/ות, קביעת תאריך, עיצוב הזמנה, בניית תקציב, בחירת מקום, קליפ, מצגת, משחק טריוויה, כיבוד, שתייה, סדנה, הפעלה, הופעה, הרצאה ליום הולדת חמישים.
 
הצעה לקונספט ליום הולדת חמישים
 
התכנסות ב- 20:00  
 
בופה - 20:00 - 20:45
 
נאומים/ ברכות ואיחולים - 20:45 - 21:15
 
מצגת / שיר / קטע ווידאו - 21:15- 21:25
 
הופעה 21:30 - 22:30
 
הוצאת עוגת יום ההולדת ומנות אחרונות 22:30 - 23:00 
 
קונספט לבחירת מזומנים/ות
חברי/ משפחה או גם וגם? זאת בדרך כלל הדילמה. הפתרון הוא מאוד פשוט. קודם כל עליך לדעת מה חתן/כלת השמחה היו רוצים. לראות את כולם ביחד או לחוד.
מצד שני אם החברים/ות רוצים/ות לעשות משהו "רק שלהם/ן" אז ברור שצריך להפריד כוחות. במידה ולא ניתן לפצל בין המשפחה והחברים אין מניעה לא לערבב בין כולם. "התבשיל בטוח יהיה יותר מגוון".
 
בנו קונספט ליום הולדת בהתאם למטרה שאתם רוצים להציב והציפיות של בן / בת הזוג האמא/ אבא שהולכים לחגוג.תראו מה אתם כן יכולים/ות לממש גם אם יש חריגה קטנה בתקציב. 
 
כתיבת רשימת מוזמנים/ות בפועל
לאחר שעשיתם רשימת מוזמנים פתחו קבוצת ווטס אפ או קבוצת פיסבוק והתחילו לעדכן לאחר שקבעתם מראש כללים לגבי "חפרנות יתר". חשוב לפנות חודשיים / שלושה לפני תאריך יום ההולדת.בקשו שבוע לפני לקבל אישור בכדי לדעת מי מגיע ולהערך בהתאם. כך גם תשיגו "התחייבות פסיכולוגית". 
 
קביעת תאריך משולש ליום ההולדת
כידוע התאריך נקבע בהתאם לזמינות המקום, האורחים/ות, האומן/ מפעיל. בראש ובראשונה צריך לבדוק שרוב המוזמנים/ות יכולים/ות להגיע, על מקום ואומן אלה דברים שניתנים למצוא תחליפים ברוב המקרים. 
 
עיצוב הזמנה ליום הולדת 
בחרו את האדם המתאים שיודע ורוצה להפיק הזמנה לאירוע. אופציה נוספת היא להכנס לאתר aniba ולהפיק בעצמכם. בתכלס זה לא חובה. אבל נותן סוג של "יוקרתיות". 
 
בניית תקציב
התקציב בדרך כולל עד ארבע פרמטרים: מקום, כיבוד, הופעה, מתנה. רעיון ליום הולדת מקורי מצריך תקציב מאוזן ושהוא יבנה בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם ושל האורחים/ות. אבל בסופו של דבר ההשקעה הרגשית והמחשבתית לפני  ויציאת תוכנית ההפקה לפועל זה מה שיקבע את הצלחת האירוע בעיני בעל/ת השמחה. 
 
בחירת מקום לאירוע
על פי כמות האורחים יש צורך לדאוג למקום מכובד. לפניך מספר רעיונות:
 
1.סלון – אין כמו לעשות אירוע בבית. יש לכם שליטה יותר טובה . מתאים מאוד
כשאין מסיבת הפתעה לגיל חמישים.
 
2.חצר – מתאים מאוד לחודשי הקיץ והאביב והסתיו. רק צריך להיזהר עם מערכת שמע בנוגע לעוצמת המוזיקה
 
3.השכרת ווילה / צימר – הייתרון שיש בריכת שחייה ושאפשר ללון בסוף מסיבה. צימר מתאים למספר זוגות שרוצים לחגוג ביחד אבל לישון לבד. 
 
4.לופט – חדר גדול שבו ניתן לעשות את הפעילות. כמובן כולל ג'קוזי, שולחן
ביליארד, עמדת תקליטן וכו
 
5.חדר קריוקי – מתאים למשפחה וחברה שאוהבים לצחוק ולשיר. ניתן לקבל אוכל במקום.
 
6.אולם/ גן אירועים – פתרון בכשמדובר על עשרות אורחים ואורחות.
 
7.מסעדה – אפשר להזמין מקום במסעדה עם חדר פרטי / VIP.
 
8.פאב / מועדון דאנס בר – למי שבאמת מרגיש צעיר ברוח ורוצה לרקוד
 
9.ספא - מקום שבו ניתן להפתיע את חתן/כלת השמחה. 
 
10.פארק לאומי / חוף ים - יש לוודא היכן מותר להדליק אש ומה לגבי השמעת מוזיקה. 
 
11.חדרי מילוט - לאוהבים/ות לפתור חידות. טרנד שכבש בשנים האחורנות. בד
 
12.אוהל בדואי - שכירת אוהל בקיץ יכולה להפוך לחוויה מיוחדת ושונה. 
 
13.אולם קולנוע - ניתן להגיע עם החברים/ות לאולם קולנוע VIP ולראות סרט עם  כיבוד ללא הגבלה. 
 
הכנת קליפ ליום הולדת חמישים בווידאו או ביוטיוב
ניתן בצורה די פשוטה וקלה לבקש שיעבירו לכם סרטונים, ברכות מצולמות. כל מה שצריך הוא לעלות על המחשב. יש תוכנה פנימית בשם "מוובי מייקר" שניתן לערוך את הסרט גם למי שלא בקיא בהפקה התוכנה מאוד קלה לתפעול. 
 
הכנת מצגת ליום הולדת חמישיםכ
אל תסבכו את עצמכם. קחו אל האלבומים ופשוט צלמו מהנייד שלכם. העבירו דרך המייל ופתחו תיקייה. בקשו מחברים/ות קרובי/ות משפחה להעביר תמונות. פתחו את תוכנת ה- POWER POINT הכניסו את התמונות בצירוף הסבר בין שלוש מילים לכל תמונה הכניסו שיר רקע וסיימתם. אם הסתבכתם בקשו עזרה ממי "ששוחה" בתוכנה. 
 
הכנת שיר ליום הולדת 
הרעיון הוא לקחת שיר מוכר או אהוב על חתן/ כלת השמחה ופשוט לבנות עליו בתים ופזמון בהתאם להכרות שלכם עם בעל/ת השמחה. במידה ואתם מתקשים תעבירו למי שאוהב לחבר שירים. מישהו שיש לו חוש הומור ואז עשו זאת יחד. 
 
 
משחק טרייויה ליום הולדת חמישים 
העבירו דרך קבוצת הווטס אפ או הפיסבוק בקשה שכל אחד / אחת יכתבו שאלה עם ארבע תשובות אפשריות בהתאם להכרותם עם חתן/כלת יום ההולדת. זה יכול להיות סיטואציה שהם היו יחד, מה מרגיז, מה מצחיק, מה מעצבן, ודברים שלא כולם יודעים עליהם.  גם אתם כתבו שאלות פיקטניות. בחרו את השאלות הטובות ביותר  הכנסו לאתר KAHOT ערכו את השאלון. ביום האירוע צריך טלוויזיה גדולה או מסך גדול ואתם מסודרים/ות. 
 
 
בחירת כיבוד ליום הולדת
 
1. בופה - האחת מהאפשריות שיש הרבה מזומנים/ות היא להכין בופה במקום מרכזי וכל אחד/ת יכולים לקחת צלחת לעמוד או לשבת (תלוי בסוג האוכל). יש ייתרון גדול אם חשוב לכם שיהיה מינגליניג בין האוחרים/ות. חוסך בזמן בהבאת אוכל לכל שולחן, באנשים שיגישו ועוד.
 
2. ארוחה סביב שולחן - כשיש קבוצה מצומצמת שרוצה לחגוג והקונספט הוא ארוחה דשנה במיוחד אם אין בכוונתכם להביא הפעלה לשלב האומנותי. 
 
3. ברביקיו –  הזמינו את הבשר לפני יום ההולדת והביאו באותו יום. תנו לו מכה של קור שלו שעתיים בפריזר ואז הכניסו למקרר והוציאו אותו חצי שעה לפני האירוע שיקבל את טמפרטורת החדר. הזמינו טבח / שף מישהו שיעשה על האש ותשלמו לו. כך תוכלו להתפנות לאורחים/ות. 
 
4. קייטרינג – חשבו איזה סגנון אתם רוצים של אוכל. חלבי, בשרי. היום טרנד שבו נשים יותר מעדיפות אוכל חלבי ואילו כשיש רוב גברי העדפה לגבי אוכל בשרי. 
 
5. תפריט במסעדה - אם האירוע הוא במסעדה נהוג להזמין מנות ראשונות על חשבונך או להביא בקבוק יין ועוגה (בבירור כמה עולה דמי חליצה). חשוב לבחור מסעדה שתתאים לאופי המוזמנים/ות כשרה, חלבית, בשרית, לא כשרה...
 
6. לצמחונים/יות טבעונים/יות - במידה ויש חשוב לתת פתרון מבעוד מועד. 
 
7. הזמנת שף / שפית- כך האורחים/ות יהנו מאוכל שיעשה בו במקום. יש אפשרות שבקבוצה קטנה הם יבשלו בעצמם בהנחיית השף. 
 
בחירת שתייה 
ג'יימס ת'רבר תבע את המשפט " מרטיני אחד זה בסדר, שניים זה יותר מידי, שלושה זה לא מספיק". מומלץ להתחיל בהתייעצות עם חבר/ה שמבינים בשתיה אלכוהלית מה כדאי לשים על השולחן. 
 
1.סדנת אלכוהול - ניתן להזמין מנחה לסדנת אלכוהול שבו יקבלו האורחים/ות מגוון עצות להכנת קוקטילים, כיצד לשתות נכון וממה להיזהר למשל למה אסור לשתות אלכוהול ולעשן במקביל.
 
2.יין / שמפניה - משקה אלכוהולי ידוע שהוא יכול לעזור להפתח ריגשית. אין כמו שמפניה בכדי להרים כוסית. הטקס של פתיחת הבקבוק תמיד מצליח "לעורר חברתית". אופציה שנייה להרמת כוסית הוא בקבוק יין וכזה שישמור על הלב. 
 
3.אפרטיף - אם מדובר על ארוחה גדולה סביב שולחן כדאי שיהיה משקה לפתיחה ממשפחת ורמוט או האניס.
 
4. קוקטייל - ישנם קוקטילים פשוטים להכנה ואין ספק שקוקטיל מגוון את האפשריות.  אם יום הולדת חמישים נערך בחורף אין כמו פונץ' בשביל לחמם את הגרון. 
 
5.משקאות קלים - מומלץ לשמור בקור משעות הבוקר במקרר. אין טעם ליוד מידי מיצים מוגזים. ספרייט / פאנטה/ סודה/ דייט קולה מספיקים לצד משקאות לא מוגזים כמו אשכוליות, לימונדה. 
 
6.משקאות אנרגטיים - מבחינה בריאותית פחות מומלצים אבל יכולים לתת תחושה של מסיבת יום הולדת "צעירה ברוחה".
 
7.משקאות חמים - לדאוג מאחד החברים/ות למיחם גדול. לא לשכוח לפנק בקפה משובח, תה טוב ולמהדרים כדאי להעמיד קפה שחור. 
 
 
סדנה / הפעלה / פעילות ליום הולדת חמישים
 
רעיון של הזמנת סדנה לימי הולדת הוא טוב ובתנאי שתהיה השתתפות פעילה של המוזמנים/ות. הרצאה מרתקת שומעים סדנה שמפעילה גורמת לחוויה משתפת ומשותפת של המשתתפים/ות מתוך הסיטואציה שנשארת. סדנאות לימי הולדת מתאימות כשהקבוצה היא הומוגנית יותר מאשר הטרוגנית. אם האורחים/ות הם רק חברים/ות או רק קרובי/ות משפחה סדנה יכולה להתאים הרבה יותר.
 
פעילות סדנאית צריכה להתאים לרמת המוזמנים/ות ולעולם התוכן של רובם ולקלוע לטעמו של אישה/ בעל יום ההולדת. 
 
 
עצות להזמנת סדנאות / הפעלות / פעילות ליום הולדת: 
1.רשמו מה חתן/כלת השמחה היו רוצים בתור פעילות להם ולאורחים. 
 
2.רשמו מי המוזמנים/ות ומה לא יכול להתאים בשום פנים ואופן. 
 
3.אם מדובר רק על מוזמנות / מוזמנים קבעו מי מתאים יותר מנחה גבר או אישה. 
 
4.בחרו סדנה מפעילה מתאימה. 
 
5.ערכו תאום ציפיות עם המנחה.
 
6.צפו בקטעים ביוטיוב ובקשו ניידים להמלצות. 
 
7.כדאי להזמין מנחה לפעילות שקרובה לאזור המגורים בו יערך האירוע.
 
8.כדי להוריד במחיר תנו בניפיט נוסף לדוגמא (להמליץ בעבודה וכו. לכתוב מכתב
המלצה)
 
רעיונות לסדנה / הפעלה / פעילות ליום הולדת
 
1.סדנת גרפולוגיה – סדנה מיוחדת שבה האורחים/ות יברכו את בעל/ת השמחה דרך הכתב. משחקי כתיבה, תיפוף ושירה, לצחוק על זוגיות, מיניות, אופטימיות דרך שרבוטים ומילים. 
 
2.סדנת שפת גוף – כל מה שזוגות שכחו בכל מה שקשור למחוות הגוף ביניהם. לצחוק על התקשורת שבין המינים, לקבל טיפים לשכנוע, אמפטיה, לצד משחקי אמת ושקר לכבוד חתן/ כלת יום ההולדת
 
3.סדנת סטיילינג - איך להתכונן נכון לעשור החמישים בלבוש, מה כדאי ללבוש ומה כדאי לזרוק, משמעות הצבעים בחיים. על פרופורציות בגוף ובחיים. 
 
4.סדנת איפור - נכון כולם יודעות כבר שנים איך להתאפר אבל גברים לא יודעים. אז הנה סדנה מקורית לימי הולדת לגברים. 
 
5.סדנת הישרדות - "נכון שהיה פה שמח לפני שנולדתי", מדריך הישרדות שייתן טיפים מעשים איך לשרוד היום כמו לפני חמישים או מאתיים שנה.
 
6.סדנה עם מאמן/נת כושר - כיצד ניתן להכניס כושר לגוף גם בגיל חמישים. טיפים על תזונה נכונה במיוחד כשנכנסים לכושר. טיפים איך לבחור מדריך/ת כושר. 
 
7.סדנה עם סקסולגית - אמא או אבא חושבים שהם יודעים הכל על סקס? בואו תוכיחו להם שהם טעו. מיטב האבזירים החדשים שנכנסים לשוק. 
 
8.סדנת אפיה / שוקולד / בישול - יש כאלה שאוהבים לאפות/ יש כאלה שאוהבות לבשל / יש כאלה שאוהבים שוקלד.. לכל אלה ניתן להזמין סדנאות אפייה, סדנאות שוקולד, סדנאות בישול עם מיטב השפים, שוקוליטרים/יות. קונדיטרים/יות. 
 
9.סדנאות אלכוהול - אפשר להזמין סדנת טעימות על בירות, יין, קוקטילים ועוד.. 
 
10.סדנאות מודעות עצמית - דמיון מודרך, מדיטציה, גרינברג, אלכסנדר, פלדנקרייז, יוגה, קלפי פוינט אוף ויו, סטייליניג, אסרטיביות, אינטיליגנציה רגשית,  לחתן / כלת השמחה שמתחבר/ת לשיטות טיפוליות לנשמה. 
 
11.סדנת זומבה / סלסה -  כל מי שאוהב/ת מוזיקה. רוקד/ה יכולה להיות הפתעה מדהימה.
 
12.סדנת צחוק - סדנת צחוק שמתרכזת בנשימות ומשחקי צחוק שמטרתם היא לגרום לאורחים/ות להדביק אחד את השני או אחת את השניה בצחוק מתגלגל. דרך משחקי אלתור ואימפרוביזציה. 
 
רעיון למופע / הופעה/ הרצאה ליום הולדת חמישים
 
בחירת אומן/ית בדרן/ית צריכה להיעשות לאחר שראיתם סרטונים של מהות ההופעה, ביקשתם המלצה טלפונית, ערכתם תאום ציפיות ונתתם מידע על הקהל שיגיע ליום ההולדת. לפניך מספר רעיונות:
 
1.מופע של אומן חושים – במיוחד לבן או בת הזוג שמאבדים חפצים זה הזמן להזמין אומן שיעזור להם למצוא חפצים שאיבדו דרך טלפתיה.
 
2.הופעה עם סטנדפיסט / סטנדפיסטית / סטנדפיסטים – לא זול אבל מופע שיצחיק עד דמעות. לדבר על הדברים שהכי מרגיזים ולצחוק עליהם. הפתעה. 
 
3.מופעה דראג קווין - הופעה מיוחדת ומפילה מצחוק שבה גבר הופך לאישה מצחיק ומפעיל את המשתתפות/ המשתתפים.
 
4.הופעה של מספר/ת סיפורים - בתור ילדים/ות אהבנו לקרוא ואהבנו לשמוע סיפורים. כמו שיש "שעת סיפור לילד/ה" בספריות או מתנסים כך אפשר להזמין מספר/ת סיפורים למבוגרים..
 
5.הופעלה של זמר/ת - אם הוזמנו חברים/ות שאוהבים לשיר אין כמו להזמין זמר/ת/
 
6.תקליטן / די ג'י - הנחיית יום הולדת 50 עם קריוקי מלהיב. 
 
רעיון להרצאה / הרצאות/ מרצה / מרצים ליום הולדת חמישים
 
הזמנת מרצה להרצאה צריכה להעשות בהתמקדות בתוכן שירתק את כלת / חתן יום ההולדת חמישים ואת האורחים/ות.
 
ניתן לבקש הרצאה בת 45 דקות אם יש תחושה שחלק מהמוזמנים/ות "פחות יתחברו". או הרצאה מלאה עד שעה וחצי. חשוב לבדוק איזה עזרים טכניים המרצה צריך/ה.
 
לפניך מגוון רעיונות להרצאות ליום הולדת 50. קראו, בחרו 3 הרצאות שנראות הכי רלבנטיות וחפשו מרצים/ות בתחום. 
 
1.אורח חיים בריא - כושר גופני בגיל חמישים, כיצד עושים זאת נכון, תזונה נכונה, תוספת מזון בריא או לא, למה בכל גיל כדאי להפסיק לעשן. 
 
2.איכות הסביבה - הסכם האקלים של פריז לאן, הסכם קיוטו, צרכנות נבונה, מחזור ואקולוגיה, ממחזור ועד שימוש חוזר. פארק שרון, אקולוגיה בנגב. 
 
3.אומנות השכנוע - איך להיות יותר אפקטיבי בהעברת המסר. כיצד בונים מסר, עמידה אפקטיבית לדייט עסקי או זוגי.
 
4.אפריקה היבשת - זה הזמן להפתיע עם כרטיס טיסה ולהזמין מדריך טיולים שיספר על ישבת מופלאה זאת. וגם בין מלחמות לתקומה. יחסי ישראל לאן בעקבות ביקורו של ראש הממשלה 4.6.2017.  
 
5.אתיקה וקוד אתי -  לחתן / כלת יום הולדת בעלי עקרונות חזקים. מהו קוד האתי שלך במשפחה, בזוגיות, בעבודה. כיצד אתיקה וקוד אתי מושפעים ממה שקורה בסביבה הגלובלית. 
 
6.אקטואליה - למי שקם בבוקר כבר 40 שנה עם עיתון ידיעות אחרונות, מעריב או הארץ. ההווה הפוליטי וסיפורים פיקנטים מפי מרצים ועיתונאים/יות בתחום
 
7.אינטליגנציה רגשית - על סגנונות שונים של אינטיליגנציה רגשית וכיצד ניהול רגשות קשור מאוד לתחום. מתאים לכלת שמחה או חתן השמחה שתמיד אומרים כי יש להם "אינטיליגנציה רגשית גבוהה". 
 
8.אסרטיביות - אם לאמא או לאבא קשה להגיד לא. זה הזמן להזמין הרצאה שבה יינתנו טיפים איך להגיד לא בלי לפגוע. 
 
9.בין ימין ושמאל - למי שאוהב/ות להתווכח בעניינים פולטים אין כמו לעשות הפתעה ולהביא אדם שהוא בר סמכה בתחום להרצאה מרתקת. 
 
10.הומור - למה הומור הופך אותך למנהיג/ה בקרב השומעים/ות, על חשיבות ההומור בהתמודדות מול לחצים. 
 
11.העצמה למצוינות - לאמא או אבא לבעל או לאישה שצריך לדחוף אותך לשלב הבאה. מרצים שהצליחו לעבור אתגרים בחיים בסיפור חיים מרתק. 
 
12.העצמת נשים ומגדר - מתאים מאוד ליום הולדת חמישים עם נשים בלבד. הזמינו מנחת קבוצות או מרצה שמתמקדת בנושא העצמה של נשים. מקלינטון שלא הצליחה לשבור את תקרת הזכוכית ועד מירי רגב. 
 
13.הורים וילדים - יש מתחים בין ההורים לילדים/ות בנוגע לסמארט פון? הזמינו הרצאה שתדבר על דור ה X ודור ה-Y.
 
14.חינוך וחברה -  למורות ומורים ואנשי/ות הוראה שחוגגים יום הולדת והיו רוצים לשמוע בר/ת סמכה בתחום. הסתדרות המורים, ארגון המורים, משרד החינוך לאן
 
15.יציאה מחוץ לטאבלט - על חדשנות ויצירתיות, מוקדי מוטיבציה, אנשים שהצליחו בגדול בזכות מחשבה מקורית יוצאת דופן. מתאים להזמין לאמא / אבא / בעל / אישה שתמיד אומרים שהחשיבה שלהם "יוצאת מהקופסה". 
 
16.כלכלת בית וצרכנות חדשה - בגיל חמישים צריך להתחיל לחסוך לבית לילדיםות או לצאת לחופשת ארוכות יותר מסביב העולם. איך שומרים על מסגרת התקציב. מומלץ לאישה או לבעל שאוהבים לבזבז באינטרנט. 
 
17.כירולוגיה / אסטרולוגיה / נומורולוגיה - למי שנמשך לתחום המיסטיקה ותמיד רוצה לדעת יותר. 
 
18.המזרח הרחוק- אם הבן או הבת מתכננים טיול של אחרי צבא למזרח הרחוק זאת יכולה להיות הפתעה מושלמת.  הרצאה מושלמת על טיבט לתאילנד, הודו וסין. 
 
19.מוזיקה - ישנם מרצים למוזיקה שמביאים כלי נגינה ומספרים את סיפור היווצרותם. מתאים למסיבת יום הולדת לבעל / אישה שאוהבים מוזיקה מג'ז ועד רוקנרול בישראל ובעולם. 
 
20.משפט וצדק - בן הזוג או בת הזוג אוהבים ולוחמים למען צדק בבית, במשפחה המורחבת או בעבודה זה הזמן להזמין הרצאה על העולם הפלילי בישראל. 
 
21.מסע מסביב לעולם - הילדים מתכננים טיול מסביב לעולם? למה שלא תצטרפו לסוף הטיול. הזמינו מספרי/ות סיפורים שהסתובבו בעולם ואספו סיפורים. 
 
22.סטיליניג עם הרבה סטייל - האישה אוהבת להתעדכן במאקו וואלה ווינט על עולם הדוגמנות והלבוש. זה הזמן להזמין סטייליסטית שתלמד מה כדאי לקנות ומה לא. תורת הצבעים ומה מתאים ללבוש יותר לגוף.
 
23.סופר/ סופרת -  חתן השמחה או כלת השמחה אוהבים סופרים. קראו את א.ב. יהושע לבגרות? אז למה לא להזמין אליכם הביתה להרצאה מרתקת? שווה לנסות. ואם לא אצלכם בררו היכן הם מופעים וקנו כרטיסים. (רמז בספריות הציבוריות).
 
24.ספורט בעולם ובארץ - בן הזוג שלך אוהב אקסטרים? מחפש אדרנאלין בכל מקום.. ישנם ספורטאים שמוכנים להגיע ולספר את סיפור חייהם עם טיפים לחיים. 
 
25.סייבר בארץ ובעולם -  כיצד מלחמת הסייבר משפיע על העולם. מתוצאות בחירות בארצות הברית, דרך המתקפה "של התולעת" בכור באיראן.  למי שאוהב/ת את המלחה הכרה של הסייבר. 
 
26.קבלת החלטות - האם אנחנו מקבלים החלטות בצורה רציונאלית. מה קורה לאזורים שלנו במוח. לבן או לבת זוג יש קושי לקבל החלטה אחרי חמישים שנה תעזרו להם להבין למה ...
 
27.קרייקה ומשפחה וניהול זמן - לבת הזוג שעושה שני מיליון דברים בו זמנית ולגבר בקושי מתקשה לתפקד מול הטלוויזיה. כיצד ניתן לאזן בין כולם. ניתן להזמין הרצאה מרתקת ליום ההולדת
 
28.שיפור זיכרון - זה הזמן בגיל חמישים להתחיל להשקיע בזיכרון. טיפים לזכור יותר טוב, איך משלבים שיפור זיכרון במהלך היום יום. טוב לבעל ששוכח לענות ולווטס אפ.
 
29.שפת גוף בזוגיות - לאמא או אבא גרושים/ות שאתם רוצים להכניס אותם "לשוק פנויים/ פניות". הרצאה על שפת גוף עם הרבה טיפים על לדייט זוגיכיצד לקרוא את הצד השני. 
 
30.תקשורת בארץ - התקשורת בארץ בעידן התאגיד. הסיפורים מאחורי הקלעים. לאמא ואבא בן או בת זוג שרוצים לדעת מה השינויים לקראת "ההפרטה" של ערוץ 22 וערוץ 10.
 
 
לחצו בהמשך לקבלת רעיון ליום הולדת שישים....
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.