אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סטיבן קובי מצוטט כשאומר כי מנהיגות היא היכולת לתקשר לאנשים את הערך והפוטנציאל שלהם כל כך בבהירות עד שהם רואים זאת בעצמם. מנכל בורגר קינג שוורץ דניאל בראיון עבודה שואל שאלה מאוד ממוקדת: האם המרואיין/ת עובד/ת קשה או שהוא או היא חכם/חכמה. סדנאות מנהיגות יכולות להתאים לא רק למנהלים/ות אלא גם לעובדים/ות.

סדנאות בתחום מנהיגות נפוצות היום בעיקר במקומות עבודה שבהם יש דרג ניהול גבוה שצריך   לקדם אותו ולבנות "תוכנית אימון אישי"  לחילופין לבחור סדנת מנהיגות שתעזור להתמודד עם דברים שעולים מתוך העבודה החל מקונפליקטים ועד משימות ארוכות טווחהערך גם לעובדי.
 
סדנאות בתחום מנהיגות נפוצות היום בעיקר במקומות עבודה שבהם יש דרג ניהול גבוה שצריך לקדם אותו ולבנות "תוכנית אימון אישי"  לחילופין לבחור סדנת מנהיגות שתעזור להתמודד עם דברים שעולים מתוך העבודה החל מקונפליקטים ועד משימות ארוכות טווח.
 
מספר ההבדלים משמעותיים בין מנהל/ת למנהיג/ה בעבודהף
 
1.מנהיג/ה מקנה חזון ופועל מתוך שליחות לממש אותו.
 
2.יכולת השראה, שכנוע ומוטיבציה על הסובבים ותאום מיטבי ביניהם.
 
3.העצמה של העובדים/ות כדי שיגיעו לרמה מקצועית גבוה ביותר של עצמם וביניהם.
 
4.בעל/ת משאבים להתמודד ולצלוח משברים וקונפליקטים בין העובדים/ות.
 
5.יכולת קבלת החלטות טובות יותר מאשר גרועות לארגון.
 
6.בניית תלכיד חברתי תומך סביבו.
 
7.קריאת המצב, יכולת ניתוח ומציאת פתרונות ייצרתים ומקוריים.
 
עובדים/ות בתוך צוות יכולים להיתפס כפוטנציאל למנהיגות עתידית בחברה מתוך הקולגות שלהם בצוות או מבחוץ ע"י המנהלים/ות שלהם. מנהלת יכולה להחליט שהיא מנהיגה אבל מי שיתפוס אותה לכזאת הם העובדים/ות ושאר המנהלים/ות.
 
בבואכם למצוא את המאמן או הסדנה המתאימה יש לקחת בחשבון היכן נקודת החוזק והיכן נקודות החולשה של כל אחד ואחת. דרך נוספת היא למפות איזה סוג של "תוכן מעצים" העובד/ת היו רוצים לקבל ומה המנהל/ת חושבים שהעובד/ת צריכים/ות.
 
יש לשאול מה הם נקודות העצמה ונקודות חולשה שהם היו רוצים לחזק. אחת מהגישות שרווחת היום היא שצריך לחזק את היתרונות ועדין ברגע שכן נותנים מקום גם לחולשות ומזהים אותם מתוך מודעות עצמית ניתן לעשות שינוי חיובי קטן או גדול.
 
האם מנהיג יכול להיות מאושר ? ברמה הכספית נמצא מתאם בין רמה של ההכנסה הכספית לבין אושר שהוא ארוך טווח. בשנת 1975 נמצא קשר בין מדינות עשירות לאחוז התושבים שדיווחו כי הם מאושרים ברמה הכללית. אין ספק שעד רמה כספית מסוימת טווח האושר עולה אבל מחקרים נוספים הראו שמרמת שכר מסוימת אין השפעה על מוטיבציה של העובד/ות וכל שכן על מנהל/ת.
 
יש עובדים/ות בעלי פוטנציאל גדול למנהיגות אבל הם נחשבים "מרעילים" ולא בצורה חיובית את סביבת העבודה. בהרווארד ביזנס ריוויו התפרסם מחקר שעובדים מרעלים משפיעים במידה גדולה על הארגון יותר מאשר עובדים שהם מנומסים. לכן עובדים כאלה לא מומלץ לקחת אותם לסדנת מנהיגות עד שיתברר מה עומד מאחורי התנהגותם.
 
סדנאות מנהיגות יכולות להתקיים בטבע כ ODT. יכולת להתקיים בכל חדר הרצאות או אולם אירועים. יכולת להתמקד בפיתוח יצירתיות ועד לרמה פיקודית. תפקידם של סדנאות לתת השראה ומוטיבציה לעובדים/ות. ברמה הגבוה ביותר דרך אימון ניתן ליצור שינוי בתפיסה האישית והמחוללות העצמית למנהיגות מעצימה ואפקטיבית.
 
לפי מחקר שפורסם בהרווארד ביזנס ריוויו עובדים רעילים משפיעים על הארגון במידה גדולה יותר מעובדים מנומסים. לכן, אפילו צוות של עובדים מעולים לא יהיה חסין בפני השפעותיו של עובד רעיל

 

ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.