אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
כדי לבחור את סדנה ליום גיבוש צריך לשאול שתי שאלות. איזה סדנה העובדים/ות היו רוצים לקבל ואיזה סדנה הם צריכים לקבל. בחירת סדנאות גיבוש לצוות, אגף, מחלקה, חטיבה, חברה הינם חלק מנדבך מאוד חשוב בהצלחת האירוע.
 
טיפים לבחירת סדנה מנצחת ליום גיבוש
1.בררו מה הצרכים של העובדים/ות. איזה סדנה הם היו רוצים לקבל, תנו להם לעלות הצעות מספר חודשים או שבועות לפני היום גיבוש.
 
2.ערכו סיעור מוחות בין מנהלים/ות שאתם מכירים ושהזמינו סדנאות גיבוש באירועים שינוים.
 
3.חשבו עם עצמכם איזה סדנאות באמת יעזרו לצוות שלכם ברמה הקבוצתית והאישית.
 
4.עשו חלוקה בין סדנאות שמטרתם לעודד שיתוף פעולה כמו: סדנת עבודת צוות, סדנת ODT, סדנת בישול ארגוני, לבין סדנאות שמטרתם להעצים כמו סדנת גרפולוגיה, סדנת CBT, סדנת שפת גוף ותדמית, מוטיבציה, מנהיגות, קלפי פוינט אוף ויו, לבין סדנאות שמטרתם לשחרר כמו סדנת צחוק או יוגה צחוק, מדיטציה, דמיון מודרך...
 
5.החליטו מה התקציב שאתם משאירים לטובת הסדנאות. המטרה היא גם למצוא את הסדנה שתתאים לתשלום שאתם יכולים לתת. תמחור הפעילות צריכה להיות בהתאם לגודל הצוות, או הקבוצה, והמקום שבו יתקיים האירוע.
 
6.וודאו כי המקום מתאים לגודל הקבוצה ולפעילות שנבחרה. בחורף עדיף למצוא מקום סגור כמו אולם אירועים, בית מלון, חדר פרטי במסעדה, לופט ואפילו חדר קריוקי בקיץ ניתן לשריין את הטבע לטובת הסדנה. וניתן לעשות פעילות לצוות על חוף הים, בחורשה, בפארק ציבורי.
 
7.ערכו תאום ציפיות עם מפעיל ליום גיבוש שהוזמן. החל מהתכנים שיעלו בפעילות דרך מטרת הסדנה, כמה זמן היא תיארך. ספרו כמה שיותר פרטים על הקבוצה כולל, היחס בין גברים לנשים, גיל, האם יש עובדים/ות שהם מחוץ לארץ, מגזר דתי / חרדי/ חילוני / רוסי וכל פרט שיכול לעזור למנחה קבוצות לקבל החלטות לגבי התכנים שהוא יביא להפעלה.
 
8.במידה וקשה להחליט לגבי המפעיל/ה נסו לצפות בכמה שיותר סרטוני יוטיוב ובמקביל לקבל המלצות מקולגות או ממליצים/ות שימסרו לכם ותוכלו להתקשר לקבל המלצה.
 
חמש המלצות על סדנאות ליום גיבוש פופולריות
 
א. סדנת גרפולוגיה – סדנה שבה הצוות יכיר אחד את השני דרך כתב היד
 
ב. סדנת שפת גוף – סדנה משעשעת עם משחקי תקשורת והרבה תובנות
לעבודה ולחיים
 
ג. סדנת יוגה צחוק – פעילות משחררת ומהנה דרך משחקי תיאטרון
וצחוק.
 
ד.סדנת עבודת צוות – הרבה תובנות והפעלות במטרה להכיר ולחזק את שיתוף הפעולה בין העובדים/ות המנהלים/ות .
 
ה.סדנת בישול – סדנה שבה העובדים/ות מבשלים / אופים יחד
 
 
בחירת פעילות נכונה לעובדים/ות ביום גיבוש יכולה לקחת אותו "למקומות אחרים וטובים" שלא ציפתם להם. בסופו של דבר שילוב בין חוויה, גיבוש, העצמה יכולה לגרום לטויסט קטן שיעשה שינוי גדול. בהצלחה!
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.