אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
כדי לבחור את סדנה ליום גיבוש צריך לשאול שתי שאלות. איזה סדנה העובדים/ות היו רוצים לקבל ואיזה סדנה הם צריכים לקבל. בחירת סדנאות גיבוש לצוות, אגף, מחלקה, חטיבה, חברה הינם חלק מנדבך מאוד חשוב בהצלחת האירוע.
 
טיפים לבחירת סדנה מנצחת ליום גיבוש
1.בררו מה הצרכים של העובדים/ות. איזה סדנה הם היו רוצים לקבל, תנו להם לעלות הצעות מספר חודשים או שבועות לפני היום גיבוש.
 
2.ערכו סיעור מוחות בין מנהלים/ות שאתם מכירים ושהזמינו סדנאות גיבוש באירועים שינוים.
 
3.חשבו עם עצמכם איזה סדנאות באמת יעזרו לצוות שלכם ברמה הקבוצתית והאישית.
 
4.עשו חלוקה בין סדנאות שמטרתם לעודד שיתוף פעולה כמו: סדנת עבודת צוות, סדנת ODT, סדנת בישול ארגוני, לבין סדנאות שמטרתם להעצים כמו סדנת גרפולוגיה, סדנת CBT, סדנת שפת גוף ותדמית, מוטיבציה, מנהיגות, קלפי פוינט אוף ויו, לבין סדנאות שמטרתם לשחרר כמו סדנת צחוק או יוגה צחוק, מדיטציה, דמיון מודרך...
 
5.החליטו מה התקציב שאתם משאירים לטובת הסדנאות. המטרה היא גם למצוא את הסדנה שתתאים לתשלום שאתם יכולים לתת. תמחור הפעילות צריכה להיות בהתאם לגודל הצוות, או הקבוצה, והמקום שבו יתקיים האירוע.
 
6.וודאו כי המקום מתאים לגודל הקבוצה ולפעילות שנבחרה. בחורף עדיף למצוא מקום סגור כמו אולם אירועים, בית מלון, חדר פרטי במסעדה, לופט ואפילו חדר קריוקי בקיץ ניתן לשריין את הטבע לטובת הסדנה. וניתן לעשות פעילות לצוות על חוף הים, בחורשה, בפארק ציבורי.
 
7.ערכו תאום ציפיות עם מפעיל ליום גיבוש שהוזמן. החל מהתכנים שיעלו בפעילות דרך מטרת הסדנה, כמה זמן היא תיארך. ספרו כמה שיותר פרטים על הקבוצה כולל, היחס בין גברים לנשים, גיל, האם יש עובדים/ות שהם מחוץ לארץ, מגזר דתי / חרדי/ חילוני / רוסי וכל פרט שיכול לעזור למנחה קבוצות לקבל החלטות לגבי התכנים שהוא יביא להפעלה.
 
8.במידה וקשה להחליט לגבי המפעיל/ה נסו לצפות בכמה שיותר סרטוני יוטיוב ובמקביל לקבל המלצות מקולגות או ממליצים/ות שימסרו לכם ותוכלו להתקשר לקבל המלצה.
 
חמש המלצות על סדנאות ליום גיבוש פופולריות
 
א. סדנת גרפולוגיה – סדנה שבה הצוות יכיר אחד את השני דרך כתב היד
 
ב. סדנת שפת גוף – סדנה משעשעת עם משחקי תקשורת והרבה תובנות
לעבודה ולחיים
 
ג. סדנת יוגה צחוק – פעילות משחררת ומהנה דרך משחקי תיאטרון
וצחוק.
 
ד.סדנת עבודת צוות – הרבה תובנות והפעלות במטרה להכיר ולחזק את שיתוף הפעולה בין העובדים/ות המנהלים/ות .
 
ה.סדנת בישול – סדנה שבה העובדים/ות מבשלים / אופים יחד
 
 
בחירת פעילות נכונה לעובדים/ות ביום גיבוש יכולה לקחת אותו "למקומות אחרים וטובים" שלא ציפתם להם. בסופו של דבר שילוב בין חוויה, גיבוש, העצמה יכולה לגרום לטויסט קטן שיעשה שינוי גדול. בהצלחה!
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.