אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
הפקת ימי גיבוש ונופש בצפון בחורף יכולה להתגלות כדבר המשמעותי ביותר שקרה לצוות בחברה. כשהנחלים מלאים ושוצפים הם נותנים השראה, העובדים לא חייבים אטרקציה של קיר טיפוס ואפשר להסתפק בלעבור בנחל פרוד מצידו האחד לשני במקום בטוח.
 
חופשה לעובדים בצפון טומנת הרבה מאוד אטרקציות. החל מפינוקים במקומות כמו חמת גדר ועד רכיבה על טרקטורונים, ג'יפים, אופניים ועוד.
 
עצם המילה נופש המשמעות שלה היא רוגע, שקט וכיף ולכן כשאתם מתייעצים עם מדריך/ת טיולים חשוב גם להעביר את המסר הזה אלה אם מראש תגדירו זאת כסוג של יום גיבוש ואז ניתן לעשות טיולים שהם הרבה יותר מאתגרים יחד עם סדנאות ODT בטבע כדי לגרום לעובדים/ות ליצור יותר שיתוף פעולה ביניהם לבין המנהל/ת. 
 
בניית קונספט
 
1.מה העובדים/ות צריכים/ות – אפיינו איזה צרכים וציפיות הנופש יענה מבחינת הצוות. לצבור אנרגיה חדשה, לנוח, להתפנק, להשתחרר, להעביר חוויה ייחודית שתראה את חוסנו הכלכלי והחברתי של הארגון.
 
2.איזה ערכים אתם רוצים לקדם בנופש  – קידום הערך המשפחתיות בעבודה, המשרד כערך של בית, שכולם בשביל האחד ואחד בשבילך כולם.
 
3.מה המטרה והציפיות שלכם בסיום הנופש-  שהעובדים/ות יצאו רק אם חוויה, או עם ערך מוסף, הם חשוב לכם גם להעביר הרצאה בתחום המקצועי.
 
4.מי יגיע לנופש – רק העובדים/ות או יחד עם בני/ות הזוג. לכל דבר יש מחיר. זוגיות באה על חשבון הגיבוש הרבה פעמים. מצד שני היא יכולה ליצור חברויות טובת יותר בין הזוגות.
 
5.תנו ליצירתיות שלכם לצאת – חפשו לפחות רעיון מקורי אחד שיכול להפתיע לטובה את העובדים. זה יכול במתנה אישית לכל אחת ואחד, צניחה חופשית למישהי שמאוד רצתה, להגיע לבית ילדות של אחד מהעובדים/ות.
 
6.בניית תקציב – כמובן חלק חשוב מאוד הוא בניית תקציב שפוי מול המטרות והיעדים.
 
7.אפיון העובדים/ות –  איזה מגזרים צריך לתת להם מענה מיוחד, ברמת הפעילות וההסעדה. מי עלול להתקשות  ללכת בטיול וצריך הנגשה מיוחדת. האם יש רגישות מסוימת לאוכל או לנושאים מעוררי מחלקות כמו פוליטיקה, סקס וכו..
 
אטרקציות ורעיונות לנופש עובדים
ישנם הרבה מאוד אטרקציות בדרום לנופש החל מאטרקציות מים ועד באנג'י מרכיבה על סוסים ועד פארק דיג ומציאות מדומה. לפניכם מספר רעיונות לשלב בטיול או בבת מלון.
 
א.סדנת צחוק- לגרום לצוות להצחיק אחד את השני, להשתחרר, לעלות את אותם הורמונים שעושים כל כך טוב לגוף ולנפש.
 
ב.סדנת הפי גרפולוגי – להכיר בין העובדים/ות דרך כתב היד. מה מחבר ביניהם, לצחוק על תכונות שכולם נתקלים בהם בעבודה, מי זאת שפותחת את הדלת עם הזרת לשירותים ועד זה שאדיש שגם אם יש אזעקת צבע אדום הוא יישאר להמשיך לעבוד.
 
ג.סדנת שפת גוף – משלבת בין טיפים של מכירה ושירות דרך סיטואציות מצחיקות בזוגיות. טיפים על רושם ראשוני ותדמית לצד משחקי לחיזוק הקשר בין העובדים/ות.
 
ד.סדנת עבודת צוות – מתמקדת בחיזוק יחסי עבודה טובים בין העובדים/ות, שיפור שיתוף הפעולה, העצמה בתחום התקשורת הבין אישית ברמה המקצועית והאישי.
 
ה.סדנת מיקס – שילוב של מספר נושאים ותחומים.
 
בין נחל פרוד לחצבני, בין גליל עליון לתחתון תוכלו למצוא הרבה מאוד הפעלות. אל תירתעו להפיק נופש לעובדים בחורף בצפון. המים הסוערים יכולים לשמש כמקור להתחלת שינוי ומצד שני לנחמה. בחרו אטרקציה  לעובדים שהכי תתאים לקונספט שבניתם. שתצליחו ובגדול. בה-צ-ל-ח-ה
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.