אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
אחת מהדרכים ליצור גיבוש לעובדים/ות בים המלח היא דרך הפעלות, משחקים, טיולים, סדנאות והרצאות. הפקת נופש לעובדים טומנת בחובה בחירת הופעה מוצלחת ביותר! קבלו מספר עצות לבחירת פעילות נכונה  מחברת, מעצימה, משחררת ומצחיקה .  
 
 
טיול בים המלח לעובדים - פעילות גיבוש מומלצת
הקרבה לים המלח הופכת אטרקציה של רכיבה על טרקטורונים או גמלים לחלק מהגיבוש. גם טיולים בשמורות הטבע מחברות בין העובדים/ות. "דרגת הקושי" גורמת ללכידות לקרבה ולשיחות שאינן קשורות דווקא לעבודה היום יומית.
 
הנוף בטיפוס "שביל הנחש" למצדה יכול לעורר שיחה על טיולים ונופי ילדות שכל אחד/ת חווה. הקושי במסלול הופך את העובדים/ות להיות תלויים אחד בשני ומחזק את שיתוף הפעולה. האדרנלין גורם לתחרותיות ופתאום חלק מהעובדים/ות משתקפים "באור חדש" ממה שחלק מהמנהלים/ות ידעו והכירו.
 
בסיום הטיול נוצרת יכולה להיווצר חוויה משותפת בין מספר עובדים/ות. החיסרון הוא שלאורך הדרך הולכים לפעמים בשלשות או בזוגות וצריך מידי פעם לעצור כדי לשמוע הסברים על המקום והדבר פוגע "במינגליניג". לא תמיד גם הקבוצה נמצאת יחד בקירבה פיזית אחת לשניה.
 
ניתן לאזן את החסרונות בטיול עם הזמנת סדנת ODT שיכולה להתבצע בשטח עם משימות מאתגרות לחיזוק המורל ושיתוף הפעולה. דרך נוספת ופחות פיזית היא עשיית פעילות גיבוש בבית מלון שתתמקד בכלל העובדים/ות.
 
זכרו - הייתרון לפעילות בטבע היא בזכות מרחבים שיכולים לפתוח הרבה מחסומים. 
 
 
חשיבות פעילות גיבוש בבית מלון בים המלח 
 
הפעלות, הרצאות, סדנאות בבית מלון יכולות להפוך לגורם דומיננטי וחשוב בגיבוש צוותים בינהם ומול מנהלים/ות ועובדים/ות חדשים/ות לחברה. 
 
הזמנת מפעיל/ה לצוות לסדנה מאתגרת, מעצימה, משחררת ומחברת יכולה לייצר חיבורים חזקים ורמת לכידות גבוה יותר.
 
פעילויות לצוות עובדים עם מנחה קבוצה בבית מלון היא קצת כמו "ניסוי במעבדה" שניתן לשלוט ולהתמקד במטרה הסופית שהוצבה לדינמיקה הקבוצתית. בעוד שטיול יוצר חוויה משתפת אישית שיותר קשה לשלוט בתוצאותיה. . 
 
 
טיפ לסידור צורת ישיבה בחדר הרצאות
 
אם הזמנתם הרצאה אפשר לסדר את הכיסאות כמו באולם תיאטרון, שורות שורות. לאומת זאת בסדנה כדאי מאוד שהישיבה תהיה בצורה מעגלית. יש לסדר את הכיסאות במעגל או בחת ואז קל יהיה להפגיש בין העובדים/ות סביב החלל שנוצר במרכז. 

במשך כל ימות השנה נערכים, כנסים, ימי עיון, סמינרים, נופשים, ימי כיף.בבתי המלון ים המלח. בין אם מדובר על לקוחות או וועד עובדים חשוב למצוא הרצאה מעצימה, מחכימה, מצחיקה שתיתן ערך מוסף . אם מדובר על הרצאות גמול השתלמות לעובדים/ות המדינה יש לבחור כאלה שיכולות לתת זכות לצבירת נקודות.
 
מתחם המלונות מספק הרבה מאוד חדרי ישיבות וחדרים לסדנאות. כדאי לבדוק האם החדר מסוגל להכיל את הקבוצה, חשוב להתייעץ עם מנחה סדנאות לגבי העדפה שלו בנוגע לסידור הישיבה.
 
יום גיבוש בים המלח באמת מוציא את העובדים/ות משגרת העבודה ונותן להם מימד אחר. בחירת סדנה לעובדים/ות או הרצאה מרתקת לעובדים צריכה להעשות מתוך שיקלול של המטרה המוצבת מול הצרכים של העובדים/ות.
 
 
טיפים לבחירת סדנאות / הרצאות לצוות עובדים
 
1."סדנה לניהול קונפליקטים" - כשמדובר על מנהלים/ות שמגיעים ממספר סניפים והאחד האתגרים שלהם הוא קונפליקטים בין העובדים/ות שהם אחראים עליהם ניתן להזמין סדנת קונפליקטים שתכלול גם פן הכרותי.
 
2."סדנת הכרות וחיבור" - אם מדובר על עובדים/ות חדשים/ות שהגיעו כדאי מאוד לעשות סדנת תקשורת בין אישית שתתמקד במציאת מכנה משותף רחב ביניהם על ידי הפעלות ומשחקים מכוונים הכרות.
 
3."פעילות עבודת צוות" - כאשר הרצון הוא להתמקד בחיזוק שיתוף הפעולה בין העובדים/ות אפשר להזמין סדנת עבודת צוות. העובדים/ות יקבלו משימות שעליהם לפתור ולאחריו יתקיים דיון לצד הדגמת תיאוריות בתחום.
 
4."יוגה של צחוק" - אם הרצון לשחרר את העובדים/ות אפשר להזמין סדנת צחוק "תעיף" את הצחוק לשמים. סדנה כזאת גורמת דרך הפעלות מעולם התיאטרון והקומדיה לצחוק גדול ומשחרר.
 
5."מופע גרפולוגי" - אם יש רצון למשהו חדש ולעובדים/ות שמכירים/ות תקופה יחסית ארוכה, אפשר להזמין סדנת גרפולוגיה שבה ההכרות המחודשת תעשה דרך כתב היד. זאת סדנה סופר מצחיקה ומשעשעת עם הרבה תובנות לחיים.
 
6."סדנת שפת גוף"  - משלבת בתוכה גם משחקי גיבוש לצד טיפים שפת גוף מול הלקוחות. אפשר להוסיף את נושא הצבעים ומשעות התדמית.
 
7.ניתן להזמין סדנאות העשרה בתחום מנהיגות, מוטיבציה, ניהול זמן, לחץ ושחיקה שייתנו מימד חוויתי ומעצים.
 
כדי לבחור סדנה לעובדים בים המלח שתהיה מעצימה, משעשעת, מחברת ומתאימה מוזמן/ת ליצור קשר ראשוני ...
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.