אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
אחת מהדרכים ליצור גיבוש בין עובדים/ות היא דרך פעולה משותפת שאינה קשורה למקום העבודה. הפקת נופש לעובדים טומנת בחובה גם פעילות מגבשת.
 
 
פעילות גיבוש בטיול – יתרונות וחסרונות
הקרבה לים המלח הופכת אטרקציה של רכיבה על טרקטורונים או גמלים לחלק מהגיבוש. גם טיולים בשמורות הטבע מחברות בין העובדים/ות. הנופים והמראות שמשתקפים בטיול כמו גם הקושי שנבחר גורמים לשיחות שונות שאינן קשורות דווקא לעבודה היום יומית.
הנוף יכול לגרום לשוחח על נופי הילדות שכל אחד/ת גדל/ה, הקושי גורם לעובדים/ות להיות תלויים אחד בשני ולבקש עזרה במידת הצורך. האדרנלין גורם לתחרותיות ופתאום חלק מהעובדים/ות משתקפים באור שונה ממה שידעו והכירו.
בסיום הטיול נוצרת חוויה משותפת בין מספר עובדים. החיסרון הוא שבדרך הולכים בשלשות או בזוגות וצריך לפעמים לעצור כדי לשמוע הסברים על המקום ואלה הפעמים היחידות שבהם כל הקבוצה נמצאת יחד קרובה פיזית אחת לשניה. ניתן לאזן עם הזמנת סדנת ODT שיכולה להתבצע בשטח עם משימות מאתגרות לחיזוק המורל ושיתוף הפעולה. דרך נוספת ופחות פיזית היא עשיית פעילות גיבוש בבית מלון שתתמקד בכלל העובדים/ות.
 
 
 
 
פעילות גיבוש בבית מלון – יתרונות וחסרונות
הפעלות, הרצאות , סדנאות בבית מלון יכולות להפוך לגורם דומיננטי וחשוב בגיבוש עובדים במידה וגם הגיעו מספר מנהלים/ות עובדים/ות חדשים/ות לחברה. הזמנת מפעיל/ה לצוות לסדנה מאתגרת יכולה לגרום לכלל העובדים/ות להשתתף וליצור חיבורים חזקים יותר. הפעילות היא קצת  כמו "במעבדה" וניתן לשלוט על הרבה מאוד משתנים הקשורים לדינמיקה בקבוצה מה שקצת קשה לעשות בחוץ בזמן טיול. מצד שני יש ייתרון לפעילות שמתקיימת בחוץ בגלל שטבע יכול לפתוח הרבה מחסומים בזכות ההשראה של המראות, הריחות.
 
 
 
איזה סדנאות כדאי לבחור לצוות עובדים
 
1.כשמדובר על מנהלים/ות שמגיעים ממספר סניפים והאחד האתגרים שלהם הוא קונפליקטים בין העובדים/ות שהם אחראים עליהם ניתן להזמין סדנת קונפליקטים שתכלול גם פן הכרותי.
 
2.אם מדובר על עובדים/ות חדשים/ות שהגיעו כדאי מאוד לעשות סדנת תקשורת בין אישית שתתמקד במציאת מכנה משותף רחב ביניהם על ידי הפעלות ומשחקים מכוונים הכרות.
 
3.כאשר הרצון הוא להתמקד בחיזוק שיתוף הפעולה בין העובדים/ות אפשר להזמין סדנת עבודת צוות. העובדים/ות יקבלו משימות שעליהם לפתור ולאחריו יתקיים דיון לצד הדגמת תיאוריות בתחום.
 
4.אם הרצון לשחרר את העובדים/ות אפשר להזמין סדנת צחוק "תעיף" את הצחוק לשמים. סדנה כזאת גורמת דרך הפעלות מעולם התיאטרון והקומדיה לצחוק גדול ומשחרר.
 
5.אם יש רצון למשהו חדש ולעובדים/ות שמכירים/ות תקופה יחסית ארוכה, אפשר להזמין סדנת גרפולוגיה שבה ההכרות המחודשת תעשה דרך כתב היד. זאת סדנה סופר מצחיקה ומשעשעת עם הרבה תובנות לחיים.
 
6.סדנת שפת גוף  משלבת בתוכה גם משחקי גיבוש לצד טיפים שפת גוף מול הלקוחות. אפשר להוסיף את נושא הצבעים ומשעות התדמית.
 
7.ניתן להזמין סדנאות העשרה בתחום מנהיגות, מוטיבציה, ניהול זמן, לחץ ושחיקה שייתנו מימד חוויתי ולימודי.
 
 
טיפ לסידור צורת ישיבה לסדנה
אם הזמנתם הרצאה אפשר לסדר את הכיסאות כמו באולם תיאטרון, שורות שורות. לאומת זאת בסדנה כדאי מאוד שהישיבה תהיה בצורה מעגלית. יש לסדר את הכיסאות במעגל או בחת ואז קל יהיה להפגיש בין העובדים/ות סביב החלל שנוצר במרכז. מתחם המלונות בים המלח מספק הרבה מאוד חדרי ישיבה וחדרי סדנאות. כדאי לבדוק האם החדר מסוגל להכיל את הקבוצה, חשוב להתייעץ עם מנחה סדנאות לגבי העדפה שלו בנוגע לסידור הישיבה. לסיכום יום גיבוש בים המלח באמת מוציא את העובדים/ות משגרת העבודה ונותן להם מימד אחר. בחירת סדנה לעובדים/ות או הרצאה מרתקת צריכה להעשות מתוך שיקלול של המטרה המוצבת מול הצרכים של העובדים/ות.
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.