אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
פעילות לקבוצות בתל אביב יכולות להתחיל משוק התקווה ולהסתיים בביתו של חיים נחמן ביאליק. מהמסעדה באלינג'רה האתיופית וביקור גסטרונומי בכרם התימנים וסוזן דלל. סדנאות לקבוצות הן דרך מעולה להוסיף "פלפל ושמן זית" ולשבור את השגרה גם אם מדובר על טיול אורבני. כדי לבחור פעילות לקבוצות בתל אביב קודם כל צריך לאפיין את הקבוצה והצרכים שלה.
 
 
אפיון הקבוצה
שאלות שכדי לבדוק עד כמה אתם מכירים את הקבוצה ותקלעו לטעם שלהם:
 
1.האם יש נציגות למגזר שייתכן ותהיה רגישות לתכנים הקשורים לטיול.
 
2.האם יש בקבוצה צמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן..
 
3.איזה מקומות בתל אביב הם לא היו!
 
4.איזה תחנות בטיול באמת "יעשו להם את זה"
 
5.מי לוקח תרופות, האם יש עובדים/ות שסובלים מאסטמה בזמן ספורט.
 
6. עד כמה הקבוצה מכירה האחד את השני והאם צריך לעשות פעילות הכרות
 
7.איזה סדנאות הקבוצה כבר עברה ואיזה כדאי שיעברו. 
 
 
בחירת פעילות מושלמות לקבוצות בתל אביב
כדי לבחור פעילות מתאימה יש לברר מה המטרה של הסדנה עבורכם ועל איזה צורך של הצוות היא עונה. זה השילוב האולטימטיבי. בחירת סדנה צריכה להיות מותאמת לזמן הטיול. אם הלכתם הרבה ברגל רצוי לקחת סדנה שהיא יותר רגועה עם ישיבה כמו מדיטציה בחוף "מצצים או מתופפים". במידה והטיול הוא כשעתיים אבל דרך עצרתם וקניתם ניתן להזמין סדנת יוגה צחוק / סדנת צחוק משחררת ופותחת לדמעות לרדת מאושר, סדנאות צחוק והומור מתאימות במיוחד כנוגדן מפני שחיקה ולחצים בעבודה.
 
 
פעילות לקבוצות עובדים שמכירים אחד את השני
כאשר יש קבוצות עובדים/ות שנמצאים הרבה זמן ביחד הרבה יותר קל לדעת מה העדפות שלהם. תל אביב- יפו היא מישורית והטיולים מתאימים יותר "למיטבי לסת" מאשר למיטבי לכת בהרי הבזלת של רמת הגולן. סדנה לצוות שעובד הרבה זמן ביחד היא סדנת גרפולוגיה שבה הם לומדים להכיר את סיפור החיים דרך כתב היד, לצחוק על תכונות אופי מאתגרת מקמצנות ועד "חפרנות". אם זאת לפעמים יש חלום לסדנה מסוימת אז למה לא להגשים את החלום לעובדים/ות. משזירת פרחים ועד סדנת הישרדות בפארק הלאומי.
 
 
 
פעילות לקבוצות עובדים חדשים וותיקים
אחת מהסדנאות הטובות ביותר כאשר יש קבוצה של עובדים/ות חדשים/ות מול וותיקים/ות היא לערוץ סדנה בתקשורת בין אישית. בסדנה משולבים משחקי הכרות משעשעים שכוללות משימות קבוצתיות ודיון לאחריהם. כדאי לבחור טיול עם מדריכת טיולים שישולבו מקומות שיעודדו שיח לדוגמה האנדרטה לזכר יצחק רבין או הדריב אין ז"ל היום "היכל קבוצת שלמה".
 
 
 
פעילות העשרה והעצמה לקבוצות
ישנם סדנאות לקבוצות עובדים שנועדו לענות על צרכים ספציפיים  כמו שיפור שיתוף הפעולה בעבודת צוות, שפת גוף עם טיפים על שירות ומכירה, סדנאות לניהול קונפליקטים, הנעה ומוטיבציה, מנהיגות, לחץ ושחיקה.
 
 
 
פעילות לקבוצה בחורף
במידה וטיול מתבצע בחורף ויש סיכוי לגשם כדאי לחשוב על מקומות סגורים כמו שוק התקווה. יש לערוך תוכנית חלופית לדוגמא אם הגשם מתחיל בצהרים לבנות את הטיול כך שלקראת הצהרים תשריינו מסעדה עם חדר פרטי לטובת סדנה. ככול שתגדרו טוב יותר מה הצוות צריך ומה הצרכים שלו כך תתכוונו טוב יותר למטרה המרכזית שתציבו. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.