אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
פעילות לקבוצות בתל אביב בשוק התקווה זה להגיע לדוכן של "הינעל העולם". השוק שהגיע לכותרת כאשר בבחירות לכנסת נזרקה עגבניה / פלפל על ראש הממשלה. כיום המקום עבר שיפוץ ויוצר חווית קניה מיוחדת. 
 
משם אפשר להגיע "לבית דני" שנפגע במלחמת המפרץ. כדי לעורר מוטיבציה בעובדים הביאו אותם למתחם של קבוצת הכדורגל "בני יהודה" שיספרו לכם את סיפור העפלה ההיסטורית ב- 3.4.19 לגמר הגביע בליגת העל למרות שהסיכויים היו נמוכים מול מכבי ת"א. בהליכה תכירו את הסמטאות של "שכונות התקווה" שהוקמה ע"י עובדי עיריית תל אביב בשנות השלושים. תוכלו ליהנות ברחוב האצ"ל מהמסעדות שבשנות השמונים והתשעים אירחו פוליטקאי/יות, אומנים ואנשי ציבור.  
 
סדנאות לקבוצות הן דרך מעולה להוסיף "פלפל ושמן זית" ולשבור את השגרה גם אם מדובר על טיול אורבני. כדי לבחור פעילות לקבוצות בתל אביב קודם כל צריך לאפיין את הקבוצה והצרכים שלה.

 
 
פעילות "צבעונית" לקבוצות בתל אביב
כדי לבחור פעילות לעובדים מתאימה יש לברר מה המטרה של הסדנה עבורכם ועל איזה צורך של הצוות היא עונה. זה השילוב האולטימטיבי. בחירת סדנה צריכה להיות מותאמת לזמן הטיול. אם הלכתם הרבה ברגל רצוי לקחת סדנה שהיא יותר רגועה עם ישיבה כמו מדיטציה בחוף "מצצים" בצפון הישן  או בחוץ "המתופפים".
 
במידה והטיול הוא כשעתיים אבל בדרך עצרתם וגם קניתם ניתן להזמין סדנת יוגה צחוק / סדנת צחוק משחררת ופותחת בדמעות של אושר, סדנאות צחוק והומור מתאימות במיוחד כנוגדן מפני שחיקה ולחצים בעבודה.

 
 
פעילות לקבוצות עובדים/ות שמכירים/ות אחד את השני
כאשר יש קבוצות עובדים/ות שנמצאים הרבה זמן ביחד הרבה יותר קל לדעת מה העדפות שלהם. תל אביב- יפו היא מישורית והטיולים מתאימים יותר "למיטבי לסת" מאשר למיטבי לכת בהרי הבזלת של רמת הגולן. סדנה לצוות שעובד הרבה זמן ביחד כמו סדנת גרפולוגיה שבה העובדים/ות לומדים/ות להכיר סיפורי חיים דרך כתב היד, לצחוק על תכונות אופי מאתגרת מקמצנות ועד "חפרנות". אם זאת לפעמים יש חלום לסדנה מסוימת אז למה לא להגשים את החלום לעובדים/ות. משזירת פרחים ועד סדנת הישרדות בפארק הלאומי.


 
 
"בואו רגע" פעילות לקבוצות עובדים חדשים וותיקים
אחת מהסדנאות הטובות ביותר כאשר יש קבוצה של עובדים/ות חדשים/ות מול וותיקים/ות היא לערוך סדנה בתקשורת בין אישית. בסדנה משולבים משחקי הכרות משעשעים שכוללות משימות קבוצתיות ודיון לאחריהם. כדאי לבחור טיול עם מדריכת טיולים שישולבו מקומות שיעודדו שיח לדוגמה האנדרטה לזכר יצחק רבין או הדריב אין ז"ל היום "היכל קבוצת שלמה".


 
 
 
פעילות העשרה והעצמה לקבוצות בבתי מלון בת"א
ישנם פעילות לקבוצות עובדים שנועדו לענות על צרכים ספציפיים  כמו שיפור שיתוף הפעולה בעבודת צוות, שפת גוף עם טיפים על שירות ומכירה, סדנאות לניהול קונפליקטים, הנעה ומוטיבציה, מנהיגות, לחץ ושחיקה. פעילות גיבוש קבוצתית ניתן לעשות בחדר הרצאות בבית במלון! 

 
 
איך לבחור פעילות מתאימה לעובדים
לפניך מספר שאלות שייתנו את התשובה מה רמת ההכרות שלך עם הקבוצה כך שניתן יהיה לקלוע לטעם שלהם בפעילות ובטיול:
 
1.האם יש נציגות למגזר שייתכן ותהיה רגישות לתכנים הקשורים לטיול.
 
2.האם יש בקבוצה צמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן..
 
3.איזה מקומות בתל אביב הם לא היו!
 
4.איזה תחנות בטיול באמת "יעשו להם את זה".
 
5.מי צריך לקחת תרופות, האם יש עובדים/ות שסובלים מאסטמה בזמן הליכה מאומצת, בספורט ובכלל. 
 
6. עד כמה הקבוצה מכירה האחד את השני והאם צריך לעשות פעילות שתחזק את ההכרות ביניהם. 
 
7.איזה סדנאות הקבוצה כבר עברה ואיזה כדאי שיעברו. 
 
8.האם צריך לבטח את הקבוצה.  


 
פעילות גיבוש בשוק מחנה יהודה
 
פעילות לקבוצה בתל אביב בחורף
במידה וטיול מתבצע בחורף ויש סיכוי לגשם כדאי לחשוב על מקומות סגורים פעילות לקבוצות בתל אביב בחורף יכולה להתחיל משוק התקווה ולהסתיים בביתו של חיים נחמן ביאליק. מהמסעדה באלינג'רה האתיופית וביקור גסטרונומי בכרם התימנים וסוזן דלל.
 
בחורף יש לערוך תוכנית חלופית לדוגמא אם נאמר בשירות המטרולוגי שיש סיכוי שהגשם יתחיל בצהרים צריך לבנות את הטיול כך שלקראת הצהרים תשריינו מסעדה עם חדר פרטי לטובת סדנה.
 
טיפ - ככול שתגדירו טוב יותר מה הצוות צריך ומה הצרכים שלו כך תתכוונו טוב יותר למטרה המרכזית שתציבו והפעילות תקלע בול אל המטרה. אז בהצלחה !!

 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.