אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
לא תמצא מקום כזה, כזה טוב ליום גיבוש צוות. אחד המקומות הרומנטיים בארץ שגם העובדים האנליטיים ביותר "ישבעו בקסמה". העיר זכרון יעקב משלבת מורשת, התחדשות, עם מגוון אטרקציות בתוכה ומסביב לה שתהפוך כל יום כיף לעובדים להרבה יותר חוויתי ומרגש. היתרונות של ימי כיף בזכרון יעקב:
 
1.אם יש עובדים/ות רווקים/ות גרושים/ות הם יגלו בטיול פינות שניתן לקחת את הדייט שלהם מהטינדר.
 
2.אם יש עובדים/ות נשואים/ות גם הם לא יצאו "בידים רייקות".
 
3.אם המטרה היא ליצור חווית גיבוש, ניתן לעשות זאת דרך סיורים, טיולים וסיפורים של רחובות המושבה העתיקה תוך שילוב סדנאות לעבודת צוות, תקשורת בין אישית, יוגה צחוק ועד מנהיגות ופיתוח מצוינות ברוח המקום.
 
פעילות גיבוש פארק שוניאטרקציות פארק הנדיב
 
פעילות ODT  בפארק ז'בוטינסקי שוני / פארק הנדיב
פארק שוני ידוע באמפיתיאטרון שעליו מגיעים גדולי הזמרים/ות להופעות. הוא "החימום" לפני מופע בקיסריה. מה שמוסתר מהעין היא הרחבה הנהדרת עם הספסלים שמקיימים שם ימי גיבוש לעובדים, פעילות ODT או סדנאות בשטח כגון: סדנאות שפת גוף, סדנאות גרפולוגיה, סדנאות צחוק, משחקי גיבוש. אין צורך בתשלום הפארק פתוח. אטרקציות בפארק הנדיב ניתן לקבל ע"י יצירת קשר עם הנהל. ניתןה להתרשם ממבחר פעילויות שיש שם לקבוצות. הייחודיות של הפארק היא בשילוב שבין האדם לטבע ולסביבתו.
 
יום גיבוש לעובדים בזכרון
 
זיכרון יעקב – "כשטייקון" מחליט להקים מפעל ציוני
בשנת 1883 הברון דה רוטשילד נותן את חסותה על המושבה ששנה לפני כן הגיעו עליה עולים מרומניה. השם שניתן זכרון יעקב הוא על שם האב יעקב. הוחלט שהישוב יתמקד בכרמים שיהפכו לתעשיית יין בישוב. אפשר לתכנן טיול היסטורי לעובדים עם מספר אטרקציות מוכרות:
 
בית כנסת אוהל משה
 
בית הכנסת אוהל משה
בנייתו הסתיימה בשנת 1886 והוא נחשב לאחד מבתי הכנסת המפוארים שבנה הברון במושבות שהקים.
 
מדרחוב בזיכרון יעקב
 
רחוב המייסדים
לאורך המדרחוב המפורסם תמצאו אין ספור, גלריות, חנויות, מסעדות, בתי קפה.  המדריך/ת טיולים יוכלו להעמיק בסיפורים שמעבר למבנים העתיקים על האנשים והמנהיגים שחיו . כאשר יורדים למטה במדרחוב ניתן להיכנס לגלידריית אלדו המפורסמת.
 
בית הקברות ביזכרון יעקב
 
בית הקברות העתיק
כאן קבורים/ות חלוצי/ות זכרון יעקב. את מקום קבורתה של שרה אהרונסון מקיף גדר זכר להתאבדותה.
 
לרוץ למיליון בזיכרון יעקב
 
פעילת לרוץ למיליון לעובדים – עשו זאת בעצמכם
ניתן לעשות פעילות לעובדים כמו לרוץ למיליון. כדאי מאוד להתייעץ עם מדריך/ת הטיולים אם אתם לא מכירים את סיפורי הישוב והמקומות. שווה לבדוק מול העריה לגבי תכנים כמו היסטוריה, מקומות חשובים בישוב וכו. מחלקים את העובדים/ות לקבוצות. לכל קבוצה יש מספר משימות שהם צריכים לעשות. רצוי לתת חמש עד שבע משימות (בהתאם לזמן) להביא שטיח אדום ואת דגל החברה ולחכות לקבוצות שיגיעו לנקודת הגמר.
 
 
סדנאות גיבוש - הרצאות העשרה לעובדים/ות
ניתן להזמין סדנאות או הרצאות שיתקיימו בחדר בית המלון. החל מסדנת עבודת צוות ועד הרצאה על שיפור זיכרון. הרצאה או סדנה לעובדים צריכה להתאים למטרה של יום גיבוש "ולמצב הצבירה" של העובדים/ות. אין טעם להזמין "סדנת הישרדות" אחרי יום מעייף זאת דוגמא קיצון להמחשה.
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.