אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
העיר חולון שמה את הדגש על תחום הילדים. זה בדיוק המקום שהייתם רוצים לקחת את העובדים שלכם. ימי גיבוש  וכנסים יכולים להתחיל במידטק ולהסתיים בדיאלוג בחשיכה. אטרקציה מלהיבה לא פחות נמצאת בימית 2000. זה נכון שה-עדלאידע הגדולה ביותר מתקיימת בחולון בפורים אבל יש עוד הרבה אטרקציות נוספות במהלך השנה. 
 
 
להתחיל יום גיבוש במדיטק
במדיטק יש מספר אטרקציות לעובדים. בקומות הכניסה יש ספריה שהייחודיות שלה היא במגוון הספרים בשפת זרות ואפילו בפרסית. הפרוזדור בקומה התחתונה ניתן להתחיל ימי גיבוש, כנסים ואירועים יוקרתיים בארוחת בופה סביב שולחנות. באולם התיאטרון העובדים יוכלו לראות הצגה או סרט. בקומה השנייה ניתן למצוא "מוזיאון לחומרים" בנוסף  יש אולם אודיטוריום גדול שבו החברה תוכל להזמין מרצה או הופעה לטובת העובדים". המקום מכיל אולם לצפייה בסרטים. טלפון ליצירת קשר 03-5021552 רחוב גולדה מאיר 6.
 
 
לעלות אדרנלין עם פעילות גיבוש לעובדים בימית אלפים
מתחם ימית אלפיים מושך מידי שנה מאות תושבים/ות מכל הארץ. המקום משלב בתוכו גם בריכות שיחה וגם אטרקציות לעובדים עם הרבה מאוד מגלשות ומים. זה בדיוק המקום המשלב אדנלין בזכות מגוון המגלשות שימעדו לרשות העובדים/ות לבין רוגע של הבריכה החמה בפנים. את הפעילות ניתן לעשות גם בחורף וגם בקיץ.
 
הפעילות המשותפות של הגלישה תהפוך לחוויה משתפת בהמשך. המגוון הוא היתרון כך שיכול להתאים גם לצוותים שרוצים משהו יותר רגוע וגם לצוותים שאוהבים "אקשן". כדאי לקבל הצעת מחיר בתאום מראש. מפרץ שלמה 66 טלפון 03-6506500
 
 
לסיים עם אטרקציות לעובדים בפארק פרס
סדנאות ODT לעובדים ניתן לקיים בפארק פרס בין העצים לבין מתקנים לילדים/ות. סדנאות גיבוש בשטח מתמקדות בשיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים. ניתן לבחור סדנאות גרפולוגיה להיכרות מיוחדת על פי כתב היד בין העובדים/ות או בסדנה לשחרור לחצים ומתחים כמו יוגה צחוק. להזמנת פעילות צרו קשר בנייד 0505711160.
 
 
 
 
כאשר נכנסים למתחם פארק פרס העובדים/ות יוכלו לחוות במוזיאון הילדים את משמעות המילים  "דיאלוג בחשיכה" שם ינחו עיוורים/ות את העובדים/ות בחושך מוחלט כיצד ללכת במרחב תוך חשיפת העולם שלהם והתמודדותם. טלפון 03-6503000 מפרץ שלמה 66. לעובדים שהרכב הוא בנפשם ניתן לקחת אותם "למוזיאון הרכב". לארוחת צהרים ניתן לקחת את העובדים לאחת המסעדות הפזורות במתחם פארק פרס.. אפשרות נוספת ולא רחוקה מאוד היא להביא אותם למתחם עזריאלי הסמוך שם יחכו להם מסעדות מגוונות מאוכל מזרחי ועד יפני.
 
 
ימי גיבוש לעובדים נועדו לפנק, לחבר ביניהם ובין המנהלים/ות, להעצים וליצור תחושה שמקום העבודה משקיע במגוון אטרקציות כדי ליצור חוויה ברמת הקיצון. בהצלחה! 
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.