אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
העיר חולון שמה את הדגש על תחום הילדים. זה בדיוק המקום שהייתם רוצים לקחת את העובדים שלכם. ימי גיבוש  וכנסים יכולים להתחיל במידטק ולהסתיים בדיאלוג בחשיכה. אטרקציה מלהיבה לא פחות נמצאת בימית 2000. זה נכון שה-עדלאידע הגדולה ביותר מתקיימת בחולון בפורים אבל יש עוד הרבה אטרקציות נוספות במהלך השנה. 
 
 
להתחיל יום גיבוש במדיטק
במדיטק יש מספר אטרקציות לעובדים. בקומות הכניסה יש ספריה שהייחודיות שלה היא במגוון הספרים בשפת זרות ואפילו בפרסית. הפרוזדור בקומה התחתונה ניתן להתחיל ימי גיבוש, כנסים ואירועים יוקרתיים בארוחת בופה סביב שולחנות. באולם התיאטרון העובדים יוכלו לראות הצגה או סרט. בקומה השנייה ניתן למצוא "מוזיאון לחומרים" בנוסף  יש אולם אודיטוריום גדול שבו החברה תוכל להזמין מרצה או הופעה לטובת העובדים". המקום מכיל אולם לצפייה בסרטים. טלפון ליצירת קשר 03-5021552 רחוב גולדה מאיר 6.
 
 
לעלות אדרנלין עם פעילות גיבוש לעובדים בימית אלפים
מתחם ימית אלפיים מושך מידי שנה מאות תושבים/ות מכל הארץ. המקום משלב בתוכו גם בריכות שיחה וגם אטרקציות לעובדים עם הרבה מאוד מגלשות ומים. זה בדיוק המקום המשלב אדנלין בזכות מגוון המגלשות שימעדו לרשות העובדים/ות לבין רוגע של הבריכה החמה בפנים. את הפעילות ניתן לעשות גם בחורף וגם בקיץ.
 
הפעילות המשותפות של הגלישה תהפוך לחוויה משתפת בהמשך. המגוון הוא היתרון כך שיכול להתאים גם לצוותים שרוצים משהו יותר רגוע וגם לצוותים שאוהבים "אקשן". כדאי לקבל הצעת מחיר בתאום מראש. מפרץ שלמה 66 טלפון 03-6506500
 
 
לסיים עם אטרקציות לעובדים בפארק פרס
סדנאות ODT לעובדים ניתן לקיים בפארק פרס בין העצים לבין מתקנים לילדים/ות. סדנאות גיבוש בשטח מתמקדות בשיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים. ניתן לבחור סדנאות גרפולוגיה להיכרות מיוחדת על פי כתב היד בין העובדים/ות או בסדנה לשחרור לחצים ומתחים כמו יוגה צחוק. להזמנת פעילות צרו קשר בנייד 0505711160.
 
 
 
 
כאשר נכנסים למתחם פארק פרס העובדים/ות יוכלו לחוות במוזיאון הילדים את משמעות המילים  "דיאלוג בחשיכה" שם ינחו עיוורים/ות את העובדים/ות בחושך מוחלט כיצד ללכת במרחב תוך חשיפת העולם שלהם והתמודדותם. טלפון 03-6503000 מפרץ שלמה 66. לעובדים שהרכב הוא בנפשם ניתן לקחת אותם "למוזיאון הרכב". לארוחת צהרים ניתן לקחת את העובדים לאחת המסעדות הפזורות במתחם פארק פרס.. אפשרות נוספת ולא רחוקה מאוד היא להביא אותם למתחם עזריאלי הסמוך שם יחכו להם מסעדות מגוונות מאוכל מזרחי ועד יפני.
 
 
ימי גיבוש לעובדים נועדו לפנק, לחבר ביניהם ובין המנהלים/ות, להעצים וליצור תחושה שמקום העבודה משקיע במגוון אטרקציות כדי ליצור חוויה ברמת הקיצון. בהצלחה! 
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.