אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
טיפ לפעילות קבוצתית לעובדים! כדאי להתאים טיול / סיור / סדנה / הרצאה / הופעה בהתאם למטרה והקונספט של יום גיבוש בקיסריה לצוות כי לישוב יש היסטוריה ארוכה עוד מהתקופה הפרסית, הורדוס, המרד הגדול דרך כיבושו ע"י ההגנה ועד ימינו כך שאם יש מטרה של העלאת מוטיבציה, פיתוח מצנויות ,עבודת צוות, שחרור ונופש אפשר למצוא נקודת השקה. 
 
ערכו תאום ציפיות עם מדריך/ת טיולים, מפעיל/ה, אומן/ית ושתפו במטרות שהצבתם ושאלו כיצד הם יכולים לשלב אותם בפעילות.
 
ימי גיבוש בקיסריה לעובדים יכולה להתחיל במלון דן קיסריה ולהסתיים באמפיתיאטרון כשבין לבין ניתן לתת "קפיצה" לזכרון יעקב השכנה ובנימינה וליהנות ממסעדות טובות, פעילות ODT בפארק ועוד.. 
 
 
 
 
משנים אווירה ב-מוזיאוניראלי
המשיכה לנמל קיסריה היא תמיד לכיוון הים אבל בתוך קיסריה מסתתר מוזיאון שנבנה בשנת 1993 ומשלב אומנות לטינו-אמריקאית לצד אומנות סוריאליסטית קלאסית. המבנה עצמו הוא מאוד מרשים. במקביל ניתן לערוך סדנאות והרצאות לעובדים בחדר בקומה העליונה החל מסדנת עבודת צוות ועד הרצאה בגרפולוגיה. טלפון 04-6261013 
 
פעילות יום גיבוש לעובדים קיסריה
 
גם לעובדים שלא אוהבים היסטוריה
אין ספק שכל מה שקרה בקיסריה מסכם את ההיסטוריה של העם היהודי. התקופה הפרסית, חורבן הבית, הורדוס, התקופה הביזנטית, המאבק בין הנצרות לאיסלם, ועד התחדשות הישוב היהודי בארץ ישראל וכיבוש קיסריה על ידי ההגנה. מדריך טיולים יכול לסקרן את העובדים/ות עם סיפורים שיותאמו לקונספט של יום גיבוש בקיסריה. עם בסיפורי מנהיגות, עבודת צוות, יוזמה ויצירתיות ועוד..
 
 
רעיון- פעילות גולף לעובדים
שאלו את העובדים/ות מתי בפעם האחרונה הם שחקו גולף? אטרקציה ידועה בקיסריה הם מועדון הגולף הבין לאומי  שהוקם בשנות השישים על ידי בניו של הברון דה רוטשילד. מה שלא כולם יודעים שניתן לקבל גם שירותי ספא ברמה הדבר יעניק למנהלים/ות עובדים/ות חוויה מיוחדת במינה. מספר הטלפון במקום 04-6174424
 
 
פעילות לעובדים במלון דן קיסריה
במשך שנים מלון דן קיסריה אירח הרבה מאוד קבוצות ספורט לרבות נבחרות ישראל. ימי גיבוש רבים נערכים שם. המלון מעניק שירותים רבים והוא קרוב לגן הלאומי ובקרבת חוף קיסריה. יש בו בריכת שחיה ופינוקים רבים, אין ספק שהמנהלים/ות וכן העובדים/ות יכולים ליהנות ממקום בקמה גבוה מאוד טלפון להזמנות 03-7408988
 
 
חוף קיסריה והגן הלאומי
עובדים רבים הגיעו במסגרת פרטית לאמפיתאטרון בקיסריה. אבל קצת צפונית משם ניתן לגעת בהיסטוריה נוספת ובמבנים עתיקים שהים לא הצליח להעלים. בתוך המתחם יש מספר מסעדות שניתן לעשות בהם פעילות גיבוש עובדים כמו סדנאות או הרצאות. במקרים שיש הרבה מאוד עובדים אפשר להשכיר את כל המסעדה. החוויה היא גדולה ויכולה לתת ערך מוסף נדיר.
 
 
פעילות גיבוש לעובדים בקיסריה
 
הרצאות לעובדים בקיסריה – ניתן להזמין הרצאה כמו שפת גוף, יצירתיות, ניהול זמן, לחץ ושחיקה, גרפולוגיה, צחוק והומור בחיים במטרה לתת ערך מוסף קליל ומהנה.
 
סדנאות לעובדים בקיסריה –  בהתאם למטרה של הפעילות ניתן לבחור בסדנת יוגה צחוק, מדיטציה, קלפי פוינט אוף ויו, גרפולוגיה, פיתוח מצוינות, עבודת צוות, תקשורת בין אשית. הפעילות יכולה לחבר בין עובדים/ות ובינם לבין המנהל/ת.
 
הופעות לעובדים בקיסריה – כדאי לבדוק האם באותו ערב מתקיימת הופעה של אחד מהאומנים הבכירים באמפיתאטרון. יחד אם זאת תמיד אפשר להזמין הופעה של אומן חושים או זמר בהתאם למקום שבו תהיו.
 
 
פעילות יום גיבוש בקיסריה יכול להיות גם בחורף וגם בקיץ. העובדים ייהנו משלל אטרקציות ייחודיות. כמובן שאם הקונספט הוא נופש אפשר לארגן טיול בזיכרון יעקב, בנימינה. כך שיש ערך חשוב למיקום של קיסריה מה שנותן אופציות מגוונות.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.