אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
 
טיול ביפו ימי כיף
 
ההיסטוריה בת אלפי שנותיה, הקולות המגוונים, הרוח הבאה מן הים, הצבעים בשווקים והמטעמים במסעדות הופכים ימי כיף ביפו לחוויה מפנקת, מגבשת ומעצימה לעובדים, צוותים, קבוצות ומשפחות. לפניך מבחר רעיונות כיצד להתאים טיול ביפו למטרת יום כיף לצוות.
 
 
אסרטיביות יפואית
הפרוענים קראו לה יא-פו שפירושה "יופי", בספר איוב פרק ל"ח היא מתוארת כמי שנותנת לגלי הים להתקרב עד פה ולא עוד. " ואשבר עלי חקי, ואשים בריח ודלתים ואמר עד –פה תבוא ולא תסיף ופא- ישית בגאון גליך".  ע"פ האגדה יפו נוסדה על ידי יפת בנו של נוח שהקים אותה וקרא לה בשמו. במעבר חד היופי של יפו הוא לא רק שמור "לתפוזי ג'אפה" שהיו לאחד מסימני המסחר הידועים. בגלל כמות הדשן שנמצאו באדמות יפו אלה גם בגלל הארכיטקטורה המיוחד של העיר. 
 
 
ניהול משא ומתן בהשראת יפו
ברחוב טולוז 1 עומד בית השגריר הצרפתי  שהוא אחד היפים ביפו. הבית נקנה ממשפחת הסוחר עבד אל רחים שהגיע ליפו בשנת  1818 והייתה בקשר עם סוחרים ופרדסנים יהודים וכן עם אנשי רוח ומנהיגים בעולם הערבי, כאשר האב מוחמד החליט להקים ארמון הוא שכר את שירותיו של האדריכל יצחק רפופורט שבנה אותו ע"פ עקרונות בין לאומיים "הקשר האדריכלי"| נמשך גם בזמן המאורעות ובמאי 1948 היה זה בנו אחמד שהיה בצוות שניהל משא ומתן על כניעת יפו הערבית.
 
 
 
ימי כיף ביפו
 
גישור כחלק מתפיסת עולם במרכז היהודי ערבי
גישור בין תרבויות כמו תיאטרון הגשר לצד המרכז היהודי ערבי שהוקם בשנת 1993 ופועל לקידום של כבוד הדדי, שיתוף פעולה וקירבה חברתית בין התושבים/ות היפו על אמנותיהם, דתם, לשונם. במרכז מצוינים שלושת חגי הדתות ונערך פרלמנט שבו כל תושב יכול להגיד את דעותיו ולהקשיב לאחר. במרכז מוצגים יוצרים ידועים מתוך ערבי ישראל בתחומים של שירה והגות.
 
 
שיתוף פעלה ועבודת צוות
גיבוש מחזק את רוח הצוות ואת הלכידות שלו. טיול ביפו העתיקה בסגנון "חפש את המטמון" או "לרוץ למיליון" יכולים להיות X פקטור מיוחד.
"למיטבי מוזיאונים" אפשר להגיע אל מרכז פרס לשלום אשר הוקדם בכדי לקדם שיתוף פעולה אזורי לצד פרויקטים שיטפחו קשרים קהילתיים, כלכלים, ואנושיים בין עמים והתרבויות החיים בארץ ישראל. יצירת קשרים בסקטור העסקי והפרטי, קידום פרויקטים למחזור מים בתחומי הננו-טכנולוגיה ועוד.  הבית עוצב  בהשארת האדריכל מסימליאנו פוקסס בשכבות הא סימטריות ובאבן וזכוכית להמחיש את ההיסטוריה של העמים אשר חיו באזור. ניתן למצוא שם את ארכיונו האישי של שמעון פרס ז"ל ראש ממשלה ונשיא המדינה.
 
 
אסטרטגיה מבית יצחק שדה
מגדוד העבודה ועד גבעת ברנר. על משנתו של הלוחם יצחק שדה, הקמת הפלמ"ח, ובלימת הפלישה של הצבא המצרי.  בית יצחק שדה הוקם על ידי החברה המצרית "ריאד" ושוכנה שם קצינים בריטים. בשנת 1952 נפטר ונקבר בגבעת ברנר.
 
 
מנהיגות וסיפור גן השניים
הסיפור המרגש והכואב של אילנית אוחנה שנרצחה על ידי מחבל כאשר עבד אל ע'אני גונן עליה בגופו ונפטר בדרך לבית החולים.
 
 
כיף לעובדים ביפו
 
שוק הפשפשים הצבעוני - הוקם על אדמות של המנזר היווני האורתודוקסי. שמו המקורי היה סוק א-צלאחי. העובדים יוכלו למצוא בו הרבה דברים עתיקים וזאת חגיגה אמיתית לחובבי וונטיז'
 
תיאטרון הסמטה -  תיאטרון השולים הראשון שהוקם בארץ ישראל וכיום מופעל על ידי עיריית תל אביב יפו ויוצריו נהנים מחירות יצירה. מופעים של מוזיקה, אמנות ואירועי תרבות
 
תיאטרון גשר -  התחיל את דרכו בתור קולנוע "נביל" בשנת 1991 עם בוא העליה מברית המועצות. פרס הגדיר תיאטרון "נס תרבותי יהודי חד פעמי, המדבר בשפה דו – תרבותית, יחיד מסוגו בעולם"
 
מיומנה – המופע שהגיע למילוני בני אדם בעולם ומרכזו בנמל יפו
 
נא לגעת – המרכז שבו פועלת מסעדה ייחודית שצעירים/ות עיוורים/ות חרשים/ות מגישים את המנות ועל ידך כך ממחישים את חייהם תוך התגברות על אתגרים לא פשוטים.
 
 
פעילות לעובדים יפו
 
ימי כיף ביפו לעובדים בהתאם לקונספט שתבחרו יהפכו לחוויה בלתי נשכחת עם סדנאות מיוחדות:
 
1.סדנת עבודת צוות - תחרויות, משחקים, להדגשת חשיבות שיתוף הפעולה. 
 
2.סדנת גרפולוגיה - להכיר, לצחוק ולהשתחרר דרך כתב היד. 
,
3.סדנת שפת גוף - לחדד את הבנת המסר בשכנוע, באמפטיה וברושם ראשוני.
 
4.סדנת צחוק - לתת לצוות להשתחרר דרך תחרויות ומשחקי צחוק, לבד, בין 2 ובמעגל באימפרוביזיצה ואלתור.
 
5.סדנת מיקס - שילוב של עד שלוש סדנאות לבחירתכם. 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.