אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
 
טיול ביפו ימי כיף
 
ההיסטוריה בת אלפי שנותיה, הקולות המגוונים, הרוח הבאה מן הים, הצבעים בשווקים והמטעמים במסעדות הופכים ימי כיף ביפו לחוויה מפנקת, מגבשת ומעצימה לעובדים, צוותים, קבוצות ומשפחות. לפניך מבחר רעיונות כיצד להתאים טיול למטרת יום כיף. 
 
אסרטיביות יפואית
הפרוענים קראו לה יא-פו שפירושה "יופי", בספר איוב פרק ל"ח היא מתוארת כמי שנותנת לגלי הים להתקרב עד פה ולא עוד. " ואשבר עלי חקי, ואשים בריח ודלתים ואמר עד –פה תבוא ולא תסיף ופא- ישית בגאון גליך".  ע"פ האגדה יפו נוסדה על ידי יפת בנו של נוח שהקים אותה וקרא לה בשמו.
 
ניהול משא ומתן בהשראת יפו
ברחוב טולוז 1 עומד בית השגריר הצרפתי  שהוא אחד היפים ביפו.  הבית נקנה ממשפחת הסוחר עבד אל רחים שהגיע ליפו בשנת  1818 והייתה בקשר עם סוחרים ופרדסנים יהודים וכן עם אנשי רוח ומנהיגים בעולם הערבי, כאשר האב מוחמד החליט להקים ארמון הוא שכר את שירותיו של האדריכל יצחק רפופורט שבנה אותו ע"פ עקרונות בין לאומיים "הקשר האדריכלי"| נמשך גם בזמן המאורעות ובמאי 1948 היה זה בנו אחמד שהיה בצוות שניהל משא ומתן על כניעת יפו הערבית.
 
שיתוף פעלה ועבודת צוות במרכז פרס
מרכז פרס לשלום הוקדם בכדי לקדם שיתוף פעולה אזורי לצד פרויקטים שיטפחו קשרים קהילתיים, כלכלים, ואנושיים בין עמים והתרבויות החיים בארץ ישראל. יצירת קשרים בסקטור העסקי והפרטי, קידום פרויקטים למחזור מים בתחומי הננו-טכנולוגיה ועוד.  הבית עוצב  בהשארת האדריכל מסימליאנו פוקסס בשכבות הא סימטריות ובאבן וזכוכית להמחיש את ההיסטוריה של העמים אשר חיו באזור.  ניתן למצוא שם את ארכיונו האישי של שמעון פרס ז"ל ראש ממשלה ונשיא המדינה.
 
גישור כחלק מתפיסת עולם במרכז היהודי ערבי
גישור בין תרבויות כמו תיאטרון הגשר לצד המרכז היהודי ערבי שהוקם בשנת 1993 הפועל לקידום של כבוד הדדי, שיתוף פעולה וקירבה חברתית בין התושבים/ות היפו על אמנותיהם, דתיותם, לשונם. במרכז מצוינים שלושת חגי הדתות ונערך פרלמנט שבו כל תושב יכול להגיד את דעותיו ולהקשיב לאחר. במרכז מוצגים יוצרים ידועים מתוך ערבי ישראל בתחומים של שירה והגות.
 
אסטרטגיה מבית יצחק שדה
מגדוד העבודה ועד גבעת ברנר. על משנתו של הלוחם יצחק שדה, הקמת הפלמ"ח, ובלימת הפלישה של הצבא המצרי.  בית יצחק שדה הוקם על ידי החברה המצרית "ריאד" ושוכנה שם קצינים בריטים. בשנת 1952 נפטר ונקבר בגבעת ברנר.
 
מנהיגות וסיפור גן השניים
הסיפור המרגש והכואב של אילנית אוחנה שנרצחה על ידי מחבל כאשר עבד אל ע'אני גונן עליה בגופו ונפטר בדרך לבית החולים.
 
 
כיף לעובדים ביפו
 
שוק הפשפשים הצבעוני - הוקם על אדמות של המנזר היווני האורתודוקסי. שמו המקורי היה סוק א-צלאחי. העובדים יוכלו למצוא בו הרבה דברים עתיקים וזאת חגיגה אמיתית לחובבי וונטיז'
 
תיאטרון הסמטה -  תיאטרון השולים הראשון שהוקם בארץ ישראל וכיום מופעל על ידי עיריית תל אביב יפו ויוצריו נהנים מחירות יצירה. מופעים של מוזיקה, אמנות ואירועי תרבות
 
תיאטרון גשר -  התחיל את דרכו בתור קולנוע "נביל" בשנת 1991 עם בוא העליה מברית המועצות. פרס הגדיר תיאטרון "נס תרבותי יהודי חד פעמי, המדבר בשפה דו – תרבותית, יחיד מסוגו בעולם"
 
מיומנה – המופע שהגיע למילוני בני אדם בעולם ומרכזו בנמל יפו
 
נא לגעת – המרכז שבו פועלת מסעדה ייחודית שצעירים/ות עיוורים/ות חרשים/ות מגישים את המנות ועל ידך כך ממחישים את חייהם תוך התגברות על אתגרים לא פשוטים.
 
 
פעילות לעובדים יפו
 
ימי כיף ביפו לעובדים בהתאם לקונספט שתבחרו יהפכו לחוויה בלתי נשכחת עם סדנאות מיוחדות:
 
1.סדנת עבודת צוות - תחרויות, משחקים, להדגשת חשיבות שיתוף הפעולה. 
 
2.סדנת גרפולוגיה - להכיר, לצחוק ולהשתחרר דרך כתב היד. 
,
3.סדנת שפת גוף - לחדד את הבנת המסר בשכנוע, באמפטיה וברושם ראשוני.
 
4.סדנת צחוק - לתת לצוות להשתחרר דרך תחרויות ומשחקי צחוק, לבד, בין 2 ובמעגל באימפרוביזיצה ואלתור.
 
5.סדנת מיקס - שילוב של עד שלוש סדנאות לבחירתכם. 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.