אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
חשיבות יום המשפחה
לאחרונה אנו מוצפים בתוכניות ריאליטי אשר מדגימות את חשיבות המשפחה בחיים. אפילו בתוכנית כמו "לרוץ למיליון" המשתתפים חשפו את הקשר הטוב או הבעייתי שנוצר בינם לבין הוריהם ובני משפחותיהם. אין זה סוד כי בעידן האינטרנט האנשים הופכים ליותר אינדיבידואלים עד כדי כך שהיום יש "מסיבות בפיסבוק" שבהם מזמינים בני נוער את חבריהם למסיבת צ'ט דרך האיפון 5. פעילות ליום המשפחה הינה תשובה חלקית לבעיה חברתית ולכן הפעילות שמוצאת תפקידה לייצר קירבה מהנה בין הורים/ות לילדים/ות ולו לרגע קט.
 
וועד ההורים למקומות רוץ
מי שהכי עסוק בהפקת פעילות ליום המשפחה הם הוועדים. וועד העובדים, דרך וועד ההורים, מורים ומורות, מחנכים וסיעות, יועצות החינוכיות והגננות אשר צריכים למצוא פעילות מתאימה אשר תקרב ולו ליום אחד את ההורים והילדים. זאת גם ההזדמנות שההורים יפגשו ויוכלו לחזק את ההכרות ביניהם.
 
יום המחנך כדוגמא
"ביום המחנך" וועד ההורים מפנק את המורים והוא בא לציין את תרומתם של המורים. כך ניתן למצוא את ההורים מחליפים לשעה קלה את המורים/ות ואילו יוצאים לאכול ארוחת חמישה כוכבים בחדר מורים. בגני הילדים פעילות ליום המשפחה מוטלת על הגננות, יום זה הוא גם פרסום ויחסי ציבור לגן. לקראת יום המשפחה קבלו רעיונות שיעזרו לכם להרכיב את הפעילות הטובה ביותר.
 
רעיונות לפעילות הורים וילדים
1.גנון פעוטון וצהרון – אפשר להזמין סדנת יוגה צחוק אשר תפעיל דרך צחוק הרבה צחוק גם את ההורים וגם את הפעוטים/ות. (הסדנה יכולה מתאימה לכל הגילאים). 
.
2.טרום חובה וחובה – אפשר להזמין גרפולוג ליום המשפחה, הילדים יציירו ציורים להורים וההורים יכתבו שירים לילדים או שיקדישו להם ציור. הגרפולוג ייתן זווית מעניינת ופירוש ראשוני של כתב היד מצד ההורים והציורים מצד הילדים.
.
3.כיתות א-ד – ניתן לבקש בשעת חברה מהמורה לחלק את התלמידים לקבוצות וכל קבוצה תצטרך לבחור נושא שעליו הם יכתבו סיפור שיוקדש להורים. ואילו ההורים יצטרכו להיפגש ולכתוב סיפור שיוקדש לילדים. אם הילדים מתקשים ניתן לתת להם רעיונות מתוך סיפורים שהילדים כבר מכירים ופשוט שיתאימו את הסיפור להורים שלהם.
.
4.כיתות ה-ו – ניתן להזמין רפלקסולוג/ית אשר ייתנו מספר כלים בסיסים ואז ההורים יצטרכו לעשות לילדים ולהפך. 
.
5.כיתות ז- י"ב – הזמינו סדנת אימפרוביזציה או גרפולוגיה. סדנת אימפרוביזציה יכולה להסיר מסכות ביתר קלות בין ההורים לילדים. סדנת גרפולוגיה תסקרן את שני הצדדים.
כל הפעילויות שהוצעו ניתן להתאים אותם לטווח גילאים רחב.
 
להזמנת פעילות ליום המשפחה התקשרו ל 050-5711160 או למשרד 03-5590868
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.