אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
חשיבות יום המשפחה
לאחרונה אנו מוצפים בתוכניות ריאליטי אשר מדגימות את חשיבות המשפחה בחיים. אפילו בתוכנית כמו "לרוץ למיליון" המשתתפים חשפו את הקשר הטוב או הבעייתי שנוצר בינם לבין הוריהם ובני משפחותיהם. אין זה סוד כי בעידן האינטרנט האנשים הופכים ליותר אינדיבידואלים עד כדי כך שהיום יש "מסיבות בפיסבוק" שבהם מזמינים בני נוער את חבריהם למסיבת צ'ט דרך האיפון 5. פעילות ליום המשפחה הינה תשובה חלקית לבעיה חברתית ולכן הפעילות שמוצאת תפקידה לייצר קירבה מהנה בין הורים/ות לילדים/ות ולו לרגע קט.
 
וועד ההורים למקומות רוץ
מי שהכי עסוק בהפקת פעילות ליום המשפחה הם הוועדים. וועד העובדים, דרך וועד ההורים, מורים ומורות, מחנכים וסיעות, יועצות החינוכיות והגננות אשר צריכים למצוא פעילות מתאימה אשר תקרב ולו ליום אחד את ההורים והילדים. זאת גם ההזדמנות שההורים יפגשו ויוכלו לחזק את ההכרות ביניהם.
 
יום המחנך כדוגמא
"ביום המחנך" וועד ההורים מפנק את המורים והוא בא לציין את תרומתם של המורים. כך ניתן למצוא את ההורים מחליפים לשעה קלה את המורים/ות ואילו יוצאים לאכול ארוחת חמישה כוכבים בחדר מורים. בגני הילדים פעילות ליום המשפחה מוטלת על הגננות, יום זה הוא גם פרסום ויחסי ציבור לגן. לקראת יום המשפחה קבלו רעיונות שיעזרו לכם להרכיב את הפעילות הטובה ביותר.
 
רעיונות לפעילות הורים וילדים
1.גנון פעוטון וצהרון – אפשר להזמין סדנת יוגה צחוק אשר תפעיל דרך צחוק הרבה צחוק גם את ההורים וגם את הפעוטים/ות. (הסדנה יכולה מתאימה לכל הגילאים). 
.
2.טרום חובה וחובה – אפשר להזמין גרפולוג ליום המשפחה, הילדים יציירו ציורים להורים וההורים יכתבו שירים לילדים או שיקדישו להם ציור. הגרפולוג ייתן זווית מעניינת ופירוש ראשוני של כתב היד מצד ההורים והציורים מצד הילדים.
.
3.כיתות א-ד – ניתן לבקש בשעת חברה מהמורה לחלק את התלמידים לקבוצות וכל קבוצה תצטרך לבחור נושא שעליו הם יכתבו סיפור שיוקדש להורים. ואילו ההורים יצטרכו להיפגש ולכתוב סיפור שיוקדש לילדים. אם הילדים מתקשים ניתן לתת להם רעיונות מתוך סיפורים שהילדים כבר מכירים ופשוט שיתאימו את הסיפור להורים שלהם.
.
4.כיתות ה-ו – ניתן להזמין רפלקסולוג/ית אשר ייתנו מספר כלים בסיסים ואז ההורים יצטרכו לעשות לילדים ולהפך. 
.
5.כיתות ז- י"ב – הזמינו סדנת אימפרוביזציה או גרפולוגיה. סדנת אימפרוביזציה יכולה להסיר מסכות ביתר קלות בין ההורים לילדים. סדנת גרפולוגיה תסקרן את שני הצדדים.
כל הפעילויות שהוצעו ניתן להתאים אותם לטווח גילאים רחב.
 
להזמנת פעילות ליום המשפחה התקשרו ל 050-5711160 או למשרד 03-5590868
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.