אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
לפניך רעיון איך להפיק ימי גיבוש בראשון לציון לקבוצות עובדים בעצמך! ראשל"צ נותנת פייט לתל אביב במרכזי הבילוי, אטרקציות לעובדים, בהיסטוריה במגוון מסעדות ואולמות אירועים. בחירת קונספט ליום כיף לעובדים צריך להתחיל בשאלה מה המטרה של האירוע? מה התקציב ע"פ עובד/ת ומה הצרכים של העובדים/ות. ימי כיף לעובדים מחזקים ומתחזקים קשרים חברתיים בין העובדים/ות, יוצרים הכרויות חדשות, מרעננים צוותים, מפנקים ומעצימים.
 
למה ימי גיבוש בראשון לציון
היא העיר הרביעית בגודלה בישראל. והראשונה שהוקמה ע"י אנשי העלייה הראשונה. דגל ישראל עוצב בראשון וחודשה בה השפה והחינוך העברי.
 
 
סיור לקבוצות עובדים באיגודן
במערב ראשון נמצא "איגודן" בו הופכים את מי הביוב למי קולחין. הסיור נמשך כשעה וכולל בתוכה הרצאה מרתקת על התפקיד של "איגודן" לצד המחשה מהרגע שמורידים את המים מהאסלה ועד להפיכתם למי קולחין. ניתן להשכיר את האודיטוריום לשעה בעלות של 350 ₪ כולל מע"מ. טלפון 03-7914500 לבקש את נופר או אושר.
יאס פלנט  - סרט פרטי לצוות
קצת לפני "איגודן" נמצא יאס פלנט שבו חדרי צפייה רבים ומגוונים. בדקו לגבי צפייה פרטית לצד הכיבוד שהקבוצה תוכל לקבל. טלפון למוקד השירות  09-9526234 מייל service@yesplanet.co.il
 
אגמון ראשון לציון – לתת לטבע לדבר לעיני העובדים
נוצר בעקבות הגשמים בשנת 1992 וחפירות שנעשו באזור וכיום מתוחזק ע"י חברת "יניב".  האגם מרכז סביבו דגים,  ציפורים, עופות וחרקים. הדיג בו אסור. אבל המראה שווה לב. ישנה טיילת הצופה על האגם.  סלפי עובדים מובטח.
 
סופרלנד –  להחזיר את העובדים אחורה בזמן
מיטב אטרקציות לקבוצה גדולה או קטנה מחכה לכם בסופרלנד. זאת דוגמה קטנה כמה ראשון לציון יכולה להוות "פלטפורמה נהדרת" עבור ימי גיבוש ראשון לציון. זאת חוויה שהועבדים/ות יזכרו למשך הרבה מאוד זמן כנ"ל חומצות האמינו שמרכיבות את האדרנלין. קבוצות עובדים אקטיביות תמצא הרבה רגעי סיפור וכיף. טלפון להזמנות ובירורים 03-9619065
 
פארק השקמה -  סדנאות ODT לצוותים
מקום מושלם לסדנאות ODT לעובדים. בפארק יש מתקני ספורט, לכדורגל וכדורסל, כולל מסלול קרטיניג, מיגרש הוקי-רולר. זה המקום שבו נערכים אירועי ספורט מגוונים לתושבי/ות העיר ובכלל ולכן יכול להוות פלטפורמה נהדרת עבור פעילות אתגרית לעובדים.  המקום נסגר ב -23:00 בלילה לכן ניתן לעשות שם ערב גיבוש לעובדים. מיקום רחוב חיים בר לב.1
סינמה סיטי – פעילות מרתקת לעובדים
עוד אטרקציה לעובדים בעיר במערב ראשון היא "הסינמה סיטי". מקום מצוין שמשלב מסעדות טובות לצד שני אולמות קולנוע VIP. ניתן להגיע עליו בסיום יום גיבוש לעובדים או עבור אירוע חברה בלילה. כתובת: שדרות משה דיין 32 טלפון 03-9437606
 
 
מתחם המוזיאון-  איך הופכים חזון למציאות
ימי גיבוש לעובדים זה המקום להכניס לעובדים סיפורי השראה. לפני שאתם מגיעים למתחם המוזיאון חשוב שתפתחו בשאלה "מה המשותף למצוינות ולחזון?". מתחם המוזיאון בראשון הוא המקום שבו יסופר על ראשית בנייתה של ראשון לציון. על בניית בית הספר העברי, סיפורם של אנשי העליה הראשונה שהתישבו בה. זהו סיפורו של הברון דה רוטשילד.  
 
 
חוף הים במערב ראשון – רגעי כיף ורוגע לעובדים
חוף הים של ראשון יש בו שילוב של מסעדות מצוינות לצד חוף נקי ומסודר. אם אתם רוצים/ות לפנק את העובדים/ות קחו אותם לשם. במתחם עושים הרבה ערבי כיף לעובדים.
 
 
פעילות לעובדים ביום חמישי ראשון לציון
 
פעילות לצוות עובדים במהלך יום גיבוש
 
1.מופע / הופעה ליום גיבוש - אחת מהדרכים ליצור חוויה מעצימה וסוחפת היא הזמנת הופעות לעובדים שאחת מהפופלואריות היא מופע גרפולוגי מצחיק שמדבר על תכונות האופי שלוכלנו מאותגרים בהם. 
 
2.סדנת / סדנאות ליום גיבוש - החל מהעבודת צוות, תקשורת בין אישית, מוטיבציה, פיתוח מצוינות, גישור, ניהול קונפליקטים..
 
3.הרצאה / הרצאות ליום גיבוש - שפת גוף, ניהול זמן, לחץ ושחיקה. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.