אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מרצה לכנס
 
כדי שכנס יהיה מוצלח כדאי לבחור מרצה מקצועי לכנס שיעביר חומר חדשני ומסקרן. מומלץ לסיים כנס מקצועי בצורה מוצלחת עם מרצה שיצליח לסחוף, לעניין ולהצחיק ספקים / עובדים / מנהלים.
 
כנס מקצועי הוא אחד מהדרכים לרענן בנוגע לכל מה שקשור לתכנים חדשים ורלבנטיים בתחום. אם פעם היה נהוג להביא מרצים שמתמחים בתחום שלמו הכנס הופק והיו ברי סמכא בתחום היום ישנה הבנה שצריך להזמין מופע / הרצאה / סדנה "שתשבור את הקרח ואת האווירה".
 
 
מרצים לכנס מקצועי
 
מה הופך כנס מקצועי לסיפור הצלחה
 
1.החלטה על קונספט נכון – מה המטרה של האירוע שלפיו ייגזר הקונספט של האירוע.
 
2. בחירת תוכן רלבנטי - כנסים מקצועיים הם ההזדמנות של ארגון לגרום לספקים / לקוחות / עובדים/ות / מנהלים/ות לאפסן ידע מקצועי "בענן" ולהעשיר בידע מקצועי חדש כזה שיגרום להם להשתמש בו, ליישם אותו ולקנאות בו!
 
מצד שני כנסים שבהם יש אנשים מאותו עולם תוכן שמעבירים מידע ביניהם "בשיחות סלון" או "סמול טוק" יכולים לקדם פתרונות יצירתיים בחברה שלהם, לחדש הכרויות ולמקסם שיתופי פעולה. הרצאה לכנס מקצועי צריכה להיות כזאת שתעורר מחשבה ופעולה. 
 
3.הזמנת מרצים לכנסים מהשורה הראשונה – מרצים שמוכרים בעולם התוכן המקצועי ימשכו יותר אנשים לבוא ולהקשיב להם ולהגיע לכנס.. מרצים עם סמכות נותנים גושפנקא לכדאיות הכנס. מרצים שיגרמו לספיגה של חומר חדש ופרקטי יחזקו את המוטיבציה של הלקוחות, יצרו תחושה חיובית יותר ויחזקו את השם והתדמית של החברה שהזמינה את הכנס.
 
4.תאום ציפיות - חשוב לדבר עם מרצה לכנס מקצועי לגבי מטרה וקונספט האירוע מכוונכם וכיצד התוכן שלהם יכול להוסיף , לחדש וגם לקידום את ההמטרה של הכנס. למשל אם היעד שיחשפו למוצר טכנולוגי חדש בתחום הרפואה חשוב שישלבו בהרצאה תכנים לגבי צרכים עתידיים, טכנולוגיות שנבדקות ע"י ה-FDA ואפילו מכון התקנים הישראלים ועוד..
 
5.לתת לבאים/ות הכנס לבחור בין כמה הרצאות - אחת מהדרכים למקסם את התועלת וכשיש מספר מרצים/ות לכנס מקצועי שמתחילים/ות באותו זמן זה לתת בחירה מכווננת מראש במי הם מעוניינים/ות לצפות בהרצאה וכך לחשוף אותם להרצאה הרלבנטית ביותר להם.  (אפר להציע שני מסלולים). היתרון הנוסף הוא שימור אני קשר לגבי כנסים מקצועים נוספים בעתיד.
 
6.מיקום כנס – יש צורך לבחור במקום עם דרכי גישה רבות ככל הניתן  בדגש על (רכבת, אוטובוס, חנייה). בחירת באולם אירועים, או גן אירועים המתאים לקהל ולקונספט.
 
7.אביזרים טכניים – הסעדה, קייטרינגג, הגברה, מקרן..
 
8.רשימת מוזמנים/ות – הצלחת הכנס היא להביא מקסימום של עובדים/ות / מנהלים/ות ספקים ונותני שירות וכאן מתחילה העבודה האמיתית. לכדאיות הכנס. טיפ – כדי לעשות אישורי הגעה כמו בחתונה.
 
 
הרצאה לכנס מקצועי
 
רעיונות לסיום כנס מקצועי עם הרצאה מרתקת:
 
1.הרצאה גרפולוגיה לכנס  –  לצחוק על תכונות האופי שמאתגרות בחיי העבודה והמשפחה כולל על  זוגיות ויצרים דרך שרבוטים, תרגיל לפיתוח מצוינות, מה אומרת החתימה על הלקוחות שלך..
 
2.הרצאה על שפת גוף לכנס- טיפים שכדאי להכיר כדי "לקרוא" אנשים, לצחוק על שפת גוף בים המינים, עצות לדייט עסקי ורושם ראשוני ועוד..
 
3.סדנת צחוק להורדת לחץ ושחיקה– לסיים את היום משחקי אימפרוביזציה ואלתור. תחרויות צמוק ומשחקי צחוק.
 
4.הרצאה עבודת צוות – חשיבות עבודת צוות בממשקים היום יומים בין העובדים/ות המנהלים'ות בתוך החברה ומחוץ לחברה.
 
5.הרצאה על חשיבות ההומור בחיים – איך להכניס הומור לחיי העבודה והזוגיות ו החיים עצמם.
 
6.הרצאה בפיתוח מצוינות – על חדשנות  ומוטיבציה כדרך חיים
 
7.הרצאה ניהול זמן – כיצד לנהל את עצמך בצורה מיטבית
 
8.אתיקה בארגונים - על בחירות בחיים ומשמעותם האתית. 
 
 
הפעלות לכנס מקצועי
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.