אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
סיור בשוק במיוחד בימי רביעי  או שישי, מרכז היהדות הקראית, מתחם המגדל הלבן על 111 המדרגות, שייט ועבודת צוות בבריכת הקשתות. ימי גיבוש ברמלה, ערבי צוות, כנסים, סמינרים הפכו את העיר הזאת להיות על המפה!
 
פעילות גיבוש לעובדים ברמלה
 
 
פעילות גיבוש לעובדים בפארק ההגנה ברמלה
אל מול בריכת הקשתות  ישנו פארק ההגנה. גן מטופח להפליא עם פסלים. שם ניתן להתחיל יום גיבוש ברמלה עם פעילות מחברת, משעשעת  ומעצימה החל מסדנת תקשורת בין אישית, עבודת צוות,  יוגה צחוק, סדנת גרפולוגיה, דמיון מודרך  ועוד..  משם ניתן לחצות את הכביש ולהגיע אל בריכת הקשתות.
 
יום גיבוש לעובדים בריכת הקשתות
 
עבודת צוות בבריכת הקשתות
בריכת הקשתות נבנה בתקופת השלטו של הח'לפים העבאסים  שהתיישבו בארץ ישראל. באתר לפני הרבה מאוד שנים כשצולם הסרט "חסמבה ונערי ההפקר". לתוך . אם אתם קבוצה קטנה של 12 עובדים/ות ניתן בתאום מראש לעשות תחרות חתירה קצרה ולאחריה לקיים דיון בהתמקדות בנושאים כמו: שיתוף פעולה, עבודת צוות, קבלת החלטות,  מנהיגות. לתאום טלפון 08-9216873  א-ה 8:00-16:00 ימי שישי וערבי חג 8:00-14:00 ויום שבת או חגים 8:00-16:00
 
המגדל הלבן  ימי כיף ברמלה
 
לרוץ למיליון אל המגדל הלבן
ימי גיבוש לעובדים עם קצת אתגרים אורבניים. כ-111 מדרגות יש במגדל הלבן. בעבר צבעו היה לבן אבל התקלף במרוצת השנים. בקושי רב שני עובדים/ות יכולים לעלות או לרדת במקביל. כדאי לעשות לפני תרגיל חימום לרגלים. העלייה דורשת מאמץ קל ונעשית בצורה מעגלית כשאין מעלית. זאת הזדמנות מצוינת כשמגיעים למרומי המגדל להתמקד בפיתוח מצוינות אישית. לפניך רעיון לפעילות לצוות עובדים. בקשו מ 2-3 עובדים/ות  להכין מראש סיפור על התמודדות אישית מול קושי פיזי או רגשי בחיים  מראש המגדל ניתן לעשות תצפית על העיר רמלה וניתן להכין סקירה קצרה על הנוף המשתקף לכיוון ירושלים, ראש העין ותל אביב. טלפון 08-9216873 ימים א-ה 8:00-15:30 ימי שישי 8:00-14:00 ימי שבת וחג 8:00-16:00
 
 
מרכז היהדות הקראית -  עידוד להביע דעה שונה בעבודה
הידעתם שרמלה היא מקוד של הקראים גם בארץ וגם בעולם? בעיר ממוקמת מועצה של הרבנות הקראית. שם שוכן בית הכנסת המרכזי של בני/ות הקהילה. זאת הזדמנות מרתקת להציץ לחיים של הקראים וכיצד הכל התחיל אי שם במאה השמינית לספירה. לאחריו ניתן לקיים דיון על משמעות של "הליכה כנגד הזרם בעבודה", איך מקבלים שוני בדעות מקצועיות וכיצד שוני תרבותי, אישי, מגדרי יכול להועיל לחברה / ארגון / צוות  להתפתח ולא להישאר במצב סטטי. זכרו!  אחד מהקשיים שכל צוות או קבוצת עובדים נמצאת בו כשיש חשש להביע דעה מנוגדת.
 
טיול בשוק רמלה לעובדים
 
שוק רמלה – כמה מוצרי מזון ניתן לקנות ב 50 ₪?
מעניין ששוק התפתח בערים מעורבות. השוק הצבעוני של רמלה נבנה בתקופה העות'מאנית וקיים כבר קרוב למאה שנה. שם העובדים/ות יוכלו למצוא פירות וירקות, בגדים ומאפים, תבלינים ושימורים. ניתן לערוך פעילות בין  קבוצות עובדים. מחלקים לזוגות וכל זוג מקבל 50 ₪ והם צריכים לקנות כמה שיותר מוצרי מזון תוך עשרים דקות עד חצי שעה. הזוג שהביא מספר רב ביותר של מוצרי מזון הוא המנצח. כמובן שחייבים לבקש קבלה על כל מוצר מזון.
 
 
טיול לעובדים ברמלה בדגש על מנהיגות
 
ימי כיף ברמלה בדגש על מנהיגות. המנזר היווני האורתודוקסי של גאורגיוז הקדוש, נבנה במאה ה-12. הכנסיה הפרנציסקנית, המסגד הגדול שנבנה במחצית השניה של המאה ה-12. מוזיאון רמלה שמשופץ, פסלי המתכת של האמן ניהאד דאביט תושב רמלה ועוד..  בזמן טיול כדאי להתמקד באישיים שבהשראתם ניבנו אותם מבנים כמו צאלח א-דין, ריצ'ארד לב הארי, הארון אל ראשיד, נפוליאון.. כדאי להתמקד בהצלחות ובכישלונות של כל אחד ממנהיגים אילו ומנה ניתן ללמוד מכך.
 
 
פעילות / הרצאות / סדנאות / הופעות לעובדים ברמלה
בין אם צריך לארגן ימי כיף, כנסים, סמינרים, יום גיבוש, ערב חברה או צוות  ברמלה ניתן לבחור כמה אטרקציות נוספות לעובדים/ות.
1.מופע גרפולוגי סוחף – הופעה משעשעת, מצחיקה ומחברת דרך כתב היד.
2.שפת גוף –  הרצאה או סדנה עם טיפים בתחום שפת הגוף, שירות, מכירה, בין המינים ועוד.
3.תקשורת בין אישית – סגנונות תקשורת ופענוחם. עמידה מול לקוחות וספקים.
4.יוגה צחוק –סדנה להורדת מתח ושחיקה של עובדים ומנהלים
5.עבודת צוות -  תחרויות בין קבוצות, מהי עבודת צוות מיטבית, שלבים בעבודת צוות ועוד..
 
 
 
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.