אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
סיור בשוק במיוחד בימי רביעי  או שישי, מרכז היהדות הקראית, מתחם המגדל הלבן על 111 המדרגות, שייט ועבודת צוות בבריכת הקשתות. ימי גיבוש ברמלה, ערבי צוות, כנסים, סמינרים הפכו את העיר הזאת להיות על המפה!
 
פעילות גיבוש לעובדים ברמלה
 
 
פעילות גיבוש לעובדים בפארק ההגנה ברמלה
אל מול בריכת הקשתות  ישנו פארק ההגנה. גן מטופח להפליא עם פסלים. שם ניתן להתחיל יום גיבוש ברמלה עם פעילות מחברת, משעשעת  ומעצימה החל מסדנת תקשורת בין אישית, עבודת צוות,  יוגה צחוק, סדנת גרפולוגיה, דמיון מודרך  ועוד..  משם ניתן לחצות את הכביש ולהגיע אל בריכת הקשתות.
 
יום גיבוש לעובדים בריכת הקשתות
 
עבודת צוות בבריכת הקשתות
בריכת הקשתות נבנה בתקופת השלטו של הח'לפים העבאסים  שהתיישבו בארץ ישראל. באתר לפני הרבה מאוד שנים כשצולם הסרט "חסמבה ונערי ההפקר". לתוך . אם אתם קבוצה קטנה של 12 עובדים/ות ניתן בתאום מראש לעשות תחרות חתירה קצרה ולאחריה לקיים דיון בהתמקדות בנושאים כמו: שיתוף פעולה, עבודת צוות, קבלת החלטות,  מנהיגות. לתאום טלפון 08-9216873  א-ה 8:00-16:00 ימי שישי וערבי חג 8:00-14:00 ויום שבת או חגים 8:00-16:00
 
המגדל הלבן  ימי כיף ברמלה
 
לרוץ למיליון אל המגדל הלבן
ימי גיבוש לעובדים עם קצת אתגרים אורבניים. כ-111 מדרגות יש במגדל הלבן. בעבר צבעו היה לבן אבל התקלף במרוצת השנים. בקושי רב שני עובדים/ות יכולים לעלות או לרדת במקביל. כדאי לעשות לפני תרגיל חימום לרגלים. העלייה דורשת מאמץ קל ונעשית בצורה מעגלית כשאין מעלית. זאת הזדמנות מצוינת כשמגיעים למרומי המגדל להתמקד בפיתוח מצוינות אישית. לפניך רעיון לפעילות לצוות עובדים. בקשו מ 2-3 עובדים/ות  להכין מראש סיפור על התמודדות אישית מול קושי פיזי או רגשי בחיים  מראש המגדל ניתן לעשות תצפית על העיר רמלה וניתן להכין סקירה קצרה על הנוף המשתקף לכיוון ירושלים, ראש העין ותל אביב. טלפון 08-9216873 ימים א-ה 8:00-15:30 ימי שישי 8:00-14:00 ימי שבת וחג 8:00-16:00
 
 
מרכז היהדות הקראית -  עידוד להביע דעה שונה בעבודה
הידעתם שרמלה היא מקוד של הקראים גם בארץ וגם בעולם? בעיר ממוקמת מועצה של הרבנות הקראית. שם שוכן בית הכנסת המרכזי של בני/ות הקהילה. זאת הזדמנות מרתקת להציץ לחיים של הקראים וכיצד הכל התחיל אי שם במאה השמינית לספירה. לאחריו ניתן לקיים דיון על משמעות של "הליכה כנגד הזרם בעבודה", איך מקבלים שוני בדעות מקצועיות וכיצד שוני תרבותי, אישי, מגדרי יכול להועיל לחברה / ארגון / צוות  להתפתח ולא להישאר במצב סטטי. זכרו!  אחד מהקשיים שכל צוות או קבוצת עובדים נמצאת בו כשיש חשש להביע דעה מנוגדת.
 
טיול בשוק רמלה לעובדים
 
שוק רמלה – כמה מוצרי מזון ניתן לקנות ב 50 ₪?
מעניין ששוק התפתח בערים מעורבות. השוק הצבעוני של רמלה נבנה בתקופה העות'מאנית וקיים כבר קרוב למאה שנה. שם העובדים/ות יוכלו למצוא פירות וירקות, בגדים ומאפים, תבלינים ושימורים. ניתן לערוך פעילות בין  קבוצות עובדים. מחלקים לזוגות וכל זוג מקבל 50 ₪ והם צריכים לקנות כמה שיותר מוצרי מזון תוך עשרים דקות עד חצי שעה. הזוג שהביא מספר רב ביותר של מוצרי מזון הוא המנצח. כמובן שחייבים לבקש קבלה על כל מוצר מזון.
 
 
טיול לעובדים ברמלה בדגש על מנהיגות
 
ימי כיף ברמלה בדגש על מנהיגות. המנזר היווני האורתודוקסי של גאורגיוז הקדוש, נבנה במאה ה-12. הכנסיה הפרנציסקנית, המסגד הגדול שנבנה במחצית השניה של המאה ה-12. מוזיאון רמלה שמשופץ, פסלי המתכת של האמן ניהאד דאביט תושב רמלה ועוד..  בזמן טיול כדאי להתמקד באישיים שבהשראתם ניבנו אותם מבנים כמו צאלח א-דין, ריצ'ארד לב הארי, הארון אל ראשיד, נפוליאון.. כדאי להתמקד בהצלחות ובכישלונות של כל אחד ממנהיגים אילו ומנה ניתן ללמוד מכך.
 
 
פעילות / הרצאות / סדנאות / הופעות לעובדים ברמלה
בין אם צריך לארגן ימי כיף, כנסים, סמינרים, יום גיבוש, ערב חברה או צוות  ברמלה ניתן לבחור כמה אטרקציות נוספות לעובדים/ות.
1.מופע גרפולוגי סוחף – הופעה משעשעת, מצחיקה ומחברת דרך כתב היד.
2.שפת גוף –  הרצאה או סדנה עם טיפים בתחום שפת הגוף, שירות, מכירה, בין המינים ועוד.
3.תקשורת בין אישית – סגנונות תקשורת ופענוחם. עמידה מול לקוחות וספקים.
4.יוגה צחוק –סדנה להורדת מתח ושחיקה של עובדים ומנהלים
5.עבודת צוות -  תחרויות בין קבוצות, מהי עבודת צוות מיטבית, שלבים בעבודת צוות ועוד..
 
 
 
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.