אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
לוד תפתיע את העובדים שלך. למרות שלא מדובר על מפגש בנתב"ג לטיול אקזוטי בחופי תאילנד הרי ימי גיבוש בלוד הם חלק מחוויה יוצאת דופן של ערים במרכז שיש להם אטרקציות, היסטוריה, מקומות בילוי ועוד...
 
 
התפקיד של ימי כיף לעובדים הוא לפנק אותם, לגרום להם להרגיש שההנהלה באמת מעריכה אותם על תרומתם.
 
 
יום גיבוש חאן אל חילו
 
חאן אל חילו  - חזון כמעורר מוטיבציה
אחד מהמבנים שנשתמרו מתקופה הממלוכית ועד העות'מנית. ניתן להתרשם מהקשתות המקומרים. המקום שימש גם כחאן לעוברים לירושלים וממנה בחזרה. ניתן להתרשם מגודלו של המקום והפוטנציאל שיש בו.
פעילות גיבוש לעובדים – חלקו את הקבוצה למספר צוותי משימה כשעליהם לגבש חזון למקום שימשוך עליו הרבה יותר תיירים. ניתן לאחר מכן להעביר את התוצאות על עירית לוד 08-9279900 והתייחסות שלהם לרעיון המקורי ביותר תביא לקבלת פרס לקבוצה.
 
 
איך הרכבת השתנתה –  פיתוח יצירתיות
החל משנת 1917בתקופת השלטון האנגלי ובמהלך שנות הארבעים הפכה לוד למוקד של תחבורה ציבורית שבשיאה חיברה בין לבנון, ארץ ישראל ודמשק. בנין התחנה הישן שימש הרבה מאוד שנים בתור תחנת מגן דוד אדום וכיום משמש למרכז צעירים. ניתן להתבונן בעצי האקליפטוס שעוד נשארו.  
פעילות גיבוש לעובדים – לחשוב על מוצרים שהתיישנו ושהחברה יכולה לקחת אותם ולהפוך אותם למוצר חדשני ויצרתי.  
 
מכולות הסטודנטים לוד
 
מכולות הסטודנטים – גיבוש וחיי קהילה
אחד הרעיונות היצירתיים של ראש העיר לוד היה להקים מעונות לסטודנטים שייקחו על עצמם לקדם פרויקטים חברתיים בישוב לוד. ניתן להגיע בתאום ולהתרשם מהייחודיות שבה גרים שם. זה אחד המקומות שבנויים בצורה ייחודית ומאפשרים לקהילה שם לגור לקיים חיי קהילה תוססים ומיוחדים. מומלץ מאוד להגיע.
פעילות גיבוש לעובדים – לחלק את הצוותים ל 2 או שלושה ולבקש מכל אחד לרשום כיצד הם יכולים לחזק את הקשרים החברתיים שלהם בעבודה תוך מתן ביטוי למקום של "מכלות הסטודנטים".
 
 
מוזיאון מורשת  עדות ישראל
כאן העובדים יוכלו ליהנות מפריטים נדירים של היסטוריה בעם היהודי כולל חפצי אומנות רבים ומגוונים. במידה ויש לכם נציגות עדתית זה המקום להביא את העובדים/ות בגלל הגיוון של נציגות לעדות שניתן למצוא שם
 
 
רחובות מיוחדים בלוד
בכל עיר יש רחוב שבו ממוקמים משרדי משאבי אנוש. בלוד יש רחוב כזה. והוא באמת מיוחד.  ולא שחס וחלילה אתם רומזים לעובדים/ות משהו...
 
 
יש אוכל טוב בלוד
אחד מהרגעים הטובים ביותר כשעורכים ימי גיבוש לעובדים זה הזמן שבו צריך לאכול. באזור התעשייה בלוד יש מספר מסעדות שניתן לעצור בהם לארוחת צהרים או בוקר. לא לשכוח לבדוק לפני האם יש עובדים/ות שרגישים לגלוטן, צמחונים, טבעוניים וכו...
 
 
סדנאות / הופעות / הרצאות בלוד לימי גיבוש
גיוון הוא חשוב וניתן להזמין מרצה / מפעיל / אומן לפעילות גיבוש מהנה ומרתקת לפניך מספר הצעות:
 
1.סדנת עבודת צוות – לשיפור שיתוף הפעולה וההבנה לחשיבות של עבודה משתפת ומשותפת.
 
2.מופע גרפולוגי – הכרות משעשעת בין העובדים/ות דרך הכתב.
 
3.הרצאה שפת גוף  - הטיפים השווים באמת שאפשר לקחת הביתה וליישם מול לקוחות / בן או בת הזוג ולדייט.
 
4.סדנאות צחוק – לגרום לעובדים להשתחרר דרך הצחוק עם הרבה משחקי אימפרוביזיצה
 
5.סדנת תקשורת בין אישית – טיפים על סגנונות תקשורת ופענוחם.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.