אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ימי כיף ברחובות לשבירת שגרה. ספוילר אפילו רחל המשוררת גרה בעיר שנה. הרצאה מעצימה, פעילות משחררת, מופע מצחיק, סדנה מעוררת השראה אם לערב גיבוש חברה או אירוע לצוות מנהלים.    
 
העיר רחובות הוקמה כמושבה בשנת 1890 והוקרה כעיר בשנת 1950 וכיום יש בה פספס אנושי שמסמל את המרקם שיש בכל המדינה. שמה נלקח מהפסוק "ויעתר משם ויחפר באר אחרת ולא רבו עליה ויקרא שמה רחבות ויאמר כי עתה הרחיב ה' לנו ופרינו בארץ"
 
 
זה העובד חוקר במכון וויצמן יהיה
כמעט אף אחד לא זוכר כי השם המקורי של מכון המחקר וויצמן לזכרו של  דניאל זיו והשם שונה בשנת 1949 לכבודו של ד"ר וויצמן. ניתן לערוך סיור במקום. כמו כן יש שם אולם הרצאות / הופעות.
 
 
רחוב הרצל הוא לא סתם רחוב
לאורך הרחוב תוכלו למצוא מסעדות ובתי קפה שבו תוכלו לשבת ולהירגע רגע לפני שיוצאים לטיול.
 
 
"קרית וויצמן" – מתחם קולינארי
כשצריך להפיק יום גיבוש או ערב צוות תוכלו למצוא שם מספר מסעדות מעולות. במסעדת cezar  תוכלו למצוא חדר Vip פרטי. מסעדת AMBURG   תוכלו למצוא נישה קטנה ואינטימית למספר מצומצם של עובדים/ות. כמובן הפאב האירי דאבלין עם אווירה אנגלית טיפוסית.
 
 
טיול ליום גיבוש ברחובות
ניתן להתחיל בסמטת רחל ולגלות לעובדים שבמשך שנה היא חייתה בעיר.  אפשר להצטייד במספר שירים ולהקריא. לאחר מכן ללכת על רחוב מנוחה ונחלה 56 היכן שהתגוררה לחצות את הכביש ולגלות את בית זלצר בסגנון באהאוס שהיה בית הדירות הראשון שבנו אותו ל-ה-ש-כ-ר-ה.  
 
 
"אני זוכר אותם מהמכולות"
בקצה הרחוב ניתן לראות את "בית האסם" של מרדכי ובתיה מקוב ולאחריה הפך "למכולת של הלל" בבעלות אשתו חסיה והלל וידס. המכולת שירתה את תושבי/ות הישוב קרוב לחמישים שנה.
 
 
"קולטורה בבית העם"
בהמשך ברחוב יעקב פינת מנוחה ונחלה נמצא "בית העם" שנבנה בשנת 1912. ישנם דיווחים שאנשי רחובות היו "קרחניסטים" ואהבו לשיר ולרקוד עד אור הבוקר.
 
 
לנשום חמצן בגן הצמחים
מיזם שבו ישנם צמחים מראשית המשובה ושמוזכרים בתנ"ך והם מחולקים לעצים שהיו בתחילת ההתיישבות, צמחי מים, עצרי פרי, עצי חורש.
 
 
היקב כמשל "למודל לחדשנות לעובדים"
מיקב לבית חרושת למיצים. היקב שהוקם על ידי "אגודת הכורמים" הפך במרוצת השנים לבית חרושת הראשון בארץ למיצים. כיום נשאר מעט מאוד. גם כשמגיעים לרחוב אפשר לפספס אותו בקלות. נמצא ברחוב הנשיא הראשון (לא להתבלבל ולשים בוויז את רחוב היקב כי הוא נמצא כמה עשרות מטרים לפני).
 
 
איך תחנת הרכבת השתנה
התחנה נבנתה בשנת 1920 וכיום היא נמצאת באותו מקום עם שדרוג קל. היא הייתה מרכז לשליחת אריזות פרי.  במלחמת העולם הראשונה והשניה היא שירתה את צבאות של בנות הברית. אם תשאלו היכן נמצא המבנה הכי עתיק יפנו אתכם נהגי המוניות למקום שבו הם יושבים ומחכים להסיעה. כיום תחנת הרכבת נקרא היא נקראת על שם אהוד הדר שהיה מנכ"ל רכבת ישראל בין 1996-1994.
 
 
שלוש פעמים כי טוב "בית דודניקוב"
הבית השלישי שנבנה במשובה כשלידו היה פעמון שבמשך 6 פעמים ביום היו מצלצלים בו והאיכרים והפועלים היו מתרכזים סביבו יחד עם מעדרים או יוצאים למנוחה. הבית שוכן על גבעה ששמה המקורי היה "גבעת חירבת דוראן" והיום גבעת הפעמון.
 
ימי כיף וגיבוש ניתן להפיק אותם בצורה עצמאית כולל טיול. חשוב מאוד ולבטח את העובדים/ות לפני.  אם אתם רוצים לשדרג יום גיבוש לצוות ניתן להזמין מרצה / אומן / מפעיל כדי ליצור פעילויות יותר חווייתית, מופע לעובדים ברחובות, הרצאות העשרה וידע, סדנאות לגיבוש צוותים. לפניך מספר רעיונות:
 
1.מופע לעובדים ברחובות – "הפי גרפולגי" מופע מצחיק, מחבר ומעצים דרך כתב היד
 
2.פעילות לעובדים בשפת גוף – משחקי תקשורת, לקרוא את הצד השני, שפת גוף בדייט עסקי ועוד.
 
3.סדנת צחוק לעובדים – לגרום לעובדים/ות להשתחרר מכל העומס של שעות עבודה מלחיצות במיוחד
 
4.מפעיל לעבודת צוות ברחובות – תחרות בין קבוצות להמחשה, עבודת צוות מיטבית ועוד..
 
5. פעילויות משולבות – לשלב בין כמה אלמנטים כפי שהוצגו ברשימה.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.