אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
רעיון ליום גיבוש בפתח תקווה נולד כדי לחבר בין עובדים לבין העיר שבה הם מועסקים. רעיונות לטיול / סיור לצוות, משחקי גיבוש, אטרקציות ומקומות בילוי, ערבי צוות חברה, ימי כיף למנהלים ועוד הרבה אטרקציות תוכלו למצוא כאן.
 
יום גיבוש בפתח תקווה
 
ישנם הרבה העובדים/ות במדינה ישראל שלא מועסקים/ות במקום מגוריהם מהרבה מאוד סיבות ולכן עלה רעיון על הפקת יום גיבוש בפתח תקווה לעובדים שמתפרנסים/ות בתוך העיר כדי לחבר אותם, כי העיר הזאת יכולה לתת להם השראה על מנהיגות, יצירתיות וחדשנות. זה גם המקום לערוך ימי כיף למנהלים/ות וצוותים ולכאלה שרוצם להכיר את העיר פתח תקווה בצורה קצת אחרת.
 
ימי גיבוש כיכר מיסדים פתח תקווה
 
כיכר המייסדים -  כשחזון ומוזיקה הופכים למציאות
כאן הכל התחיל בשנת 1878. אפשר לפתוח בבלדה של אריק אינשטיין ז"ל על העיר "אומלאבס". על אותה גבעה חנו יואל משה סלומון, מזריקי הדוקטור הכסוף, שטמפר יהושע, דוד גוטמן וזרח ברנט.  במקום לוחות שיש לזכרם של מייסדי המושבה. המקום שבו התזמורת התחילה לנגן, פסל לזכר החריש הראשון.  זה המקום להחליט שצריך לחגוג יותר כשיש הצלחות קטנות וגדולות במחלקה, חטיבה, אגף, חברה.
 
ימי כיף בית דפוס פ"ת
 
בית הדפוס  - ללמוד על יזמות
בשנת 1932 רכש שמורל לייב גרינבאום את המקום והפך אותו לבית דפוס. המקום הפך לסוג של "אימפריה" בזכות הדפים שארזו תפוזים תחת השם "תפוזי ג'אפה" עד שנות השישים. להזמנת הרצאה ניתן לפנות אל מרב מרגולין המחלקה לקשרי חוץ 03-9113668 עיריית פתח תקווה.
 
 
בית הכנסת הגדול –  ציונות ותפילה לשלום המדינה
בזכות תרומתו של הברון אדמונד בנימין רוטשילד נבנה בית הכנסת לזכר אביו יעקב ג'ימס רוטשילד. מהנדס המבנה היה ליפשיץ דניאל. לראשונה נאמרה תפילה למען המדינה כבר למחרת החלטת האו"ם שחוברה ע"י הרב ראובן כץ זצ"ל.
 
 
בית ספר פיק"א –  שינויים בחייו של מבנה
בהתחלה המקום שימש כבית מגורים לאחר מכן כגן ילדים ובהמשך בית ספר מעורב הראשון לבנים ובנות. בתחילת שנות החמישים הוא נסגר ללימודים. עד 1967 הייתהבו גם הספריה העירונית. משנת 1958-1999 הייתה שם מחלקת הטאבו והמקרקעין של עיריית פתח תקווה בשנת 1974 המבנה סיים את דרכו ועבר לרחוב ביל"ו.   המטרה להפוך אותו למוזיאון של העיר.
 
 
בית סווטיצקי – מוטיבציה לנשים שפורצות דרך
אם חברה שלך עוסקת בתחום התרופות כדי מאוד לבקר בבית סווטיצקי שהיה בין ראשוני הרוקחים בארץ. שם גם תמצאו את בית שיח נשים שבו תפגשו את הנשים שייסדו את המשובה ועד לנשים פורצות דרך מתקופתנו כ -130 נשים. רחוב מונטיפיורי 3 פתח תקווה 03-9131471.
 
 
ימי כיף וגיבוש משחקים לעובדים בצוותים
אחת מהמסעדות הפופולאריות לאירועים היא מסעדת אלפרדו ברחוב האצ"ל 10. ניתן לעשות במקום סדנאות לעובדים.. באזור התעשיה המקביל לרחוב ז'בוטינסקי אפשר למצוא הרבה מאוד מסעדות טובות עם חדר וי אי פי.
 
1."לרוץ לאומלבס" - חלקו את העובדים/ות לקבוצות. תנו להם משימה שכל הקבוצה צריכה להצטלם במקומות הללו ולעשות סרט קצר על הקשר בין המקום לעבודה.
 
2."פעילות הכרות" - כשיש עובדים/ות חדשים/ות חלקו אותם לזוגות ובקשו מכל זוג להגיע למקומות ולמצוא מכנה משותף ביניהם הקשור למקום.
 
3."פסל של מכנה משותף" - על כל זוג למצוא מכנה משותף שמחבר ביניהם ולהדגים אותו בפסל עומד או נע..
 
4."חידון ארגוני" – שאלה אחת עם ארבע תשובות הקשורות להווי במחלקה, אגף, חטיבה, משרד. עלו אותו דרך אפליקציה וערכו תחרות.
 
5."הביאו חפץ"- כל אחד צריך להביא חפץ שמאחוריו סיפור אישי או סיפור הקשור לעיר פתח תקווה.
 
לקבלת טיפים נוספים על יום גיבוש ניתן להשאיר את הפרטים
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.