אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
יום גיבוש כיף ביהוד בין אזור התעשייה לקניון סביונים מסתתרים מקומות בילוי ואטרקציות כמו מועדון הגריי, מסעדת לחם יין, בית קפה טאטי לופט המפורסם ומספר אתרים שראויים לביקור כמו בית המשורר נתן יונתן וספרייתו, אנדרטה ואתר הנצחה לחיל המחשוב, המדרחוב בסעדיה חתוכה, היכל ביאלסטיק, עמדות של האצל.מאמר זה קבלו רעיונות לפעילות לעובדים בעיר שמותחת את פניה ללא הרף.
 
ראשית ההתיישבות בשנת 1884. העיר יהוד היא המועצה המקומית הראשונה שהוכרה לאחר קום המדינה בשנת 1950 יושבה על הכפר הערבי יהודיה. סמל העיר הוצע והוחלט עליו כבר בשנת 1951. זה כבר מקור להשראה על דרך נכונה לקבלת החלטות בתחום המוניציפלי אבל גם בתחום האישי והמקצועי.
 
יש שלוש כניסות יש לעיר ובכל כניסה ניתן למצוא מקום לעשות יום גיבוש. המטרות הראשיות של יום כיף לצוות היא לפנק את העובדים ולהוקיר על תרומתם בהצלחת החברה, לתחזק ולחזק את החברות ההדדית אבל יש גם מטרת משנית והיא לקחת את העובדים/ות שמגיעים לאזור התעשייה ביהוד ולהכיר להם את הישוב שהם נמצאים בו מספר רב של שעות.  
 
יום גיבוש ביהוד
 
סיור במדרחוב סעדיה חתוכה
הלב של יהוד והרחוב הראשי שנקרא על שם ראש העיר המיתולוגי שהיה בשנת 1960-1985. אם תסתכלו טוב תוכלו לראות עדין בניה הערבית מהמאה התשעה עשרה ותחילת המאה העשרים כאשר הרחוב היה במרכזו של הכפר. מולו ניתן לראות את הבניה החדשה והניגוד שנוצר בין חדש לישן. אפשר להמשיל לעובדים את השינוי שבין חדש וישן ולעורר דו שיח כיצד ניתן להתמודד עם שינויים בחיים.
 
כנסים ביהוד
 
"והקול נשמע עד למרחק" - אתר ההנצחה לחללי חיל הקשר והתקשוב
מקום לזכרם של 540 חללי חיל התקשוב ושל 91 מחללי העיר לוד. המקום מרשים מאוד ונערכים טקסים במהלך השנה אם ברחבה ובאולם שיכול להכיל כ-70 איש. בכניסה ניתן להבחין באנטנות ששימשו את הצבא להאזנה וקשר. המקום משמש כמרכז להכשרה טכנולוגית. ישנה אנדרטה מרשימה מאוד.
 
היכל ביאליסטוק
 
מרכז ההנצחה ליהדות ביאלסטוק
ב 16.8.43 התחולל מרד גטו ביאליסטוק. שנמשך במשך 5 ימים. לאחריו מעטים ברכו ליערות והפכו לפרטיזנים  וכ 50,000 אלף יהודים הובלו לאוושויץ. לאחר מלחמת העולם השניה הגיעו ניצולי פולין וביניהם יוצאי קהילת ביאלסטוק לישוב יהוד. חשפו את העובדים/ות למידע ותנו להם לקיים דיון על מנהיגות ועבודת צוות.
 
 
ציונות וישראליות - עמדות ההגנה של האצ"ל
במספר מקומות ביהוד ישנם נקודת ציון על לחימתו של האצ"ל בזמן מלחמת השחרור.
 
 
מקומות בילוי לעובדים ביהוד- מונסון
לצד קניון סביונים ו שער העיר יש מקומות בילוי כמו מועדון הגריי, מסעדת לחם יין, בית קפה טאטי לופט המפורסם מגבעתיים ועוד..
 
 
מועדון הגריי ביהוד הוא אחד המועדים הנחשבים במרכז. מגיעים הרבה מאוד אומנים במהלך השנה ונערכים בו הרבה הופעות. כדאי לבדוק איזה הופעה מתוכננת לאותו יום כיף וגיבוש לעובדים. 03-6565222.   
 
 
 
סדנאות ODT  לעובדים ביהוד- מונסון
בצמוד לרחוב צוקרמן ניתן לעשות סדנת ODT  לעובדים בפארק. מתאים יותר בחורף. כמו כן ניתן לעשות סדנאות בתחום גרפולוגיה, שפת גוף, יוגה צחוק, עבודת צוות ועוד.. יום גיבוש לא חייב להיות רק בצפון או בדרום הוא יכול להתחיל מתחת לבית.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.