אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
יום גיבוש בבת ים לעובדים בגלל החופים, האטרקציות וההפעלות שמסביב. הסנסט ביץ מפתיע צוותים בכמות המסעדות, מוזיאון בית ריבק, מוזיאון שלום אש, בית העירייה לצד מועדוני לילה יכולים להפתיע את העובדים/ות והמנהלים/ות.
 
 
פעילויות לעובדים דרך סדנאות ODT בבת ים
פארק משה דיין יכול להוות פלטפורמה מצויינת לעשית סדנה לצוות עובדים כיוון שחלקו מוצל בחורשת עצים. פעילת גיבוש יכולה להעשות דרך תחרויות בין קבוצות:
 
1.משחקי ילדות - ממשיכה על חבל ועד קלאס..
 
2.שפת גוף - הפעלה לעובדים בתחום תקשורת בין אישית עם תובנות לחיים
 
3.סדנאות יוגה צחוק - שתקפיץ את העובדים/ות ותשחרר אותם. 
 
4.עבודת צוות - תחרויות בין צוותים, חשיבות של עבודת צוות. 
 
רחוב סטרומה מול מוזיאון ריבק.
 
 
 
 
פעילות גיבוש במוזיאון ריבק בת ים לאומנות
אפשר לעשות יום גיבוש לעובדים עם קצת תרבות שיכולה תמיד לשמש חיבור בין עובדים/ות. במקום יש חדר להופעות, להרצאות לאומנים, בדרנים, מפעילים ויש מקומות ישיבה לכ-180 עובדים/ות. כדי לתאם מראש את הביקור. סטרומה 4 טלפון  03-5080775. 
 
 
 
בית העירייה - מנהיגות הפוכה
אפשר להתרשם מהייחודיות של המבנה בגלל צורתו שאין היררכיה ונראה כאילו שהוא נבנה הפוך.  הבניין נבנה מצורות הנמצאות בטבע כך שלא ניתן לדעת היכן חדרו של ראש העיר. הצבעוניות שבו נותנת סיפור יחיד במינו שעליו ניצחו האדריכל נוימן אפלרד, שרון אלדר וצבי הקר. ניתן לדבר עם הצוות על המשמעות של עבודת צוות כשאין היררכיה ברורה ועדין העבודה מתנהלת כסידרה. 
 
 
בית שלום אש - שאלו איזה ספר בילדות הכי השפיע על העובד/ת
לעובדים שאוהבים מאוד יידיש וודאי ישמחו להגיע לביתו של שלום אש שם גר המחזאי היידי והסופר במהלך שנות חמישים שכתביו פורסמו למספר שפות.
 
 
 
 
דוד קרמן - השומר המיתולוגי של בת ים
סיפור חייו המיוחד כיצד הפך לשומר של בת ים ועד גיוסו לשב"כ 
לאחר מלחמת קדש. סיפור של נחישות, הקרבה, תעוזה ויצירתיות. אם מגיעים לרחוב ארלוזרוב 34 תתקלו היום בגן ילדים.
 
 
 
פעילות לעובדים במוזיאון בן ארי בת ים לאומנות 
הוקם ב-1961 על שמו של דוד בן ארי ראש העיר שהיה הראשון. המקום התחיל לפעול משנת 2007. ומתקייים בו תערכות, כנסים, פעילויות. סטרומה 4 בת ים. טלפון 03-6591140. שאלו את העובדים היכן אומנות "תפסה אותם" בילדות ואיפה היא תופסת אותם היום?
 
 
 
הופעות / הרצאות לעובדים בהיכל התרבות בת ים
אם אתם מתכננים גם מופע / הרצאה לעובדים ביום גיבוש. בהיכל התרבות בת ים יש  למעלה מ-500 מקומות ישיבה. הבמה מאוד גדולה כך שאין בעיה של "צוגים". יש חדרי איפור ונערכים שם אין ספור הצגות במהלך השנה. הכתובת סמטת אופיר 3 טלפון 03-5080031.
 
 
 
האנדרטה לזכרה של הרנה ראפ
ב- 24.5.1992  בשעות הבוקר נרצחה הלנה ראפ בטיילת בת-ים. הרצח הכה בהלם מדינה שלמה. כיום ניתן לעבור מהאנדרטה שעליה דגל ישראל. זה המקום לשאול את העובדים על אירועים משמעותיים שקראו במדינה שהשפיעו על העובדים/ות .
 
 
 
לבלות יום גיבוש בחוף סאנסאט ביץ'
החוף שבאמת יפתיע את העובדים/ות. ממסעדה בסגנון אירי דרך מסעדות כשרות וכאלה שלא. כדאי מאוד לבחור מראש לאיזה מסעדה להיכנס. בין אלכוהול לאוכל טוב העובדים יהינו מאוד מהמתחם. כמו כן לאורך הטיילת ניתן למצוא פארק החדש שבו ניתן לעשות פעילות ODT  הרבה מאוד מסעדות פזורות לאורך החוף שניתן  ליהנות מנוף מרהיב.
 
 
נופש לעובדים בבת ים - מלון לאונרדו סוויט
מלון לאונרדו סוויט ברחוב בן גוריון 99 טלפון לפרטים 03-555055
אחד מבתי המלון הידועים בבת ים. לפני הנופש כדי לבדוק באתר עיריית בת ים על האירועים שיתקיימו במהלך הנופש של העובדים. ניתן להזמין הרצאה לעובדים בגרפולוגיה, לחץ ושחיקה, ניהול זמן, עבודת צוות ועוד.. 
 
 
נופש לעובדים בבת ים - מלון הדירות קולני ביץ'
במלון יש 374 יחידות דיור. בריכת שחיה, חדר כושר, סאונה לפרטים 03-5551555. דרך בן גוריון 13. ניתן להזמין מרצה, אומן, מפעיל שייתנו ערך מוסף לעובדים.
 
הפקת יום גיבוש כיף בבת ים היא אפשרית ובאמת יכולה להעניק "וויב" אחר וגם להפתיע כי יש להעיר הזאת הרבה מה להציע. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.