אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
יום גיבוש בראש העין לעובדים במקומות שהם לא יצפו להם. טיול מחבר בגשר ואדי ראבה. העלאת מוטיבציה בסדנת ODT בגן שמעון. פעילויות, סדנאות, הופעות, אטרקציות כמו המקרן המקורי  של קולנוע ירקון ועוד..
 
ימי כיף לעובדים בראש העין בגלל מבחר אטרקציות, מקומות הבילוי לצוותים לצד האותנטיות של העיר שכבר לא "מדברת" רק ב"ח" ו"ע" והסימפוניה עוברת דרך קונסרבטוריון.   הייחודיות שלה היא גם בגוון שלה בין מסעדת fred  החדשה ועד פאב tandu.
 
 
סדנאות לעובדים בראש העין
סדנאות בטבע יכולות להיות מעולות כדי לשחרר עובדים/ות, צוותים ולשבור את השגרה. שתי מקומות מעולים שמנחה קבוצה יכול לקחת אותם עליהם הם "גשר ואדי ראבה" שהוא חלק מטיילת "צלילי המוזיקה". לאורכה ניתן לערוך סדנת גיבוש ODT לעובדים עם תחרויות, פעילויות לחיזוק תקשורת בין אישית לצד סדנת צחוק שוברת שחיקה. הפעלה לעובדים בראש העין ניתן לעשות גינת שמעון שם ניתן לערוך סדנת עבודת צוות בהתמקדות על התפקיד שלי בצוות.
 
 
אטרקציות לצוות עובדים בראש העין
מוזיאון מורשת יהדות תימן ומורשת העיר יכולה לעניין גם עובד/ת שאינם "מהמגזר התימני". במקום תצוגות של קבע לצד פעילויות ספציפיות לשימור מורשת יהדות תימן. לצד מוצגים אותנטיים, נדירים וכל כך מיוחדים. זה המקום לשחרר סטיגמות הקשורות לעדה נפלאה זה. המבנה שימש בסיס לתחזוקה של המנדט הבריטי ועבר שיפוץ מסיבי בשנת 2017. ישנם סיורים מודרכים לקבוצות 03-5034880-1
 
בית יד לבנים עם מצבה מרשימה וייחודית לזכרם של נופלי הישוב וכן את מהקרנה המקורית של קולנוע ירקון.  אם יוצאים מראש העין ניתן למצוא במתחם קיבוץ עינת מקום לעובדים לשחק סנוקר, מסעדת בורגרים ועוד..
 
מתחם תל אפק – בין שביל החצבים, ברכות השכשוך, מפעיל המים הבריטי, ברכת החורף מסתתר מבצר אנטיפטריס. בימים א-ה הכניסה מהשעה 8:00-17:00 וביום שבת עש השעה 16:00. מחיר כניסה לאדם בקבוצה 24 ₪ במקום 28 ₪.
 
שוק ראש העין – שמגיעים בימי שישי החל מהשעה 7:30 אלפי אנשים. שם תוכלו למצוא מגוון של ירקות ופירות, ממתקים, פיצוחים, כלי בית, הנעלה ועוד..  נמצא ברחוב יהושע בן נון.
 
 
הפעלות לעובדים בראש העין
ניתן להזמין מופע, סדנה, הפעלה לצוות עובדים כמו הופעה גרפולוגית מרתקת של כתב היד. לעובדים שרוצים להעצים אותם ניתן להזמין הרצאה על העלאת מוטיבציה, בדרן או אומן חושים יכול להפוך יום כיף לעובדים בראש העין לחוויה על חושית מיוחדת. כדי לבחור את הפעלה גיבוש מתאימה כדי שתתמקדו בשאלה מה הצוות צריך ומה אתם רוצים לקדם ביום גיבוש.  חשוב לערוך תאום ציפיות עם מדריך/ת טיולים או מורה דרך.
 
 
מקומות בילוי מפורסמים ליום גיבוש
מסעדת שבזי המפורסמת שצמודה לתחנת הדלק, מסעדת רוזמרין באזור תעשיה הישן, מסעדת קוזי וכמובן באזור התעשייה "פארק אפק" שם ניתן למצוא מגוון מסעדות נוספות ועד בואכם לכפר קסם  למסעדת פלפלה. אין ספק כי יום גיבוש בראש העין יכול לתת מימד חדש ומפתיע לצוות עובדים. במיוחד עם יש עובדים/ות מנהלים/ות שעובדים בסמוך זה גם המקום להכיר להם את הישוב שהם מבלים הרבה מאוד שעות במשך היום. צרו קשר בכל בדרך שאתם תבחרו עבור יום גיבוש שונה ומרגש.
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.