אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
העיר שזכתה בשנת 2004 בדגל היופי יכולה להציע מספר מקומות שניתן לבצע הפעלה לעובדים. פעילויות גיבוש בשטח ועוד.. יום גיבוש כיף באלעד עיר בעלת צביון דתי יכולה לגרום לשבירת שגרה בקרב העובדים והמנהלים.
 
 
אולי יפתיע אתכם העובדה כי בישוב אלעד יש אמפי-פארק שנמצא ברחוב אבן גבירול ויכול להכיל אלפי אנשים. הצביון המיוחד של העיר הוא כזה שיכול לגרום לעובדים/ות שלא מכירים את המגזר הדתי להיחשף להתנהלות אחרת ולאורח חיים שונה. זה המקום שבו ניתן להפגיש פנים אל מול פנים עם קוד לבוש שונה, שפת יידיש בחלק מהמקרים ומקצב חיים אחר.  יום גיבוש באלעד לעובדים יכול לנוע בין בתי כנסת לסמטאות השכונות.
 
 
פעילות גיבוש לעובדים בפארק באלעד
רבים לא מכירים את הטיילת שיש באלעד. ניתן לראות אותה בכניסה אל העיר במבט חטוף שכן לא ניתן לעצור. יש צורך לעשות סיבוב שלם ולרשום בוויז "שמעיה 18"  נקודת ציון נוספת זהו שלט שמתנוסס על הבניין ובו כתוב "חיים מאושרים רק בלי אינטרנט וסרטים".  ומשם ניתן ללכת ברגל לאורך השביל עד שמגיעים. אל "פארק מרים" שהוא מוצל. על פי חוק ניתן להשתמש בכל גינה ופארק עירוני גם אם אתם לא תושבי/ות המקום. ניתן להתחיל בהליכה לאורך הטיילת שמקושטת בעצים, סלעים ובאמת מטופחת. ואז להתחיל בסדנת גיבוש לעובדים בפארק בחלק המוצל. פעילות יכולה להיות דרך משחקי  ODT, תחרות בין צוותים.
 
 
רעיון לפעילות גיבוש לרוץ למיליון באלעד
מחלקים לשתיים או שלוש קבוצות בהתאם לגודל הקבוצה. ניתן להתחיל את הפעילות בגן רחל או בגן חנה שלא רחוקות אחד מהשני.  על כל הקבוצה לקבל מידע תוך שהם חייבים לצלם בווידאו כל תשובה לשאלה. ברגע שהם מסיימים להגיע "לפארק מרים".
 
1. יש להגיע לבית כנסת וקרוב לבקש להשאיל כיפה.
 
2.ענו על השאלה מה הקשר בין ראש העיר לפוליטיקה הארצית.
 
3.מהם שלושת בתי כנסת הגדולים ביותר באלעד.
 
4.יש לשאול שלושה אנשים מה הכוונה לביטוי "בני ברקי "
 
5.בדקו כמה גמח"ים יש באלעד
 
6. כל חבר/ת קבוצה לומד בית של המנון העיר אלעד.
 
7.היכן המפגש הקבוע בעיר ביום שישי בערב.
 
8.איפה הכי כדאי לקנות פאה ושטריימל בישוב
 
9.תרגם פקשוויל מיידיש לעברית
 
10.מהן שלושה המקוואות המפורסמות ביותר בישוב.
 
11.יש להביא את מנת הפלפל הזולה ביותר.
 
12. על הקבוצה לרשום  את שמות ההורים, האחים/ האחיות  שלהם.
 
אל תוותרו על יום גיבוש לעובדים באלעד. דווקא במקום שונה יש הרבה מאוד ייחודיות.
 
 
מה דעתך על הרצאה, סדנה, הופעה / מופע לצוות עובדים?
 
1.הרצאה בגרפולוגיה - מה מסתתר מאוחרי האותיות, המילים השורות.
 
2.איך להיות יותר אפקטיבי בשפת הגוף שלך 
 
3.סדנת צחוק - למלא את המצברים בצחוק מתגלג
 
4.סדנת עבודת צוות - להתמקד בעבודת צוות 
 
5.פעילות לצוות במיקס מעולה - שילוב בין מספר סדנאות ותכנים. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.