אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יום גיבוש לעובדים בשוהם עם משמעות. פעילות חוויתית, מגבשת, משחררת ועוצמתית לצוות עובדים. בחורף פעילויות למחלקה "בפארק יער שהם" ו"בגן החבל" קרוב לכניסה וכמובן לערב צוות גיבוש שמח.
 
 
העיר עם אוכלוסייה צעירה ותוססת מקיימת בשנה אירוע ספורט מגוונים כאשר הבולטים שבהם הם מרוצים שמתקיימים לאורך השנה. החינוך בשהם נמצא בראש סדר העדיפויות והעירייה משקיעה קרוב לחמישים אחוזים מהתקציב. העיר שוכנת בסמוך לאתרי נופש וארכיאולוגיה כמו פארק יער שהם ובתוכה תוכלו למצוא מספר מסעדות לחגוג ימי כיף, ערבי גיבוש, אירוע פרידה, מסיבת סיום לסוף שנה, מסיבות פרידה, סמינרים,  ועוד.
 
 
סדנאות גיבוש ODT "בפארק יער שהם"
ימי גיבוש לעובדים נערכים בפארקים שברחבי הארץ שכן מבחינה חוקית הם פתוחים לכלל הציבור. יש מקום בפארק יער שהם שיכול להתאים לפעילות גיבוש בטבע. עולים עם הרכב עד שמגיעים לגבעה שם מוצבים  שולחנות לפיקניק, ניתן להתמקם ולהתחיל פעילות. תחרויות בין קבוצות, משחקים להדגשת חשיבות עבודת צוות, סדנת יוגה צחוק לשחרור מכל המתחים בעבודה בבית, מהבעל, האישה, החמה והילדים. במקום ישנה נקודת תצפית לכיוון מישור החוף הנקראת "ספלולים והמדוכאות" וכן את "כנסיית בכחוס".
 
יום גיבוש בפארק יער שהם
 
סדנאות בטבע כמו ביער או על חוף הים יכולת להתבצע גם בקיץ אחרי צהרים או בערב אם רוצים לערוך ערב חברה. ניתן להגיע ולראות את כנסית בכטוס וכן את  מרפסת תצפית בראשה של גבעת ה"ספלולים והמדוכות
 
 
פעילות גיבוש "בגן החבל" שוהם
שילוב בין פעילות אורבנית לבין הטבע. פארק גן החבל המצא קרוב לכניסה של שהם וצמודה עליו גם מסעדת סנסה, בפארק יש שימשיות לצד הדשא, ומתקני שעשועים שיכולים לשמש לתחרויות בין צוותים.
 
ימי עיון בשהם מרכס אומנויות
 
יום עיון תרבותי לעובדים בשהם
שני מבנים מרשימים יש בשהם הראשון הוא "מרכז התרבות" והשני "מרכז אמנויות הבמה ע"ש סימי ויצחק בן טאטא" שבו יש אודיטוריום עם 350 מקומות ישיבה כולל חדרים לימי עיון. ניתן ליצור קשר בטלפון 03-9724701
 
 
מקומות בילוי ליום גיבוש מושלם בשהם
מסעדת zeppelin המפורסמת במרכז אומניות הבמה היא אחת המסעדות הנחשבות בשהם. במרכז ישנם מסעדות פועלים וכן בקניון בכניסה לעיר.  
 
 
פעילויות לעובדים בשהם
לפניך רעיון עבור סדנה, הופעה, הרצאה לעובדים בשהם שמתאימות לימי גיבוש, ימי כיף, כנסים, ימי עיון ועוד.
 
1.הרצאה על שפת גוף בשהם – פרזנטציה מנצחת, איך לקרוא נכון את הצד השני, שפת גוף בין המינים, רושם ראשוני ותדמית.
 
2.הרצאה ניהול זמן בשהם – כיצד ניתן לנהל את הזמן בצורה אפקטיבית יותר
 
3.סדנת צחוק בשהם – העובדים קורעים מצחוק האחד את השני ואחת את השניה דרך משחקי קומדיה, אלתור, אימפרוביזציה.
 
4.מופע לעובדים בגרפולוגיה בשהם – לצחוק ולהתחבר דרך תכונות האופי שהכי מאתגרת אותנו בחיים לצד משחק לפיתוח מצוינות ועוד
 
5.סדנאות עבודת צוות – מה המקום שלי בתוך הצוות, קונפליקטים בצוות, שלבים בעבודת צוות..
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.