אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
פארק התעשיה איירפורט סיטי הוא אחד המקומות המצוינים לחגוג ימי כיף לעובדים,יום גיבוש, כנס לקוחות, סמינרים.
 
הידעתם! העבודות על פארק התעשיה שהתחילו בשנת 1997 הסתיימו בשנת 2001 במיקום מעולה, בין שוהם, לנמל התעופה בן גוריון, בדרך לירושלים ומודיעין, העובדים יכולים להגיע ליום גיבוש הן ברכב והן בתחבורה ציבורית כי המקום מורשת. 
 
 
הוזלה בארנונה ואולי גם ביום גיבוש
אחת מהסיבות להתפתחות של האזור הוא בשיעורי ארנונה נמוכים לעסקים שמושכים רבים מהחברות הגדולות בארץ. חברת פלאפון, אגד, שטראוס-גרופ, נביעות, נעלי נמרוד, בנק ירושלים, אלביט מערכות הוט מוביל, קל אוט הם רק חלק מהחברות שנמצאות. מחיר ארנונה נמוך משפיע על ההוצאות של מסעדות ומקומות אירועים ובצורה עקיפה יכולה לעזור לכם גם בעלויות של ימי כיף לעובדים.
 
 
מופע לעובדים בהיכל התרבות ובאולם הקונגרסים
כיוון שנבנה היכל תרבות מפואר ובו אולם תיאטרון שבו נערכים גם קונצרטים ניתן לבדוק את ההתכנות להזמין מופע סטנד אפ או מופע מוזיקלי לעובדים/ות ובכך "סגרתם" גם מקום וגם פעילות. כנ"ל אם רוצים להזמין הרצאה של אומן חושים או מאמן בעל שם ולתת לו את הכבוד הראוי במקום מכובד ואקסקלוסיבי.
 
 
פעילות במרכז הקונגרסים
אופציה נוספת היא מרכז הקונגרסים שמשתרע של שטח של 4,300 מ"ר ומאפשר מגוון רחב של הפעלות, הופעות, הרצאות, סדנאות לעובדים. במיוחד כשיש קבוצה בינונית של 120 עובדים/ות  ניתן לחלק למספר קבוצות כך שכל קבוצה תוכל לעשות פעילות גיבוש צוותית אחרת. לדוגמא בעוד קבוצה אחת מקבלת סדנה על חדשנות, קבוצת עובדים ליד יערכו לה סדנת גיבוש לחיבור והכרות, קבוצה אחרת תתרגל שיתוף פעולה ברמה גבוה דרך סדנת עבודת צוות ואילו קבוצה רביעית תשחרר בסדנת יוגה צחוק. אם מדובר על מאות עובדים אזי גם אין בעיה מבחינת גודל מקום וכל השירותים הנלווים.  אולם האירועים אווניו יכול להיות פתרון מושלם לכל מה שקשור "למפעל ההזנה" באותו יום של המנהלים/ות העובדים/ות והלקוחות לצד הרצאה או מופע למנהלים ועובדים כשהם יושבים עם שולחנות עמוסים בטעמי גורמה.
 
 
מסעדות לעובדים ליום גיבוש
קבוצה קטנה ליום גיבוש יכולה למצוא גם מסעדה שתהיה מתאימה "למידותיה". במתחם מפוזרות מספר מסעדות טובות בהתאם למגוון ולסוג האוכלוסייה של העובדים/ות.
 
 
 
הרצאה / הרצאות  לעובדים באיירפורט סיטי
 
הרצאה בתקשורת בין אישית  - התכנים בהרצאה יעזרו לעובדים/ות לפענח סגנונות תקשורת, לחשוף תקשורת בין נשים לגברים, מה עובד כל כך טוב אצל מנהלים/ות בכירים/ות, חשיבות של רושם ראשוני ועובד.
 
הרצאות על מוטיבציה וחדשנות – שתי הרצאות שבעצם הפוכות לאחד ומעניקות השראה מוחצת כיצד לפתח מוטיבציה וחדשנות אצל העובדים/ות, מנהלים/ות.
 
 
 
סדנאות לעובדים באיירפוט סיטי
 
סדנת עבודת צוות –  להחליט על נורמות עבודה משותפות, מה זה עבודת צוות,. מה היא שיתוף פעולה ברמה הגבוה ביותר, השלבים בעבודת צוות ועוד..
 
סדנת לחץ ושחיקה וניהול זמן – כיצד לנהל נכון את הזמן כדי להקטין מצבי לחץ ודחק.
 
 
מופע / הופעה לעובדים באיירפורט סיטי
מופע גרפולוגי מדהים – כיצד הכתב יד יכול לחבר בין עובדים/ות ומנהלים/ות. מספר כלים שיעזרו לכם בהחלטות בחיים.
 
לקבלת רעיונות נוספים עבור ימי גיבוש לעובדים/ות / ימי כיף לצוות / עצות לגבי הפעלות, פעילויות, הרצאות, סדנאות, הופעות ניתן להשאיר פרטים ראשונים. והכי חשוב שיהיה לך בהצלחה!
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.