אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
כדאי לבחור יום גיבוש כיף ברעננה בגלל אטרקציות, המקומות הייחודים, המסעדות, ההיסטוריה וכמובן מקומות הבילוי. פעילות גיבוש לעובדים דרך סדנאות בטבע, הרצאות מרתקות, מופע בפארק.
 
 
הרבה לא מכירים/ות את ההיסטוריה של העיר רעננה אבל השכנים הערבים קראו לה "אמריקייה" כלומר אמריכה הקטנה בגלל שרוב התושבים/ות דיברו אנגלית בגלל שהגיעו מניו יורק. המתיישבים/ות בחרו בסוף בעיר רעננה. 
 
ימי גיבוש לעובדים ברעננה נועדו לשחרור, ליצור "דבק" חזק יותר בין העובדים/ות, לפנק אותם ולגרום לתחושה כי באמת ההנהלה מעריכה אותם ולהתרעננות אז אפשר בכלל להתחרות בעיר?
 
 
 
טיול לעובדים ברעננה - רחוב אחוזה
הרחוב המפורסם ביותר של העיר רעננה. כאן תוכלו למצוא את בית העם ובשמו היום "בית העירייה" סיפור השירותים המפורסמים, מגדלור המים. הרחוב והוא מקשר מצדו האחד עם הרצליה ומצד האחר עם כפר סבא. לאורך הרחוב פזורים בתי קפה שניתן לשבת לשתות, לאכול ואחד המפורסמים הוא "בית קפה אחוזה"  ולהמשיך למוזיאון העירוני.
 
עבודת צוות למען בניית בית העירייה
כיוון שלא היה מספיר כסף נחלצו הפועלים והתושבים לעזור בבניית בית העירייה הראשון דרך תרומות של ימי עבודה. החל משנת 1927 המקום היה ערוך לשמש את התושבים/ות כמרכז קהילתי רוחני ותרבותי כאשר לידו היה גן ילדים, בית ספר, מרפאה, באולם המרכזי נערכו אירוע תרבות רבים. ראש המועצה הראשון היה ברוך אוסטרובסקי. עד היום המקום משמש כבית העירייה כשבשנת 2008 הוא עבר שיפוץ.
 
 
בית השימוש הציבורי בסגנון מזרחי – לא לעובדים סטרילים
ליד בית העם הוקם לרווחת התושבים בית שימוש ציבורי בסגנון מזרחי בלי אסלות. בגג הייתה ארובה כדי שיהיה אורור. ובין השירותים לבית העם הייתה ברזיה לבני אדם וגם שוקת לבעלי חיים במרצות השנים בית השימוש הפך למחסן.
 
שייט בפארק וסדנאות ODT לעובדים
פארק רעננה ידוע בקסמו. יש בו מתקנים שניתן לשלב עבור פעילות ODT לעובדים. כמו כן אפשר לעשות שייט באגם שנמצא בפארק. לאחר פעילות אפשר ללכת למסעדת גולדה הסמוכה. במידה ואתם מגיעים בימי שישי או שבת עם רכבים לא לשכוח לשמים פנגו אחרת תקבלו דו"ח.
 
סדנאות גיבוש לעובדים ברעננה
 
1.סדנת תקשורת בין אישית ועבודת צוות נועדה ליצור חיבור חזק יותר ומשמעותי בין העובדים. ניתן לקבל טיפים מעולם השירות והמכירה לצד משחקי תקשורת משעשעים ומשחררים.
 
2.סדנת עבודת צוות – בכדי לשפר את שיתוף הפעולה בין העובדים/ות וליצור נורמות עבודה מוסכמות.
 
3. סדנת צחוק – בכדי לשחרר עדדלאידע את צוות העובדים/ות דרך משחקי אלתור ואימפרובזיזציה.
 
מופע לעובדים ברעננה
מופע גרפולוגי לעובדים שבו הם יכירו אחד את השני דרך הכתב, יצחקו מהתכונות שמאתגרות את כולנו מי חסכנות, סטריליות ועד קמצנות.
 
הרצאות מרתקות לעובדים ברעננה
שפת גוף בתנועה – כיצד ניתן לקלוט / לקרוא ולשדר דרך שפת גוף. סגנונות תקשרות. שפת גוף בין המינים.
 
יום גיבוש ברעננה יכול להיות בהחלט שינוי מרענן לעובדים/ות. קחו יוזמה ולא תצטערו.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.