אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
כדאי לבחור יום גיבוש כיף ברעננה בגלל אטרקציות, המקומות הייחודים, המסעדות, ההיסטוריה וכמובן מקומות הבילוי. פעילות גיבוש לעובדים דרך סדנאות בטבע, הרצאות מרתקות, מופע בפארק.
 
 
הרבה לא מכירים/ות את ההיסטוריה של העיר רעננה אבל השכנים הערבים קראו לה "אמריקייה" כלומר אמריכה הקטנה בגלל שרוב התושבים/ות דיברו אנגלית בגלל שהגיעו מניו יורק. המתיישבים/ות בחרו בסוף בעיר רעננה. 
 
ימי גיבוש לעובדים ברעננה נועדו לשחרור, ליצור "דבק" חזק יותר בין העובדים/ות, לפנק אותם ולגרום לתחושה כי באמת ההנהלה מעריכה אותם ולהתרעננות אז אפשר בכלל להתחרות בעיר?
 
 
 
טיול לעובדים ברעננה - רחוב אחוזה
הרחוב המפורסם ביותר של העיר רעננה. כאן תוכלו למצוא את בית העם ובשמו היום "בית העירייה" סיפור השירותים המפורסמים, מגדלור המים. הרחוב והוא מקשר מצדו האחד עם הרצליה ומצד האחר עם כפר סבא. לאורך הרחוב פזורים בתי קפה שניתן לשבת לשתות, לאכול ואחד המפורסמים הוא "בית קפה אחוזה"  ולהמשיך למוזיאון העירוני.
 
עבודת צוות למען בניית בית העירייה
כיוון שלא היה מספיר כסף נחלצו הפועלים והתושבים לעזור בבניית בית העירייה הראשון דרך תרומות של ימי עבודה. החל משנת 1927 המקום היה ערוך לשמש את התושבים/ות כמרכז קהילתי רוחני ותרבותי כאשר לידו היה גן ילדים, בית ספר, מרפאה, באולם המרכזי נערכו אירוע תרבות רבים. ראש המועצה הראשון היה ברוך אוסטרובסקי. עד היום המקום משמש כבית העירייה כשבשנת 2008 הוא עבר שיפוץ.
 
 
בית השימוש הציבורי בסגנון מזרחי – לא לעובדים סטרילים
ליד בית העם הוקם לרווחת התושבים בית שימוש ציבורי בסגנון מזרחי בלי אסלות. בגג הייתה ארובה כדי שיהיה אורור. ובין השירותים לבית העם הייתה ברזיה לבני אדם וגם שוקת לבעלי חיים במרצות השנים בית השימוש הפך למחסן.
 
שייט בפארק וסדנאות ODT לעובדים
פארק רעננה ידוע בקסמו. יש בו מתקנים שניתן לשלב עבור פעילות ODT לעובדים. כמו כן אפשר לעשות שייט באגם שנמצא בפארק. לאחר פעילות אפשר ללכת למסעדת גולדה הסמוכה. במידה ואתם מגיעים בימי שישי או שבת עם רכבים לא לשכוח לשמים פנגו אחרת תקבלו דו"ח.
 
סדנאות גיבוש לעובדים ברעננה
 
1.סדנת תקשורת בין אישית ועבודת צוות נועדה ליצור חיבור חזק יותר ומשמעותי בין העובדים. ניתן לקבל טיפים מעולם השירות והמכירה לצד משחקי תקשורת משעשעים ומשחררים.
 
2.סדנת עבודת צוות – בכדי לשפר את שיתוף הפעולה בין העובדים/ות וליצור נורמות עבודה מוסכמות.
 
3. סדנת צחוק – בכדי לשחרר עדדלאידע את צוות העובדים/ות דרך משחקי אלתור ואימפרובזיזציה.
 
מופע לעובדים ברעננה
מופע גרפולוגי לעובדים שבו הם יכירו אחד את השני דרך הכתב, יצחקו מהתכונות שמאתגרות את כולנו מי חסכנות, סטריליות ועד קמצנות.
 
הרצאות מרתקות לעובדים ברעננה
שפת גוף בתנועה – כיצד ניתן לקלוט / לקרוא ולשדר דרך שפת גוף. סגנונות תקשרות. שפת גוף בין המינים.
 
יום גיבוש ברעננה יכול להיות בהחלט שינוי מרענן לעובדים/ות. קחו יוזמה ולא תצטערו.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.