אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
יום גיבוש בנס ציונה יפתיע את צוות העובדים. בין ראשון לציון לרחובות מסתתר ישוב פסטורלי עם הרבה מאוד אטרקציות לפעילות, סדנאות, הרצאות, הופעות, טיולים ומקומות בילוי לעובדים.
 
העיר נס ציונה הוקמה בזכות ראובן לרר שהחליף אחוזה בגודל של 20,000 דונם באודסה עם אחוזה בת 2000 דונם אז ואדי חנין. כשהגיע ראה כי "האחוזה" שהובטחה לו כלל לא הייתה קרובה לירושלים, מוזנחת ומטה ליפול.
 
לאחר ששיפץ את המקום הביא איתו את ילדיו ואשתו והוא הפך להיות לפרדסן היהודי הראשון במושבות של יהודה. כדי להקים מניין הקים "קול קורה" והשאר היסטוריה.
 
השם נס ציונה נלקח מספר ירמיהו פרק ד פסוק ו"שאו נס-ציונה העיזו אל-תעמדו". הדגל היה כחול לבן שאם השנים הפך לדגל המדינה. כיום יש קרוב לחמישים אלף תושבים/ות.
 
טיפ – ניתן לבקש מכל עובד/ת לקרוא את תולדות העיר להכין ניתוח מנקודת מבט אישית על נושאים כמו: מנהיגות, מצוינות, חדשנות, עבודת צוות.
 
טיפ – במידה ויש עובדים/ות משנתון 1967 ניתן לקחת אותם אל פלפל מזרחי שהוקם בשנת 67 על ידי דוד ורותי.
 
רצוי להגיע בשעות הבוקר אל המוזיאון "בית הראשונים" שמתעד את סיפור המשובה מאז הקמתה. שם ניתן ללמוד על הפעמון שהיה קורה להתאספות הכללית ועוד. (הקריאה בפעמון היה כלי עזר גם במושבות נוספות). למידע נוסף והזמנה לסיור ניתן להתקשר אל 08-9404491 רחוב תל אביב 19 נס ציונה.
 
 
טיול לעובדים בדרך נוף נס ציונה – גבעת הכורכר
יום גיבוש בנס ציונת בקיץ ניתן להתחיל בטיול קצר בדרך נוף נס ציונה שאורכה עד שלושים קילומטר. ישנה תצפית על גבעת הקיבוצים ובחורף על "ביצת המים". לאורך השביל ניתן לראות פריחה של אירוס הארגמן, סממיות, חרגול שקופץ, צבים ובתנאי שתלכו לאט ובשקט. תוכלו להבחין בכניסה לשמורה בפסל גדול ובו פרצוץ הנישא למרחוק.
 
 
פעילות ODT לעובדים בנס ציונה
ברחוב השריון – גבעת הכורכר יש פארק מטופח. בצידו ישנם עצים הנותנים צל ושם ניתן לעשות פעילות גיבוש לצוות עובדים אם בעצמכם או דרך מפעיל
 
 
כיכר המניין הראשון
כיכר המקודשת לכבוד המשפחות שהפכו למניין בין השנים 1883-1890
 
 
מסעדות לעובדים בנס ציונה
ברחוב וויצמן ניתן למצוא מספר מסעדות טובות בהמשך ביציאה לכיוון בית עובד נמצא אזור תעשיה וגם שם ניתן למצוא מספר מסעדות לשבת בהם.
 
 
הרצאות לעובדים בנס ציונה
ניתן להזמין ליום גיבוש הרצאות בתחום שפת גוף ותקשורת לא מילולית. כדי לחבר בין העובדים/ות ולתת להם טיפים מתחום המכירות, השירות ואפילו דייטים עם בני/בנות זוג קיימים או פוטנציאלים.
 
 
סדנאות לעובדים בנס ציונה
ישנם סדנאות גיבוש כמו עבודת צוות, פיתוח מצוינות, ניהול זמן, לחץ ושחיקה, יוגה צחוק שייתנו ערך מוסף לצוות העובדים.
 
 
הופעות לעובדים בנס ציונה
אפשר לשלב עם מופע לעובדים בגרפולוגיה שבה הם יצחקו וילמדו להכיר אחד את השני דרך כתב היד.
 
 
יום גיבוש בנס ציונה יפתיע את צוות העובדים/ות. צרו קשר בכל דרך שתבחרו והמון בהצלחה! 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.