אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
הרצאות גרפולוגיה נותנות מענה מקצועי ומגבש לגננות, מורים, עובדים סוציאלים, עורכות דין לצד חברות וארגונים שמפיקים אירועים ומחפשים מרצה בגרפולוגיה שיצחיק, יחבר ויעצים קבוצה דרך הכתב.
 
למה כדאי להזמין הרצאה בגרפולוגיה
 
הגרפולוגיה שהיא "תורת כתב היד" יכולה להתייחס לכל האספקטים הקשורים לחיי היום יום שלנו. לגלות מי גם אם הגיע לתור אחרון הוא יכנס ראשון, על סמך מה מתקבלת החלטה, תכנון מסודר או אינטואיציה ראשונית. חשיבות החתימה כחלק "מכרטיס הביקור" של כל אחד ואחת. ניתן לצחוק על תחום הזוגיות והיצרים דרך שרבוטים ולכן הזמנת מרצה לגרפולוגיה הופכת להיות כל כך טרנדית בשנים האחרונות.
 
מה הוא מרצה מקצועי בגרפולוגיה
 
חשוב להזמין מרצה שיהיה מקצועי. כזה שידע את רזי הגרפולוגיה אבל ידע גם "להנגיש" את התוכן הגרפולוגי בצורה סוחפת וברורה לקהל.  כמובן שאם יש גם תעודת הנחיית קבוצות ותארים אקדמיים הדבר יכול להוסיף. ישנם התמחויות לכל גרפולוג. יש כאלה שמתמחים בפענוח ציורי ילדים ובני נוער, יש גרפולוגים שההתמחות שלהם בתחום זיוף כתב יד וחתימות שמגיעים לתת עדות בבתי משפט, יש גרפולוגים תעסוקתיים שהתחום שלהם הוא באבחון כתבי יד לקבלת עבודה.
 
מה מעניין את הקהל שלך?
 
בני אדם אוהבים לשמוע על עצמם. הציפיות של קהל שברובו נשי מול קהל שברובו גברי שונות. בבסיס פענוח הראשוני של כתב היד והצגת דוגמאות בהחלט יכולות לתת מענה מצוין.
 
חשוב לעשות תאום ציפיות מראש כאשר מביאים מרצה לגרפולוגיה וחשוב לתת לו כמה שיותר נתונים על הקהל שיגיע. לאפיין אותו לצד הסברה של המטרה מבחינתך מההרצאה והאירוע עצמו.  
 
אם יש כנס מקצועי בתחום מסוים ניתן לכוון את התכנים לנושא של הכנס ולבאי/ות הכנס. אם למשל יום עיון אשר מיועד למורות מחטיבות הביניים או התיכונים ניתן להזמין הרצאה על כתב היד של בני נוער ומתבגרים, אם יש כנס מקצועי של לשכת עורכי הדין ניתן להזמין מרצה שיתמקד בתחום של חתימות או זיופים בכתב היד. כאשר מדובר על אירוע לגננות או סייעות אפשר להזמין מרצה שיתמקד בנושא של פענוח ציורי ילדים.
 
חיבור נכון בין הקהל לקונספט של האירוע  ולתוכן המתאים יכול להביא לתוצאה מצוינת כזאת שכל הצדדים יהיו מורצים/ות.
 
חשוב מאוד לשים לב למקום מגדרי ומגזרי לדוגמא אם מדובר על קהל חרדי צריך שיהיה הפרדה בין הקהלים לדוגמא פעם נשים עולות אל הלוח ופעם גברים עולים אל הלוח כל שכן רצוי לא לדבר על דברים שיכולים להביך.
 
הרצאה גרפולוגית בסיסית יכולה לכלול את הנושאים הבאים
 
1.להכיר בין העובדים/ות דרך כתב היד
 
2.כרטיס הביקור על פי החתימה.
 
3.למי ניתן לאבחן כתב יד ומי לא.
 
4.זוגיות ויצרים דרך שרבוטים
 
5.טיפים על ציורי ילדים.
 
6.משחקון כתיבה לעידוד יצירתיות
 
7.כתיבת ברכות ואיחולים ופענוח האותיות והמילים.
 
לפרטים ראשונים צרו קשר בכל דרך שתבחרו. בהצלחה !!
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.