אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
הרצאות גרפולוגיה נותנות מענה מקצועי ומגבש לגננות, מורים, עובדים סוציאלים, עורכות דין לצד חברות וארגונים שמפיקים אירועים ומחפשים מרצה בגרפולוגיה שיצחיק, יחבר ויעצים קבוצה דרך הכתב.
 
למה כדאי להזמין הרצאה בגרפולוגיה
 
הגרפולוגיה שהיא "תורת כתב היד" יכולה להתייחס לכל האספקטים הקשורים לחיי היום יום שלנו. לגלות מי גם אם הגיע לתור אחרון הוא יכנס ראשון, על סמך מה מתקבלת החלטה, תכנון מסודר או אינטואיציה ראשונית. חשיבות החתימה כחלק "מכרטיס הביקור" של כל אחד ואחת. ניתן לצחוק על תחום הזוגיות והיצרים דרך שרבוטים ולכן הזמנת מרצה לגרפולוגיה הופכת להיות כל כך טרנדית בשנים האחרונות.
 
מה הוא מרצה מקצועי בגרפולוגיה
 
חשוב להזמין מרצה שיהיה מקצועי. כזה שידע את רזי הגרפולוגיה אבל ידע גם "להנגיש" את התוכן הגרפולוגי בצורה סוחפת וברורה לקהל.  כמובן שאם יש גם תעודת הנחיית קבוצות ותארים אקדמיים הדבר יכול להוסיף. ישנם התמחויות לכל גרפולוג. יש כאלה שמתמחים בפענוח ציורי ילדים ובני נוער, יש גרפולוגים שההתמחות שלהם בתחום זיוף כתב יד וחתימות שמגיעים לתת עדות בבתי משפט, יש גרפולוגים תעסוקתיים שהתחום שלהם הוא באבחון כתבי יד לקבלת עבודה.
 
מה מעניין את הקהל שלך?
 
בני אדם אוהבים לשמוע על עצמם. הציפיות של קהל שברובו נשי מול קהל שברובו גברי שונות. בבסיס פענוח הראשוני של כתב היד והצגת דוגמאות בהחלט יכולות לתת מענה מצוין.
 
חשוב לעשות תאום ציפיות מראש כאשר מביאים מרצה לגרפולוגיה וחשוב לתת לו כמה שיותר נתונים על הקהל שיגיע. לאפיין אותו לצד הסברה של המטרה מבחינתך מההרצאה והאירוע עצמו.  
 
אם יש כנס מקצועי בתחום מסוים ניתן לכוון את התכנים לנושא של הכנס ולבאי/ות הכנס. אם למשל יום עיון אשר מיועד למורות מחטיבות הביניים או התיכונים ניתן להזמין הרצאה על כתב היד של בני נוער ומתבגרים, אם יש כנס מקצועי של לשכת עורכי הדין ניתן להזמין מרצה שיתמקד בתחום של חתימות או זיופים בכתב היד. כאשר מדובר על אירוע לגננות או סייעות אפשר להזמין מרצה שיתמקד בנושא של פענוח ציורי ילדים.
 
חיבור נכון בין הקהל לקונספט של האירוע  ולתוכן המתאים יכול להביא לתוצאה מצוינת כזאת שכל הצדדים יהיו מורצים/ות.
 
חשוב מאוד לשים לב למקום מגדרי ומגזרי לדוגמא אם מדובר על קהל חרדי צריך שיהיה הפרדה בין הקהלים לדוגמא פעם נשים עולות אל הלוח ופעם גברים עולים אל הלוח כל שכן רצוי לא לדבר על דברים שיכולים להביך.
 
הרצאה גרפולוגית בסיסית יכולה לכלול את הנושאים הבאים
 
1.להכיר בין העובדים/ות דרך כתב היד
 
2.כרטיס הביקור על פי החתימה.
 
3.למי ניתן לאבחן כתב יד ומי לא.
 
4.זוגיות ויצרים דרך שרבוטים
 
5.טיפים על ציורי ילדים.
 
6.משחקון כתיבה לעידוד יצירתיות
 
7.כתיבת ברכות ואיחולים ופענוח האותיות והמילים.
 
לפרטים ראשונים צרו קשר בכל דרך שתבחרו. בהצלחה !!
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.