אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
לעיר יש מיקום מצוין ומרחבים אורבניים ייחודים. יום גיבוש בגבעת שמואל עם פעילות לצוות בפארקים החדשים כמו סדנאות ODT דרך אוניברסיטת בר אילן ניתן לערוך סמינרים, ימי עיון, כנסים כך שהעיר הזאת הקרובה לפתח תקווה, בני ברק, רמת גן.
 
 
למה יום גיבוש לעובדים בגבעת שמואל
אם אתם רוצים לארגן יום כיף לעובדים בגבעת שמואל כדאי מאוד שתיכנסו לאתר המוניציפאלי של גבעת שמואל שם בקטגוריה "לוח אירועים" תוכלו למצוא מגוון אירועים שמתקיימים מידי חודש ואולי אחד מהם יכול להתאים לצוות עובדים. הסיבה שבכותרת נכתב אירוע גיבוש במיוחד לעובדים רומנים היא בגלל ההיסטוריה של העיר. מסתבר שבשנת 1944 קבוצה של עולי רומניה ציונים ביקשו להנציח את המנהיג הציוני הידוע שמואל פינלס שפעל ברומניה. לאחר שפנו אל המוסדות המיישבים הם החליטו להתיישב על גבעות "אבן אבראק". בשנת 1945 באפריל חיזוק את הישוב עולים נוספים מרומניה כמו גם מהונגריה ובולגריה ובשלב יותר מאוחר ממרוקו, אלג'יר וברית המועצות.
 
 
פעילות odt  לעובדים בפארק דרום גבעת שמואל
מומלץ מאוד לקחת את לפעילות גיבוש בפארק דרום. ניתן להשתמש גם במתקנים הנמצאים במקום לטובת הפעלות וכמו כן לקיים תחרויות ספורט כמו לרוץ למיליון בגלל שהמתחם רחב וגדול. את הפעילות מומלץ לעשות בימי הסתיו, האביב, והקיץ כאשר השמש לא קופחת או בשעות אחרי הצהרים שהטמפרטורה יורדת. יום גיבוש בגבעת שמואל הוא מקור לפעילות מחברת ומעצימה. 
 
 
פעילות גיבוש לצוות בפארק רמון
במרחק של חצי קילומטר מפארק דרום קיים עוד פארק מזמין ויפה בשם "פארק רמון". (פשוט לכתוב בוויז) היתרון של הפארק שיש בו מספר עצים אשר נותנים צל כך שניתן לקיים אירוע גיבוש בקרבתם. גם פה הפארק משופע במתקנים וניתן להשתמש בהם לסדנת ODT.
 
 
הופעה במתנ"ס החדש שמפתיע בעיצובו
בחודש ינואר 2017 נפתח מרכז תרבות חדש לעיר על שמו של ראש הממשלה אריאל שרון המשמש גם כמתנ"ס. במידה ויום גיבוש נופל על יום שיש גם מופע לתושבים/ות אפשר לבדוק האם ניתן לקנות כרטיסים ועל פי העלות להחליט האם מופע ליום גיבוש מתאים.  כדאי לבדוק האם ניתן להשכיר שם את אולם התיאטרון לטובת הרצאה או סדנה לעובדים. הטלפון במקום 03-532-3258 רחוב נחום 1.
 
 
כנסים באוניברסיטת בר אילן
אוניברסיטה מארחת כנסים, ימי עיון, השתלמויות וסמינרים. ניתן להתרשם גם מהבניינים היפים. לכן בכל יום גיבוש ניתן למצוא שם אולם הרצאות ועד פתרון לכל נושא הכיבוד.  טלפון 03-531-8111
 
 
הרצאות - סדנאות - הופעות לעובדים ומנהלים בגבעת שמואל
יש טרנד שתושבי/ות גבעת שמואל הדתיים מכירים/ות והוא לערוך הרצאות בבתי הכנסת. אחד מהפתרונות שניתן למצוא הוא לערוך הרצאה לעובדים באולם בית הכנסת כשהדבר יכול לחסוך בעלויות.
לפניך שלושה רעיונות להרצאה, מופע, סדנה לעובדים:
 
1.מופע גרפולוגי –  הופעה מצחיקה, קלילה, מחברת ומעצימה דרך כתב היד, חתימות ושירבוטים של העובדים/ות.
 
2.הרצאה בשפת גוף – הטיפים שהופכים את החיים למרתקים. קריאת שפת גוף, רושם ראשוני, תדמית ומשמעות הצבעים, תקשורת בין אישית בין המינים ועוד..
 
3.סדנת צחוק – הסדנה שמשחררת את העובדים/ות דרך משחקי תיאטרון, אימפרוביזציה ותחרויות צחוק..
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.