אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
בדומה למזכרת בתיה העיר מושכת אליה הרבה תיירים בזכות רחוב "הבילויים" המספק הצצה נדירה על ההתיישבות הציונית במאה ה-19. יום גיבוש בגדרה לעובדים בדגש על יצירתיות, מנהיגות והרבה מקומות פסטורלים ומלאי נוסטלגיה.
 
פעילות גיבוש בגן איטה
ניתן להתחיל פעילות גיבוש בגדרה בגינה במטופחת והמקסימה. שם אפשר לערוך מגוון משחקים משעשעים ומגבשים בדגש על שחרור, חיבור, העצמה והרבה כיף. לאחר הפעילות אפשר להתחיל לספר להם על תולדות המושבה
 
יום גיבוש בגדרה
מסיבת חנוכה בגדרה
במסכת סנדרין כתוב "וגדרה זו סנהדרין שגדרו פרצותיהן של ישראל". בנר שני של חנוכה 1884 עלו על הקרקע ראשוני הבילויים. כאשר צבי הורביץ יחד עם שלמה צוקרמן הכינו שתי מדורות והדליקו אותם כמשקל לשני מדורות.  כיוון שאסור היה לבנות מבנים בנו אורווה וכאשר הושלם הגג עברו לגור בו. רק בשנת 1888 הורשו לבנות בתי קבע.  במאה העשרים כשהוקמה השכונה הגרמנית לעגו לייקים הביל"ויים אבל בסוף קיבלו והעריכו אותם.
בית הכנסת ישורון בגדרה
בית הכנסת נבנה מתרומה של מאיר גנקין מהעיר מוסקבה ושימש לאירועים קהילתיים וציבורים, בית ספר או למקום מחבוא למי שלא רצה להתגייס לצבא התורכי ובתקופה של השלטון האנגלי שימש כסליק של ההגנה. לעובדים/ות חובבי אדריכלות אפשר לספר שהוא נבנה בהתאם לבתי הכנסת שהיו באירופה במאה השמונה העשרה.
 
סיפור העצמה מעדר
טיול בגדרה צריך לעבור דרך הסמטאות המוחבאות מהעין. זה אומר גם לפעמים לפנות ימינה או שמאלה מהדרך הראשית. כך מצאתי את סיפורו של יצחק ברקוביץ נמלט מציפורני הנאצים והגיע לגדרה. הוא היה ספורטאי מצטיין. המעדר שימש אותו ככלי עבודה בכל התחנות החקלאיות שלו עד יומו האחרון. בעבודה מאומצת הקים בית ונטע את שוריו בארץ ישראל.
 
ימי כיף לעובדים בגדרה
 
גן הפסלים – שילוב של אומנות ויצירתיות
על הפיסול אחראי האומן יומה שגב כאשר עיריית גדרה נותנת את חסותה וכן המוזיאון לתולדות גדרה והבילויים.
 
טיול בגדרה לעובדים
המוזיאון לתולדות גדרה והבילויים
במוזיאון תוכלו לקבל הדרכות והרצאות מתואמות מראש בימים א-ה בין השעות 8:30-13:30 ובימי שישי וחג בין 9:00-12:00 בבוקר. ביום רביעי פתוח גם בין 16:00-18:00. ניתן ליצור קשר דרל הטלפון 08-8593316
 
 
מקומות לשבת ולאכול
לאורך הרחוב יש מספר מסעדות שניתן לעצור בהם ולאכול.
 
 
הרצאה – הופעה – סדנה ליום גיבוש בגדרה
לפניך מספר רעיונות לגוון יום גיבוש לצוות עובדים וליצור חוויה מגבשת משחררת ומעצימה לפניך מספר רעיונות:
 
1.סדנאות עבודת צוות – פעילות ששמה דגש על משמעות של שיתוף הפעולה בין העובדים/ות. על ההכרות והתקשרות ביניהם כשבסוף הסדנה הם צריכים להגיע להסכמות.
 
2.סדנת יוגה צחוק – אם המטרה היא ליצור תחושה של שחרור והנאה סדנאות צחוק מטרתם לגרום להצחיק כי הצחוק מדבק.
 
3.הופעה גרפולוגיה – מופע גרפולוגי מחבר משחרר ומעצים דרך הכרות מחודשות של כתב היד לצד חשיפה של תכונות אופי שגורמות "לסכך" לעוף מפעם לפעם.
 
4.הרצאה שפת גוף – חשיפת סגנונות תקשורת, משחקי תקשורת, רושם ראשוני ותדמית, שפת הגוף בין המינים ועוד..
 
5.פעילת קלפי פוינט אוף ויו – קלפים מעוררי השראה ואינטואיציה. מתאימים יותר כשיושבים במסעדה
 
חשבו על יום גיבוש בגדרה כאל אחד המקומות המיוחדים שיחסית קרובים למרכז! 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.