אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
בדומה למזכרת בתיה העיר מושכת אליה הרבה תיירים בזכות רחוב "הבילויים" המספק הצצה נדירה על ההתיישבות הציונית במאה ה-19. יום גיבוש בגדרה לעובדים בדגש על יצירתיות, מנהיגות והרבה מקומות פסטורלים ומלאי נוסטלגיה.
 
פעילות גיבוש בגן איטה
ניתן להתחיל פעילות גיבוש בגדרה בגינה במטופחת והמקסימה. שם אפשר לערוך מגוון משחקים משעשעים ומגבשים בדגש על שחרור, חיבור, העצמה והרבה כיף. לאחר הפעילות אפשר להתחיל לספר להם על תולדות המושבה
 
יום גיבוש בגדרה
מסיבת חנוכה בגדרה
במסכת סנדרין כתוב "וגדרה זו סנהדרין שגדרו פרצותיהן של ישראל". בנר שני של חנוכה 1884 עלו על הקרקע ראשוני הבילויים. כאשר צבי הורביץ יחד עם שלמה צוקרמן הכינו שתי מדורות והדליקו אותם כמשקל לשני מדורות.  כיוון שאסור היה לבנות מבנים בנו אורווה וכאשר הושלם הגג עברו לגור בו. רק בשנת 1888 הורשו לבנות בתי קבע.  במאה העשרים כשהוקמה השכונה הגרמנית לעגו לייקים הביל"ויים אבל בסוף קיבלו והעריכו אותם.
בית הכנסת ישורון בגדרה
בית הכנסת נבנה מתרומה של מאיר גנקין מהעיר מוסקבה ושימש לאירועים קהילתיים וציבורים, בית ספר או למקום מחבוא למי שלא רצה להתגייס לצבא התורכי ובתקופה של השלטון האנגלי שימש כסליק של ההגנה. לעובדים/ות חובבי אדריכלות אפשר לספר שהוא נבנה בהתאם לבתי הכנסת שהיו באירופה במאה השמונה העשרה.
 
סיפור העצמה מעדר
טיול בגדרה צריך לעבור דרך הסמטאות המוחבאות מהעין. זה אומר גם לפעמים לפנות ימינה או שמאלה מהדרך הראשית. כך מצאתי את סיפורו של יצחק ברקוביץ נמלט מציפורני הנאצים והגיע לגדרה. הוא היה ספורטאי מצטיין. המעדר שימש אותו ככלי עבודה בכל התחנות החקלאיות שלו עד יומו האחרון. בעבודה מאומצת הקים בית ונטע את שוריו בארץ ישראל.
 
ימי כיף לעובדים בגדרה
 
גן הפסלים – שילוב של אומנות ויצירתיות
על הפיסול אחראי האומן יומה שגב כאשר עיריית גדרה נותנת את חסותה וכן המוזיאון לתולדות גדרה והבילויים.
 
טיול בגדרה לעובדים
המוזיאון לתולדות גדרה והבילויים
במוזיאון תוכלו לקבל הדרכות והרצאות מתואמות מראש בימים א-ה בין השעות 8:30-13:30 ובימי שישי וחג בין 9:00-12:00 בבוקר. ביום רביעי פתוח גם בין 16:00-18:00. ניתן ליצור קשר דרל הטלפון 08-8593316
 
 
מקומות לשבת ולאכול
לאורך הרחוב יש מספר מסעדות שניתן לעצור בהם ולאכול.
 
 
הרצאה – הופעה – סדנה ליום גיבוש בגדרה
לפניך מספר רעיונות לגוון יום גיבוש לצוות עובדים וליצור חוויה מגבשת משחררת ומעצימה לפניך מספר רעיונות:
 
1.סדנאות עבודת צוות – פעילות ששמה דגש על משמעות של שיתוף הפעולה בין העובדים/ות. על ההכרות והתקשרות ביניהם כשבסוף הסדנה הם צריכים להגיע להסכמות.
 
2.סדנת יוגה צחוק – אם המטרה היא ליצור תחושה של שחרור והנאה סדנאות צחוק מטרתם לגרום להצחיק כי הצחוק מדבק.
 
3.הופעה גרפולוגיה – מופע גרפולוגי מחבר משחרר ומעצים דרך הכרות מחודשות של כתב היד לצד חשיפה של תכונות אופי שגורמות "לסכך" לעוף מפעם לפעם.
 
4.הרצאה שפת גוף – חשיפת סגנונות תקשורת, משחקי תקשורת, רושם ראשוני ותדמית, שפת הגוף בין המינים ועוד..
 
5.פעילת קלפי פוינט אוף ויו – קלפים מעוררי השראה ואינטואיציה. מתאימים יותר כשיושבים במסעדה
 
חשבו על יום גיבוש בגדרה כאל אחד המקומות המיוחדים שיחסית קרובים למרכז! 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.