אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
העיר הנפלאה ששוכנת בין גדרה לבאר טוביה תצית את הדמיון לצוות. יום גיבוש בקרית מלאכי בהחלט יכול להפתיע צוות, מחלקה, אגף, חטיבה שצריך להפיק להם ימי כיף ולכן הגיע זמן לקחת אותם למקומות שלא ביקרו בהם בעבר. כשהגעתי לישוב ונפגשתי עם תושבים/ות והם לא הבינו למה אני מתעקש לעשות יום גיבוש בעיר שלהם.
 
הרבה לא יודעים אבל קרית מלאכי הייתה צריכה לקבל את השם "קריית פרדס" שתתאים לבני המעמד הבינוני בארץ ישראל. יהודים מארצות הברית תרמו כספים להקמתה ולכן היא נקראת על השם של העיר "לוס אנג'לס" ובספרדית עיר המלאכים.
 
ימי כיף בקריית מלאכי
 
יום גיבוש בדגש על יצירתיות
כיוון שלכל פרדס צריך באר, ואם יש באר נוצר צורך במבנה מבטון שישמור על הבאר, כך הוקם מבנה הבטון שהפך עם השנים למקום משכן. בפרוץ מלחמת העצמאות הבית שימש כמגן קדימה להגנה על האזור.
 
יצירתיות היא גם היכולת לעשות שימוש נוסף לאותו חפץ ובמקרה הזה לאותו מבנה. אם תפתחו את האתר של עיריית קרית מלאכי תוכלו למצוא שם את אחד המתיישבים שמספר כיצד החליט בצבא לפתוח חנות מכולת בגלל המחסור במצרכים. הוא פתח חנות בצריף של 6 מטר בשנת 1953. גם מחסור מעודד אותך להיות יצירתי ולקדם פתרונות יצירתיים בכוחות עצמך.
 
 
יום גיבוש בדגש על מנהיגות
הצומת של קריית מלאכי נקראת גם "צומת קסטינה" במקום שבו עמד המחנה הבריטי במאה העשרים עומד כיום מחנה בר לב שהפך לזרוע היבשה של צבא ההגנה לישראל. במידה ויש קצינים/ות ששירתו בבסיס הם יכולים לשתף ולספר על ההווי בבסיס ואיזה ערכים הם ספגו.
 
 
פעילות גיבוש לעובדים בפארק
בצמוד למתחם בית יד לבנים ישנו פארק רחב ידיים שמתאים מאוד לעשות בו פעילות ODT לצוות עובדים.  שם ניתן לערוך סדנת גיבוש הכוללת משחקי גיבוש, תקשורת בין אישית, תחרות בין קבוצות ועוד. האוויר הפתוח והנקי לצד המרחב יכול לתת ערך מוסף חשוב מאוד ליום גיבוש.
 
 
בית יד לבנים בקרית מלאכי
אחד מהמונומנטים היפים ביותר נמצא ליד בית יד לבנים ובו מצבה מרשימה המנציחה את שמות הנופלים בישוב. יום גיבוש בקרית מלאכי יכול להתחיל מהמקום שנותן השראה לזכר הנופלים.
 
 
מקומות בילוי בקריית מלאכי
באזור תעשיה ניתן למצוא את מסעדת "המבחר" ולידה את אולם האירועים קברנה. כמו כן יש את מתחם הקניות " ביג קסטינה". יום גיבוש הוא מקום שצריך לפנק את העובדים/ות באוכל טוב!
 
 
 
סדנאות – הופעות – הרצאות לצוות עובדים
ניתן להזמין הרצאה, סדנה, הופעה ליום גיבוש בקריית מלאכי כדי ליצור ערך מוסף  לעובדים. לפניך מספר רעיונות לגיבוש, שחרור והנעת עובדים.
 
1.סדנת תקשרת בין אישית – העובדים/ות לומדים להכיר סגנונות תקשורת לצד משחקי גיבוש וחיבור עם תובנות על שכנוע ואמפטיה,
 
2.סדנאות עבודת צוות –  הפעילות עוברת דרך תחרויות והפקת לקחים בדגש על שיתוף פעולה.
 
3.מופע גרפולוגיה – הופעה על פי כתב היד שבה ניתן להכיר לצחוק ולהשתחרר דרך חתימות, שרבוטים, וכתב היד של העובדים.
 
4.הרצאה שפת גוף – שפת גוף בין המינים. טיפים לרושם ראשוני. תדמית, משמעות הצבעים  ניתן לשלב יחד עם סימולציות.
 
5.הרצאה על לחץ ושחיקה – הרצאה על התסמינים להופעת לחץ ושחיקה ולצד "מזרק עם נוגדנים" כיצד ניתן לצאת מהמצב דרך משחקי צחוק.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.