אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
יום גיבוש לעובדים בכפר יונה יכול להתחיל היכן שנמצאת מועצת העיר. סיפור הישוב יכול להדגים מה הוא מרוץ שליחים אמיתי כאשר בשנת תרפ"ח נרכשו האדמות דרך קרן יונה פישר ציוני נלהב שבילדותו גר בקרקוב והמשיך את חייו בבלגיה. כמנהיג אמיתי הוא היה נשיא של "ציוני בלגיה" כאשר בשנת 1927 עלה והגיע לנס ציונה. יחד עם שלמה גוטליב הם קנו את האדמה ושנה לאחר מכן הוא נפטר למרות זאת אחיו הצעיר לקח את נס הדגל והמשיך בייסוד הישוב.
 
אנדרטת בית ליד – מסר לכוח החיים
לאחר שפונים ימינה מכביש 4 לכיוון כפר יונה כדאי מאוד לעצור מול האנדרטה עוצרת הנשימה. את האנדרטה יצרה האומנית שרה קונפורטי במשך שלוש שנים. באנדרטה יש 22 חיילים העולים על הסולם כשהדמויות הולכות וקטנות לזכרם של 22 חיילים שנרצחו בפיגוע התאבדות כפול ב-22.1.95. המסר הוא שעם ישראל לא יעלם. גובה האנדרטה 30 מטר.  
*אפשר להכין מראש שאלון איך האנדרטה "פוגשת" את העובדים/ות. במידה ומי שנולד וזוכר  את היום הקשה ההוא יכול לשתף בחוויה אישית.
 
פעילות לעובדים מועדון הטניס כפר יונה
כדאי לבדוק האם ניתן לעשות משחק טניס בין העובדים/ות. משחק טניס ניתן גם לשחק ארבע מול ארבע או 2 מול 2. יש בו הרבה אלמנטים מתחום של פיתוח מצוינות, תחרותיות, עבודת צוות ולכן אם אתם קבוצה קטנה ניתן לפנות אל אסף טוקר ולבדוק את האפשרות לשחק בשני מגרשי הטניס הנמצאים שם בשעות הבוקר. כדאי לבדוק  אם יש מישהו בעבודה שאוהב טניס ויכול לתת הסבר קצר על מהות המשחק ולהביא את הציוד לפני.
 
 
פעילות ODT  לצוות עובדים בכפר יונה
ממש כשיוצאים מהמועצה ניתן למצוא גן קטן שחלקו מוצל. זאת הזדמנות לתת לעובדים מספר משימות לדוגמא להקיף את הגינה במהירות המרבית ביותר כאשר הם הולכים אחורה או בדילוגים על רגל אחת. לאסוף כמה שיותר מידע מאנשים על הישוב תוך כדי שהם משכנים להקליט אותם. לנסות לשכנע את עובדי/ות הרשות להעניק להם ראיון אישי. כל המשימות האלה ניתן לקצוב אותם בזמנים ובכך לייצר אדרנלין הרבה יותר גובה.
יום גיבוש תרבותי במרכז הקהילתי בכפר יונה
במקום פסטורלי במבנה יפהפה נמצא המרכז הקהילתי בכפר יונה מכיל גם את היכל התרבות, הספריה הציבורית, קונסברטריון. ניתן להתרשם מהמבנה היפה. וכן מהאולמות הנמצאים בו.
בילוי בקניון הכפר
ניתן לקחת את העובדים/ות לסיור וקניות בקניון הכפר שנמצא בסמוך לבית העירייה ולהתרשם ממנו. יום גיבוש צריך להיות אירוע שנותן תחושה של כיף, העצמה. ואחד מהדרכים לעשות זאת היא דרך סדנה / הרצאה / הופעה!  
 
מרצה / מפעיל / אומן ליום גיבוש בכפר יונה
 
מפעיל לסדנה לפעילות גיבוש –  סדנת צחוק יכולה להתאים לעובדים/ות שרוצים להשתחרר מעומס העבודה. מפעיל/ה יכולים להגיע ולעשות את הסדנה בחצר של בית בכפר יונה, או באחד מהגנים הציבורים.
 
מרצה – ניתן להזמין הרצאות במגוון נושאים כמו תקשורת בין אישית, לחץ ושחיקה, ניהול זמן, שיפור זיכרון שיעצים את העובדים/ות בשלל טיפים מנצחים.
 
אומן – ניתן להזמין אומן כדי ליצור חוויה בלתי רגילה כמו למשל מופע גרפולוגי מרתק דרך כתב. היד.
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.