אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
היום כשעובדים רוצים לשתות מים או להכין קפה הם פותחים את הברז או את "התמי4" ושותים. יום גיבוש בבאר יעקב יזמן להם את הסיפור על הבאר וכיצד עם קצת אמונה נמצא המים שהשאירו "הצלבנים".
 
 
יום גיבוש בראיה מאחדת
באר יעקב הוקמה עלי ידי תושבי הארץ שהקימו את "חברת גאולה" בראשותם של מאיר דיזנגוף (ראש העיר הראשון והמיתולוגי של תל אביב ) יחד עם חיסין. כמו שבעבודה רב גווניות יוצרת את השלם הגדול מסך חלקיו גם מועצת באר יעקב הוקמה על ידי יהודים שהגיעו מדינות שונות הן מהמזרח והן מהמערב. הישוב הוקם בשנת 1907.
 
 
יום גיבוש בדגש על מנהיגות מעצימה
המנהיג הבלתי מעורר והרשמי של באר יעקב היה הרב יעקב יצחקי שהיה ממייסדי המושבה. כבר בגיל 22 הוא מונה להיות הרב הראשי של יהודי קווקז. ב-1907 קנה מאתיים דונם ועודד את בני העדה הקווקזית לרכשו אדמות ולגור במקום כשהוא עצמו קבע את ביתו בירושלים והבנים שלו דניאל ויצחק המשיכו את חזונו והקימו בבאר יעקב את ביתם.
 
*ניתן לבקש מכל מנהל/ת עובד/ת לעלות מנהיג שהשפיע על חייו מתוך הכרות אישית  / ספרים ..
 
לחזק את המוטיבציה של העובדים/ות
מים לא היו בבאר יעקב והתושבים נאלצו להביא מראשון לציון או מנס ציונה. לאחר וויכוחים בין התושבים כיצד לפתור את סוגיית המים התקבלה החלטה לחפור אל תוך הבאר העתיקה מימי הצבלנים ואכן "נס קרה לנו" ולאחר חפירה של 45 מטר התגלתה באר מים. מה רבה הייתה השמחה ולכן החליטו המתיישבים/ות לקרוא את הישוב "באר יעקב".
 
 
אירוע פרידה מעובד/ת בבאר יעקב
ניתן לשלב בתוך יום גיבוש אירוע פרידה לעובד/ת ניתן לציין זאת במקום פסטורלי "בגן המייסדים" שבו ישנה הבאר ולידה שמות התושבים/ות שהקימו את הישוב.
 
 
 
בילוי בקניון באר יעקב
אם רוצים להסעיד את העובדים/ות קחו אותם לקניון החדש והמפואר של באר יעקב. תנו להם תחושה של חו"ל והשאירו להם זמן לעשות "שופיניג".
 
 
פעילות ODT לעובדים בבאר יעקב
בגב הקניון נמצא פארק רחב ידיים שבו ניתן לעשות פעילות גיבוש לעובדם ODT. לצד הרצאות וסדנאות בתחומים שונים.
 
הרצאה / סדנה / הופעה בבאר יעקב
 
1.הרצאה שפת גוף ותקשורת בין אישית – תכנים שיכולים להתאים לעובדים בתחום שירות ומכירה, הנהלת חשבונות ובכלל. הרבה מאוד טיפים כיצד לקרוא נכון את הצד השני כולל לגברים "מוגבלים במיוחד"
 
2.סדנת צחוק – מפעיל שיגיע ויגרום למנהלים/ות ולעובדים/ות להתפקע מצחוק
 
3.הופעה של גרפולוג – מופע מצחיק של פעם בחיים והכרות מיוחדת עם סיפור החיים של כתב היד.
 
חוט השני מחבר בין ראשון לציון רחובות, נס ציונה, מזכרת בתיה, גדרה ובאר יעקב. כדאי לקפוץ אליה וליהנות ממנה. יום גיבוש הוא מקום שצריך לדעת להפתיע את העובדים/ות במקומות בלתי צפויים שלא חשבו עליהם. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.