אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ימי גיבוש ברמת השרון הן הרבה יותר מתותים לעובדים. בעיר ניתן למצוא מרכזי בילוי החל מרחוב סוקולוב דרך פארקים לעשיית פעילות ODT ועד הזמנת הרצאות, סדנאות, הופעות להעניק תרבות אחרת לעובדים/ות.
 
 
יום גיבוש להשכנת שלום בין העובדים/ות
הכל התחיל כאשר המנהיג יעקב בן שלום פתח מסעדה בשכונה ביפו בשם "נווה שלום". הוא מצא קרקעות "בשיח מוניס". הוקמה קבוצה שקראה לעצמה "עיר שלום" ונרכשה קרקע. בשנת 1932 ביקר מרדכי ויינברג בשכונה בתל אביב בשם רמת השרון והשם אומץ כבל עם ועדה. לפני מלחמת העצמאות ליד רמת השרון גרו תושבי אבו כישכ (בדואים) ותושבי אג'ליל במלחמת העצמאות רמת השרון לא הותקפה ומספר תושבים ערבים באו להיפרד מהשכנים לפני שעזבו.
 
*ניתן לבקש מהעובדים/ות לדבר על כיצד הצליחו לגשר על קונפליקטים מתוך סיפור אישי או סיפור ששמעו או שקראו.
 
 
בית יד לבנים ברמת השרון
זהו מרכז הנצחה לזכר חללי העיר שנפלו במערכות ישראל. המבנה עצמו יפהפה והקיר החום נותן תחושה של השתלבות עם החורש הטבעי שבסמוך לו. הכתובת המחתרת 3 רמת השרון. והטלפון 03-5483851. ניתן לדבר עם העובדים על מעשי גבורה שחוו או הכירו והיכן המקום פוגש אותם בחיים.
 
 
גן הפסלים בצמוד לבית יד לבנים
כאן ניתן לעשות סדנאות ODT לעובדים/ות. זה מקום פסטורלי ומקסים שבו אפשר לערוך תחרויות בין קבוצות החל "מלרוץ לפסלים" מחלקים את העובדים למספר קבוצות וכל אחת מהם צריכה לספור את מספר הפסלים, לרוץ על רגל אחת, להעביר חפץ במהירות המרבית ממקום למקום ועוד..
 
 
גן אברהם
מקום נוסף שבו ניתן להתחיל יום גיבוש ברמת השרון עם פעילות לעובדים בדגש על עבודת צוות ותקשורת בין אישית. העצים סביבו יכולים להעניק צל בימי הקיץ החמים.
 
יום גיבוש ברמת השרון
 
מכניסים תרבות לעובדים  במוזיאון הגאולוגי ברמת השרון
במוזיאון הגאולוגי ניתן למצוא תערוכת מתחלפות. לפרטים ניתן להתקשר 03-5497185
 
 
מה השדרה הזאת מזכירה לכם?
אחת מהשדרות המפורסמות של רמת השרון. קחו את העובדים/ות לטיול קצר בשדרה וכל אחד/ת צריך להגיד איזה שדרה היא מזכירה לו.
 
כדאי לעצור ולאכול במסעדת אבו ברקוביץ
למסעדה יצא שם מרחוק כאחת "מהחומוסיות" הטובות בשרון ובכלל והאמת כל ביס היה תענוג.
 
הרצאה / סדנה / הופעה לעובדים ברמת השרון
 
1.הרצאה בתחום תקשורת בין אישית שתעצים ותצחיק את העובדים/ות המנהלים/ות.
 
2.סדנת עבודת צוות או צחוק שתשחרר את הצוות ותעניק מושג חדש על שיתוף פעולה.
 
3.מופע גרפולוגי לעובדים – העובדים/ות יכירו אחד את השני דרך כתב היד ויצחקו כמו שלו עשו הרבה מאו זמן.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.