אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי גיבוש בשדרות
 
דווקא יום גיבוש בשדרות מעניק השראה וחשיבה מחודשת למילה "חוסן".  קחו את העובדים למסע   מיוחד בקצה הצפון מזרחי של עוטף עזה והמדינה. העיר שב-1951 התחילה עם 70 אוהלים הוכרזה לעיר בשנת 1996 וכיום גרים כ-26.455 תושבים/ות.
 
ימי כיף בנתיבות
 
פעילות ODT לצוות עובדים בשדרות
פעילות ליום גיבוש יכולה להתחיל בפארק מוסקוביץ החדש הקרוב לכניסה לעיר. הפארק חדשני וכולל בו גם מגרשי ספורט כמו כדורסל. אפשר לחלק את הצוות לשתי קבוצות ולהתחיל לעשות משחק אחרי שעות הצהרים או מוקדם בבוקר. ניתן להזמין מנחה קבוצות בכיר או מפעיל לסדנאות ODT במקום שיכולת לכלול תחרויות בין העובדים, משחקים לחיזוק היצירתיות, עבודת צוות ושיתוף פעולה.
 
 
ביקור בעיריית שדרות
לפני מספר שנים נערך יום גיבוש למכללה למנהל בדרום. אחד מהזיכרונות החזקים ביותר היה מפגש אם מי שהיה אז ראש העיר אלי מויאל בבניין העיריה. כאשר ירדנו לכניסה הוצגו לפנינו הקסמאים שנורה על העיר. הדבר היה מאוד חזק והשפיע על ההבנה שלנו עד כמה החיים שם שונים מאלה שבמרכז, בשרון, בצפון, ירושלים, ים המלח וכו.. שווה לבדוק את האפשרות לקיים מפגש ניתן להתקשר  אל רכזת תרבות ואומנות בטלפון 08-6620374  או אל לשכת ראש העיר 08-6620200.
 
 
אטרקציות ופעיליות לעובדים בעיר שדרות
כדאי לעבור מאזור תעשיה "פרץ שדרות"  במקביל יישנם פעילויות ואטרקציות בשדרות שניתן לעשות אותם ביום הגיבוש בתאום מראש. אפשר לקחת את העובדים/ות לסיור קולינארי בשביל האוכל, ליצור קשר עם עמותת "גוונים" שעורכים "סיורים מפגשים אנשים" לצד תחרויות כמו: ליזרבול, חדר בריחה מרכז הדרכה "עוטף ישראל" ועד ליהנות מאווירה מיוחדת של "פאב זה בשדרות" שהוא בעצם פאב חברתי לא כשר. ניתן לקבל רעיונות בדף של פעילויות ואטרקציות של עיריית שדרות.
 
אם את/ה כבר באתר כדאי גם להיכנס אל "לוח אירועים" ולבדוק האם יש הופעה ביום שאתם מגיעים לעיר ואז לשלב.
 
במושב כוכב מיכאל מפעם לפעם ביום שישי יש שוק איכרים ומעצבים במתחם בית האריזה בדרך כלל בין 9:00-14:00. ערכו סיור טעימות קצר ותופתעו מכנאפה טובה. (יש להתעדכן ברשתות החברתיות).
 
 
פעילות תרבות לצוות
סנימטק שדרות מציע מגוון של הקרנות ייחודיות כמו "הסוסיתא של הרצל" ועוד שכדאי לחשוף את העובדים/ות אליהם. 08-6849695. ימי כיף יכולים גם לכלול צפייה בסרטים שיכולים לתת ערך מוסף מיוחד לאירוע. ישנם סרטים שמדברים עליהם אחר יום – יומים או חודש חודשים.
 
 
 
מרצה / הרצאה לעובדים בעיר שדרות
הרצאות הן חלק אינטגרלי בכל יום גיבוש או ימי כיף לעובדים. לפניך מספר רעיונות:
 
1.הרצאה שפת גוף – הרצאה מרתקת על מסתורי שפת הגוף שלנו. טיפים למכירה ושירות. לדיט עם בן /בת הזוג או בליינד דייט. סגנונות תקשורת  '' דרך NLP ועוד..
 
2.הרצאה עבודת צוות – חשיבות עבודת צוות ושיתוף פעולה בין העובדים. Win-win  על צוותים מעוררי השראה ועוד..
 
הופעה לעובדים בשדרות
 
מופע גרפולוגי לצוות – מופע מצחיק, מחבר ומעצים על מסתורי כתב היד. טיפים להתחלת שינוי, לצחוק על התכונות שגורמות לנו לנשימה עמוקה. משמעות כרטיס הביקור על פי החתימה ועוד.
 
סדנה לעובדים בשדרות
 
סדנת יוגה צחוק – סדנה קלילה ומשעשעת שהעובדים/ות לוקחים חלק פעיל בלהצחיק אחד את השני דרך מעגלי צחוק, תחרויות צחוק ומשחקי אלתור ואימפרוביזציה.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.