אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי גיבוש בשדרות
 
דווקא יום גיבוש בשדרות מעניק השראה וחשיבה מחודשת למילה "חוסן".  קחו את העובדים למסע   מיוחד בקצה הצפון מזרחי של עוטף עזה והמדינה. העיר שב-1951 התחילה עם 70 אוהלים הוכרזה לעיר בשנת 1996 וכיום גרים כ-26.455 תושבים/ות.
 
ימי כיף בנתיבות
 
פעילות ODT לצוות עובדים בשדרות
פעילות ליום גיבוש יכולה להתחיל בפארק מוסקוביץ החדש הקרוב לכניסה לעיר. הפארק חדשני וכולל בו גם מגרשי ספורט כמו כדורסל. אפשר לחלק את הצוות לשתי קבוצות ולהתחיל לעשות משחק אחרי שעות הצהרים או מוקדם בבוקר. ניתן להזמין מנחה קבוצות בכיר או מפעיל לסדנאות ODT במקום שיכולת לכלול תחרויות בין העובדים, משחקים לחיזוק היצירתיות, עבודת צוות ושיתוף פעולה.
 
 
ביקור בעיריית שדרות
לפני מספר שנים נערך יום גיבוש למכללה למנהל בדרום. אחד מהזיכרונות החזקים ביותר היה מפגש אם מי שהיה אז ראש העיר אלי מויאל בבניין העיריה. כאשר ירדנו לכניסה הוצגו לפנינו הקסמאים שנורה על העיר. הדבר היה מאוד חזק והשפיע על ההבנה שלנו עד כמה החיים שם שונים מאלה שבמרכז, בשרון, בצפון, ירושלים, ים המלח וכו.. שווה לבדוק את האפשרות לקיים מפגש ניתן להתקשר  אל רכזת תרבות ואומנות בטלפון 08-6620374  או אל לשכת ראש העיר 08-6620200.
 
 
אטרקציות ופעיליות לעובדים בעיר שדרות
כדאי לעבור מאזור תעשיה "פרץ שדרות"  במקביל יישנם פעילויות ואטרקציות בשדרות שניתן לעשות אותם ביום הגיבוש בתאום מראש. אפשר לקחת את העובדים/ות לסיור קולינארי בשביל האוכל, ליצור קשר עם עמותת "גוונים" שעורכים "סיורים מפגשים אנשים" לצד תחרויות כמו: ליזרבול, חדר בריחה מרכז הדרכה "עוטף ישראל" ועד ליהנות מאווירה מיוחדת של "פאב זה בשדרות" שהוא בעצם פאב חברתי לא כשר. ניתן לקבל רעיונות בדף של פעילויות ואטרקציות של עיריית שדרות.
 
אם את/ה כבר באתר כדאי גם להיכנס אל "לוח אירועים" ולבדוק האם יש הופעה ביום שאתם מגיעים לעיר ואז לשלב.
 
במושב כוכב מיכאל מפעם לפעם ביום שישי יש שוק איכרים ומעצבים במתחם בית האריזה בדרך כלל בין 9:00-14:00. ערכו סיור טעימות קצר ותופתעו מכנאפה טובה. (יש להתעדכן ברשתות החברתיות).
 
 
פעילות תרבות לצוות
סנימטק שדרות מציע מגוון של הקרנות ייחודיות כמו "הסוסיתא של הרצל" ועוד שכדאי לחשוף את העובדים/ות אליהם. 08-6849695. ימי כיף יכולים גם לכלול צפייה בסרטים שיכולים לתת ערך מוסף מיוחד לאירוע. ישנם סרטים שמדברים עליהם אחר יום – יומים או חודש חודשים.
 
 
 
מרצה / הרצאה לעובדים בעיר שדרות
הרצאות הן חלק אינטגרלי בכל יום גיבוש או ימי כיף לעובדים. לפניך מספר רעיונות:
 
1.הרצאה שפת גוף – הרצאה מרתקת על מסתורי שפת הגוף שלנו. טיפים למכירה ושירות. לדיט עם בן /בת הזוג או בליינד דייט. סגנונות תקשורת  '' דרך NLP ועוד..
 
2.הרצאה עבודת צוות – חשיבות עבודת צוות ושיתוף פעולה בין העובדים. Win-win  על צוותים מעוררי השראה ועוד..
 
הופעה לעובדים בשדרות
 
מופע גרפולוגי לצוות – מופע מצחיק, מחבר ומעצים על מסתורי כתב היד. טיפים להתחלת שינוי, לצחוק על התכונות שגורמות לנו לנשימה עמוקה. משמעות כרטיס הביקור על פי החתימה ועוד.
 
סדנה לעובדים בשדרות
 
סדנת יוגה צחוק – סדנה קלילה ומשעשעת שהעובדים/ות לוקחים חלק פעיל בלהצחיק אחד את השני דרך מעגלי צחוק, תחרויות צחוק ומשחקי אלתור ואימפרוביזציה.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.