אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יום גיבוש באופקים
 
ימי גיבוש באופקים יכולים להתחיל בפארק אופקים ובמסלול אופנים שאורכו כ-22 ק"מ עד לנחל גרר ולהסתיים בבית הכנסת אשר נבנה על ידי עולי טוניס בשנת 1973 והוא העתק של בית הכנסת עתיק באי ג'רבה.
 
האם ידעתם כי בין העולים שהגיעו בשנת 1956 היו גם קראים? קצת היסטוריה על העיר. הישוב נוסד בשנת 1955 שנה לאחר מכן בתום מלחמת קדש הגיע גל גדול של יהודי מצרים שהתערבבו עם עולי מרקו ותוניסיה שהגיעו קודם. מתוך שתי המעברות צמחה עיר תוססת ומלאת חיים ולכן אם צריך להפיק יום גיבוש לעובדים כדאי להפתיע ולקחת צוותים לאופקים.
 
 
פעילות וסיור בפארק אופקים
הפארק שנמצא במזרח העיר ובו עצי אשל רבים יכול לשמש כמקום מעולה לעשות פעילות תקשורת, עבודת צוות לעובדים. ניתן לחלק להם משימות על פי זמנים. משם ניתן לעשות סיור ולהגיע  אל מערת אלג'ריר ששימשה בהיסטוריה כמאגר מים. אם מגיעים עד לפתח של המערה אפשר להבחין במחצבה הישנה ששמשה לבניית מבצר פטיש שממזרח לפארק. מלבד האוויר הטוב שיש שם, והעצים המיוחדים שמשרים  אווירה מאוד פסטורלית. 
 
 
גן הספורט פעילת ODT  לעובדים/ות
יש פארק מעולה לפעילות עובדים באופקים. שם תוכלו למצוא מתקני ספורט. הפארק מאוד ומרשים וניתן לערוך בו סדנאות odt
יחד עם מפעיל בתחום. היתרון הוא במתקנים המוצבים בפארק.
 
 
מרכז הטניס הישראלי באופקים
עוד חוויה שיכולה להיות לעובדים היא לבדוק אפשרות לעשות "סדנת טניס " או תחרויות טניס בין העובדים/ות. (בהתאם לכמות העובדים/ות) באופקים יש מרכז טניס יפה ומרשים.
 
 
סרט בקולנוע אופקים  או למרכז קהילתי על שם יצחק רבין
אחת מהסצ'נות הידועות בעיר מתקיים בעולם הקולנוע שם ניתן לראות סרטים איכותיים לעובדים כמו "לעולם לא מאוחר" ולכן חשוב להיכנס לאתר המתנ"ס או העירייה ולבדוק מצד שני מועלות הצגות כמו "חצאית כאן קודקוד" ועד הרצאות על זוגיות ועוד..
 
בין הגנים ציבורים לאזור תעשיה מרשים
ישנם הרבה גנים ציבורים מטופחים באופקים. כמו כן אזור התעשיה של אופקים מרשים מאוד באסטטיות שלו. בין מכולות לבין גינות מסתתר אזור תעשיה יפה ומיוחד. כדאי להגיע בשעות הבוקר המוקדמות.יום גיבוש באופקים יכול להכניס את העובדים/ות לאווירה אחרת. 
 
הרצאות לעובדים באופקים
הרצאה לעובדים שפת גף – הרצאות קלילות, מגבשות ומעצימות לעובדים דרך פעילות ומחוות גוף, טיפים לחיים בכלל ולעבודה בפרט.
 
סדנאות לעובדים באופקים
סדנת יוגה צחוק – לתת לעובדים/ות להשתחרר דרך משחקי אימפרוביזציה ואלתור.
 
סדנת עבודת צוות – לקדם את שיתוף הפעולה דרך תחרויות משעשעות ומגבשות ולמצוא היכן העובד/ת תופסים את עבודת הצוות.
 
מופע לעובדים באופקים
הופעה גרפולוגית לעובדים – מופע משחרר ומצחיק על אותם תכונות שכולנו מאותגרים ממנו.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.