אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יום גיבוש באופקים
 
ימי גיבוש באופקים יכולים להתחיל בפארק אופקים ובמסלול אופנים שאורכו כ-22 ק"מ עד לנחל גרר ולהסתיים בבית הכנסת אשר נבנה על ידי עולי טוניס בשנת 1973 והוא העתק של בית הכנסת עתיק באי ג'רבה.
 
האם ידעתם כי בין העולים שהגיעו בשנת 1956 היו גם קראים? קצת היסטוריה על העיר. הישוב נוסד בשנת 1955 שנה לאחר מכן בתום מלחמת קדש הגיע גל גדול של יהודי מצרים שהתערבבו עם עולי מרקו ותוניסיה שהגיעו קודם. מתוך שתי המעברות צמחה עיר תוססת ומלאת חיים ולכן אם צריך להפיק יום גיבוש לעובדים כדאי להפתיע ולקחת צוותים לאופקים.
 
 
פעילות וסיור בפארק אופקים
הפארק שנמצא במזרח העיר ובו עצי אשל רבים יכול לשמש כמקום מעולה לעשות פעילות תקשורת, עבודת צוות לעובדים. ניתן לחלק להם משימות על פי זמנים. משם ניתן לעשות סיור ולהגיע  אל מערת אלג'ריר ששימשה בהיסטוריה כמאגר מים. אם מגיעים עד לפתח של המערה אפשר להבחין במחצבה הישנה ששמשה לבניית מבצר פטיש שממזרח לפארק. מלבד האוויר הטוב שיש שם, והעצים המיוחדים שמשרים  אווירה מאוד פסטורלית. 
 
 
גן הספורט פעילת ODT  לעובדים/ות
יש פארק מעולה לפעילות עובדים באופקים. שם תוכלו למצוא מתקני ספורט. הפארק מאוד ומרשים וניתן לערוך בו סדנאות odt
יחד עם מפעיל בתחום. היתרון הוא במתקנים המוצבים בפארק.
 
 
מרכז הטניס הישראלי באופקים
עוד חוויה שיכולה להיות לעובדים היא לבדוק אפשרות לעשות "סדנת טניס " או תחרויות טניס בין העובדים/ות. (בהתאם לכמות העובדים/ות) באופקים יש מרכז טניס יפה ומרשים.
 
 
סרט בקולנוע אופקים  או למרכז קהילתי על שם יצחק רבין
אחת מהסצ'נות הידועות בעיר מתקיים בעולם הקולנוע שם ניתן לראות סרטים איכותיים לעובדים כמו "לעולם לא מאוחר" ולכן חשוב להיכנס לאתר המתנ"ס או העירייה ולבדוק מצד שני מועלות הצגות כמו "חצאית כאן קודקוד" ועד הרצאות על זוגיות ועוד..
 
בין הגנים ציבורים לאזור תעשיה מרשים
ישנם הרבה גנים ציבורים מטופחים באופקים. כמו כן אזור התעשיה של אופקים מרשים מאוד באסטטיות שלו. בין מכולות לבין גינות מסתתר אזור תעשיה יפה ומיוחד. כדאי להגיע בשעות הבוקר המוקדמות.יום גיבוש באופקים יכול להכניס את העובדים/ות לאווירה אחרת. 
 
הרצאות לעובדים באופקים
הרצאה לעובדים שפת גף – הרצאות קלילות, מגבשות ומעצימות לעובדים דרך פעילות ומחוות גוף, טיפים לחיים בכלל ולעבודה בפרט.
 
סדנאות לעובדים באופקים
סדנת יוגה צחוק – לתת לעובדים/ות להשתחרר דרך משחקי אימפרוביזציה ואלתור.
 
סדנת עבודת צוות – לקדם את שיתוף הפעולה דרך תחרויות משעשעות ומגבשות ולמצוא היכן העובד/ת תופסים את עבודת הצוות.
 
מופע לעובדים באופקים
הופעה גרפולוגית לעובדים – מופע משחרר ומצחיק על אותם תכונות שכולנו מאותגרים ממנו.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.