אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי כיף בנתיבות
 
אם הוחלט על יום כיף בדרום נתיבות יכולה להיות מקום מעולה לסייר בה. הפארק החדש עם אגם המים יכול להיות מקום נהדר לפעילות ODT.
 
הניגודים בין מגרשי הספורט החדשים  לצד קברו של הבבא סלי והאזור תעשיה החדש הופכים אותה לעיר אטרקטיבית ומיוחדת שיכולה להתאים לעובדים שיש ביניהם שונות גדולה שכן העיר יש בה אווירה אחרת ולכן היא מתאימה כל כך להפיק ימי גיבוש!
 
 
היסטוריה של העיר נתיבות על קצה המזלג
הישוב נקרא עזתה במקור והוחלף לישוב נתיבות בשנת 1957. הגיעו אליה עולים מצפון אפריקה כחלק מהחזון הציוני ליישב ולהקים את הנגב הצפון מערבי. ביחד נבנו אופקים, שדרות וקריית גת.  סיפור העיר היא סיפור ציוני של כולנו ולכן חשוב "לפתוח את העיר"  ולהכיר אותה לעובדים/ות דרף יום כיף או יום גיבוש.
 
ימי גיבוש בנתיבות
 
הסנימטק בנתיבות
אחד המקומות שמסמנים את העיר החדשה הוא הסנימטק בניהולו של רוי יפרח. המטרה היא לקדם סרטים שיש בהם משמעות ותובנות שאפשר לקחת. שיש ערך חינוכי  לצד הערך החוויתי כאשר צופים בהם. ניתן לקבל פרטים נוספים באתר הסינמטק העירוני של שדרות.
 
 
קבר הבבא סלי
מידי שנה מגיעים קרוב לחצי מיליון איש לפקוד את המתחים ואת קברו של הבבא סלי (האבא המתפלל / איש האלוקים) יעקב ישראל ז"ל. משושלת של חכמים. אביו הרב מסעוד ז"ל מינה אותו להיות בגיל 18 רב קהילה במרוקו. בשנות השישים עלה לארץ ומאשקלון הגיע לנתיבות. היה ידוע בצניעותו וסגפנותו הרבה ורבים הגיעו לבקש את עצתו. נפטר כשמלאו לו 94 והוא הפך לקונצנזוס בחברה הישראלית.
 
 
הספורטק הייחודי
אחד ממתקני הספורט המפוארים בדרום. משמש גם לאתלטיקה קלה. מרכז חינוך. בקדמתו יש מזרקה יפה מאוד ומרשימה.
 
מרכז לעולי אתיופיה
מבנה ארכיטקטוני מרשים מאד המשמש את בני העדה האתיופית. בקרבתו גם בית כנסת. במידה והוא פותח כדי מאוד לבדוק אפשרות להיכנס פנימה ולהתרשם מבפנים.
 
פארק האגם
 
פעילות ליום גיבוש "בפרק האגם" המלאכותי בנתיבות
פארק לתפארת מדינת ישראל שאגם מלכותי בתוכו ועלותו כחמישה מיליון ₪ גודלו קרוב ל-64 דונם. יש בו נקודות תצפית, אזורים לפיקניק ועוד... העובדות בפארק נעשות בקצב מהיר שווה להגיע ולראות. . בסופו של יום ניתן יהיה לערוך בו תחרויות לעובדים, משחקים ODT ועוד..
 
 
מסעדות לעובדים באזור תעשיה
אין יום גיבוש לעובדים/ות בלי אוכל. לאורך אזור התעשיה "צים סנטר"  ישנם מסעדות שניתן לעצור בהם לשתות, לאכול ואפילו לבקש חדר פרטי שבו ניתן לערוך הרצאה / סדנה / הופעה לעובדים בנתיבות. משם ניתן להמשיך ליעד הבא.
 
הרצאה לעובדים / מנהלים בנתיבות
מרצה לשפת גוף – אפשר להזמין הרצאה מרתקת בנושא של תקשורת בין אישית ושפת גוף
 
מפעיל לפעילות עובדים בנתיבות
סדנת עבודת צוות -  יכולה להתמקד בחיזוק שיתוף הפעולה בין העובדים/ות ובינם לבין המנהל/ת.  לכוון היכן הם נמצאים בתוך עבודת צוות. ועוד..
 
מופע לעובדים בנתיבות
מופע גרפולוגי משחרר מחבר ומעצים – ניתן להזמין מופע גרפולוגי מצחיק ומשעשע עם הרבה תובנות לחיים. העובדים/ות יכירו אחד את השני דרך כתבי היד, החתימות שרבוטים וציורים.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.