אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
העיר שהשטח שלה הוא חצי מגודלה של תל אביב מספקת אטרקציות, פעילויות, מקומות בילוי בחרו יום גיבוש בהוד השרון לעובדים. טיול לבית האיכר, הצריף הראשון במגדיאל, מסעדות, אולמות אירועים כל אלה יתנו נופך מיוחד לכל יום כיף לצוות בהוד השרון.
 
פעילות ליום כיף בשרון
הוד השרון היא החבילה המושלמת ליום כיף ובמיוחד כשיש צוותים חדשים, כשנעשה מיזוג וצריך לגבש בין עובדים/ות ממדור, ענף, אגף, חטיבה שונים. כידוע הוד השרון היא חיבור של ארבע מושבות: מגדיאל, רמתיים, כפר הדר, רמת הדר. הדבר קרה בשנת 1964 ואת שמה נתן לה עובד במשרד הפנים בשם דב רזון ובשנת 1990 הפכה לעיר.
 
 
טיול לעובדים בהוד השרון
בית הכנסת הוא פנינה ארכיטקטונית בהוד השרון. אבן הפינה הונחה בשנת 1930 והסתיימה בשנת 1944. בית הכנסת שימש את הוועד המקומי, המועצה המקומית ומשטרת היישובים העבריים במגדיאל. כיום הוא ניצב בלב כיכר העיר. לידו  בית הדואר שנמצא ממזרח לבית הכנסת שבנייתו הסתיימה בשנת 1954 והיה בניין המועצה עד האיחוד של מגדיאל עם הדר רמתיים. המתכנן היה ארתור רייס. את/ה יכול/ה לארגן בעצמך טיול בהוד השרון. אפשר לאתר עובד/ת שהיו מדרכי/ות טיולים או מכירים את הישוב ולארגן מסלול. 
 
סדנאות ODT לעובדים בספורטק
אין כמו סדנאות ODT ליום גיבוש בכדי ליצור תלכיד מחבר ומגבש. במידה ויש קבוצות עובדים/ות ספורטיבים/ות קחו אותם לספורטק בהוד השרון. אשר לארגן משחקי כדור ובכלל הפארק הוא מקום מצוין לעשות פעילות לעובדים דרך תחרויות בין קבוצות, משחקי עבודת צוות ניתן ליצור חיבור חזק יותר  בין העובדים/ות להתמקד במקום של שיתוף הפעולה בעבודה ולגזור תובנות גם למחרת יום גיבוש בהוד השרון. (יש לבדוק את שעות פתיחה של המקום). 
 
 
סדנאות תקשורת בין אישית בפארק ארבע העונות
אחד מהמקומות היפים בהוד השרון הוא פארק "ארבע עונות". מקום נהדר לקחת צוותים שצריך להתמקד בהכרות והחיבור ביניהם (שם הפארק כבר יכניס לאווירה). ניתן לעשות סדנת ODT עם תכנים מעולם שפת הגוף ותקשורת בין אישית, משחקי הכרות בפארק, משימות הכרות, הפעלות בין 2, תחרויות בין קבוצות. אופציה נוספת היא להזמין סדנת יוגה צחוק שתשחרר את העובדים/ות תקפיץ אותם ותגרום להם להחזיר את החיוך והצחוק רגע לפני שחוזרים לשגרה.
 
 
מסעדת "גן סיפור" בהוד השרון
בצמוד לפארק ארבע העונות יש מסעדת גן סיפור שבו ניתן להמשיך יום גיבוש לטובה של "מסע קולינארי". העיצוב של המקום יפה ומרגש ואפילו אם לא הולכים לאכול שווה לארוך בו סיור קצר.
המקום נפתח ב 29.12.19 והוא פתוח מ 8:00-24:00 יש גם חדר פרטי לאירוח. טלפון 072-3360999 שלוחה 7
 
 
הרצאות לעובדים בהוד השרון
אפשר להזמין מרצה לשפת גוף ליום גיבוש, ימי כיף בהוד השרון. ההרצאה יכולה להתמקד משפת גוף למכירות ושירות ועד לשפת גוף בין המינים. לצד הרצאה מרתקת על תקשורת בין אישית אפקטיבית ניתן לשלב משחקי סימולציה עם תבונות לחיים ולעבודה.
 
סדנאות לעובדים בהוד השרון
כדאי להזמין מפעיל ליום כיף או לימי גיבוש בכדי להכניס פלפל ואדרנלין. סדנת עבודת צוות, סדנאות לחץ ושחיקה וניהול זמן, סדנת צחוק הופכות אירוע חברה לשובר שגרה מגבש ומחזק את הקשרים בתוך צוותים וקבוצות משימה.
 
הופעה לעובדים בהוד השרון
כאשר מדובר על ימי כיף / יום גיבו חברה נוצרת ציפה להביא גם אומן / בדרן שיצחיק את העובדים/ות. ניתן להזמין מופע גרפולוגי מצחיק ומרתק בו צוות החברה יכיר אחד את השני ואחת את השניה דרך כתב היד. במופע הקהל משולב, משרבט, כותב, חותם ומעלה תכונות אופי מאתגרות במיוחד.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.