אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
 
יש שלוש אטרקציות מועדפות לחגוג בחוץ: מסיבת בריכה, מסיבה על חוף הים, מסיבות רווקות על יאכטה. 
 
יש משהו מאוד מרגש בזה שכל החברות עולות יחד עם הכלה שבדרך לחוויה על הים. 
אם הכלה רוצה לחגוג אירוע בנות על יאכטה ממולץ לבדוק איתה שני דברים !!
 
א.איזה פנטזיה יש לה על גודל היאכטה ומה היא רוצה שיהיה בתוכה. 
ב.מה היא הייתה רוצה שיקרה על היאכטה. 
 
ענבל גלפרב מנהלת מחלקת השיט בחברת ב.ד גרייבר ושייטת בזמנה החופשי. מארגנת חופשות שייט בעולם על יאכטות, גולטים (סירות גדולות מעץ), שיט תעלות בנהיגה עצמית. להזמנות 054-6392434
 
איך ניתן להפחית את תחושת הפחד של חברה "ממחלת ים ? הדבר הכי חשוב לא לפחד ממחלת ים. כי הרבה אנשים לפני שהם עולים על יאכטה הם מכניסים לראש שתכאב להם הבטן, יקבלו בחילות, סחרחורת כמו נבואה שמגשימה את עצמה.
אנשים שאומרים את זה לעצמם מניסיוני יקבלו "מחלת ים" בלי קשר לתנאי הסביבה בספינה. טיפ. בתשעים אחוז מהמקרים ברגע שהיאכטה יוצאת לדרך הים לא כזה שיגרום למחלת ים. מחלת ים נובעת מפער בין התחושה שלנו בגוף (הנוזל באוזן) למסרים שאנו מקבלים מהראיה. ואז כשיש את הפער בתחושה נוצרת "מחלת הים". הנוזל באוזן מתנדנד וגורם לתחושה אי נוחות.
 
מה ניתן לעשות כדי למנוע מחלת ים בזמן מסיבת רווקות? ללכת לבית מרקחת ולבקש ללא מרשם:
 
א.גלולה נגד מחלת ים. 
 
ב.מדבקות שניתן לשים מאחורי האוזן
 
ג.צמיד שלוחץ על המפרק של כף היד שמונע את "מחלת ים"
 
ד.להסתכל על האופק ! כשנמצאים על הסירה ובכל זאת יש תחושה לא נעימה להסתכל על האופק (כי זה משהו שהוא קבוע).
 
ה.לבקש להחזיק את ההגה של היאכטה (אם ייתנו לך)
 
ו.לשתות הרבה מים כל הזמן, המים יעזרו מול תחושת בחילה ובמיוחד אם אתן גם שותות אלכוהול.
 
איזה אוכל כדאי להביא ליאכטה ? מבחינת אוכל אפשר לשכור יאכטות עם כיבוד ובלי כיבוד. רצוי להביא אוכל שהוא לא חומצי כמו : גבינות, פחמימות, בשר שירפד את הקיבה ולהימנע מאכילת פירות. כי החומציות מגרה את הקיבה ואז יש סיכוי גדול יותר להקיא. כשאוכלים האלכוהול נספג יותר טוב בגוף.
 
למה כדאי לעשות פדיקור לפני ההפלגה ? יש בעלי/ות יאכטות שמבקשים להסיר את הנעלים לפני הכניסה ליאכטה ולכן חשוב לעשות פדיקור. יש לנעול נעלים שטוחות ולא עקבים (מקסימום להביא זוג להחלפה).
 
איזה בגדים כדאי ללבוש להפלגה ? כדאי ללבוש בגדים נוחים לא חצאיות או שמלות כי הרבה פעמים זה לא נוח להסתובב איתם. כדאי לחבוש כובע מצחיה או עם  רצועה, לא כובע קש שיעוף ברוח. לקחת מקדם הגנה כמו קרם מעל 30 SP.
 
מה ניתן לעשות כשכלת המסיבה מפחדת שהיאכטה תתהפך ? ניתן להשכיר יאכטות מפרשים שהן לא אמורות להתהפך כי יש להן מלמטה "קיל" משקולת שהיא החלק המשמעותי ממשקל היאכטה שמאזנת את הכוח שהרוח מפעילה על המפרש.
 
מה חשוב לדעת בזמן רחצה לים ? אם אתן יורדים להתרחץ שימי לב היכן החבל או המצוף ממוקמים. כי היאכטה זזה בגלל הגלים. אין לה ברקס או עוגן והיא ממשיכה להתקדם.
 
טיפ אחרון ! להקשיב טוב לכללי הבטיחות. כשמסתובבים על יאכטה צריך שלוש נקודת אחיזה במעקה , יד ושתי רגלים.

 
מה צריך לדעת רגע לפני השכרת יאכטה למסיבת רווקות?
 
כשאת סוגרת על יאכטה למסיבת רווקות כדאי שתדעי מה את רוצה ומה את הולכת לקבל. שהדברים יהיו רשומים ואם אין הסכם חתום, ניתן גם להקליט שיחה. מומלץ לבקש טלפונים של ממליצות שעשו מסיבת רווקות קודם. (כך תוכלי לקבל רעיונות נוספים, שאלי על הייתרונות והחסרונות עם יש ביאכטה).
על פי כמות החברות כדאי שתשכירי את יאכטה. (ככול שהיאכטה יותר גדולה מחיר השכרתה היא יותר גבוה).
 
יאכטה לערב רווקות מפנקת יכולה לכלול אלכוהול, די ג'י, ריקודים, אוכל, קריוקי. מחיר למסיבת רווקות על יאכטה יכולה להתחיל סביב ה-1000 ₪ וצפונה. המלצות רגע לפני שסוגרים על שייט ביאטה:
 
א.ערכי רשימה של מספר הבנות שמסכימות לשוט, מה הסכום שהן מוכנות להוציא, ואיך משתלבת הפנטזיה של כלת השמחה ביאכטה.
 
ב.בדקי האם לאחת הבנות יש בעיה של "מחלת ים". מי רגישה לחשיפה לשמש..
 
ג.עד כמה נשים היאכטה יכולה להכיל בחוץ "על הסיפון" ובפנים. 
 
ד.שאלי איזה גלים צפויים לקראת יום ההפלגה ומורגשים ביאכטה. מה הביגוד המתאים שצריך להביא. 
 
ה.האם יש פיצוי במקרה של ביטול ההפלגה במידה ומזג האוויר או תנאי הים לא מאפשרים שייט. 
 
ו.מה התנאים לביטול העיסקה אם זה מגיע מהצד שלך.
 
ז.כמה עולה כל אטרקציה בנפרד (אלכוהול, די ג'י..) והאם ניתן לקבל חבילה של "הכול כלול".
 
ח.האם הבנות מכוסות מבחינת ביטוח ואיזה. האם תוכלי לקבל סקיפר שרגיל להוביל יאכטה לאירוע רווקות. 
 
ט.איזה תדרוך מקדים נעשה במידה ותאלצו לעזוב את היאכטה.
 
י.מהן המגבלות לחגיגה על יאכטה. נושא של לבוש, השתכרות, הבאת אוכל ושתייה ועוד.. 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.