אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
אחד מהטרנדים בשנתיים האחרונות שפרצו לתודעה בתחום מסיבות ואירועים הם חדרי קריוקי למסיבת רווקות שאותם ניתן להשכיר. החדרים מרווחים ובהם יש מערכת קריוקי משוכללת שמוצגת דרך סמארט טי וי במסכים גדולים.
 
ניתן להזמין אוכל ואפילו להביא מפעיל/ה מבחוץ (בהתאם לכללים של המקום). אז אם הכלה אוהבת מאוד לזייף או לשיר יפה זאת אטרקציה מצוינת עבורה שמשלבת פתרון של מקום, אוכל ופעילות.
 
ייתרון נוסף הוא שניתן לרקוד ולהתפרק אחרי שלל הזיופים שאתן הולכות לעשות. החדר מכניס לאווירה טובה. יש חדרים יותר גדולים ויש חדרים יותר קטנים. לא חובה לקחת חדר גדול כשאתם מעט בנות, יש משהו בחדר קטן שנותן הרגשה הרבה יותר אינטימית וכיפית. כמובן שאם אתן אוהבת לרקוד וזקוקות לחדר גדול אז בקשי חדר גדול.
 
ברוב המקרים לא ישאלו איזה מפעיל למסיבות רווקות אתן מביאות אבל כדאי לציין זאת אם יש לך איזה שהוא ספק וכמובן שעליך לבדוק לכמה זמן תקבלי את החדר, לעשות השוואת מחירים, לזכור שבאמצע השבוע קל יותר למצוא חדר קריוקי פנוי ואם את רוצה לעשות את זה בסוף שבוע תתקשרי כבר עכשיו!!
 
לפניך עשר עצות כיצד לחגוג מסיבת רווקות בחדר קריוקי בצורה שכלת השמחה תזכור לכל החיים !!
 
1.הכיני מראש פלי ליסט עם השירים שהכלה הכי אוהבת ולשיר.
 
2.כל חברה צריכה לבחור שיר ומקום שאהוב במיוחד על הכלה ולצלם בווידיו כשהיא שרה על רקע המקום.    
 
3.בקשי מכל אחת לשלוח לך בווטס אפ את השיר שהיא צילמה.
 
4.אתרי את זאת שכבר ערכה סרט או מצגת בפאור פוינט ותני לה לערוך את סרטוני השירה
 
5.לאחר שמצאת חדר קריוקי למסיבת רווקות בדקי כיצד ניתן להקרין את השירים על המסך (האם מצריך להביא מחשב נייד, האם דיס קון קי מספיק) וכיצד מהשיר שהוקלט אפשר לקבל את השיר כדי לשיר לה "באון ליין".
 
6.לאחר שהגעתן יש לבדוק שהכול עובד כמו שצריך. שהסאונד טוב, התמונה בסדר והסרטים עם השירים עובדים.
 
7.מתחילים להציג לה את השיר האהוב עליה בביצוע של החברה הטובה ולאחר מכן יש לקחת את המיקרופון ולשיר לה את השיר או יחד כולן או כל אחת ששרה לה במקור את הקליפ.
 
8. אופציה נוספת היא להשמיע לה מהנייד את השיר ולהביא רמקול שמתחבר לבלוטוס להשמיע לה את השיר, להראות לה ואז לקחת את המקירופון ולהתחיל להקדיש לה את השיר.
 
9. תני ליצירתיות שלך לעבוד. גם אם יש כאלה שלו ירצו לעשות לא נורא. מספיק שתבואי עם כמה שירים זה יעשה אפקט אדיר.
 
10. אין ספק שאתן תרגשו אותה עד דמעות של שמחה. אז המון בהצלחה ושחקי אותה ב-ג-ד-ו-ל מי שמאיזה היא זאת שבדרך כלל גם מצליחה!
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.