אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
אחד מהטרנדים בשנתיים האחרונות שפרצו לתודעה בתחום מסיבות ואירועים הם חדרי קריוקי למסיבת רווקות שאותם ניתן להשכיר. החדרים מרווחים ובהם יש מערכת קריוקי משוכללת שמוצגת דרך סמארט טי וי במסכים גדולים.
 
ניתן להזמין אוכל ואפילו להביא מפעיל/ה מבחוץ (בהתאם לכללים של המקום). אז אם הכלה אוהבת מאוד לזייף או לשיר יפה זאת אטרקציה מצוינת עבורה שמשלבת פתרון של מקום, אוכל ופעילות.
 
ייתרון נוסף הוא שניתן לרקוד ולהתפרק אחרי שלל הזיופים שאתן הולכות לעשות. החדר מכניס לאווירה טובה. יש חדרים יותר גדולים ויש חדרים יותר קטנים. לא חובה לקחת חדר גדול כשאתם מעט בנות, יש משהו בחדר קטן שנותן הרגשה הרבה יותר אינטימית וכיפית. כמובן שאם אתן אוהבת לרקוד וזקוקות לחדר גדול אז בקשי חדר גדול.
 
ברוב המקרים לא ישאלו איזה מפעיל למסיבות רווקות אתן מביאות אבל כדאי לציין זאת אם יש לך איזה שהוא ספק וכמובן שעליך לבדוק לכמה זמן תקבלי את החדר, לעשות השוואת מחירים, לזכור שבאמצע השבוע קל יותר למצוא חדר קריוקי פנוי ואם את רוצה לעשות את זה בסוף שבוע תתקשרי כבר עכשיו!!
 
לפניך עשר עצות כיצד לחגוג מסיבת רווקות בחדר קריוקי בצורה שכלת השמחה תזכור לכל החיים !!
 
1.הכיני מראש פלי ליסט עם השירים שהכלה הכי אוהבת ולשיר.
 
2.כל חברה צריכה לבחור שיר ומקום שאהוב במיוחד על הכלה ולצלם בווידיו כשהיא שרה על רקע המקום.    
 
3.בקשי מכל אחת לשלוח לך בווטס אפ את השיר שהיא צילמה.
 
4.אתרי את זאת שכבר ערכה סרט או מצגת בפאור פוינט ותני לה לערוך את סרטוני השירה
 
5.לאחר שמצאת חדר קריוקי למסיבת רווקות בדקי כיצד ניתן להקרין את השירים על המסך (האם מצריך להביא מחשב נייד, האם דיס קון קי מספיק) וכיצד מהשיר שהוקלט אפשר לקבל את השיר כדי לשיר לה "באון ליין".
 
6.לאחר שהגעתן יש לבדוק שהכול עובד כמו שצריך. שהסאונד טוב, התמונה בסדר והסרטים עם השירים עובדים.
 
7.מתחילים להציג לה את השיר האהוב עליה בביצוע של החברה הטובה ולאחר מכן יש לקחת את המיקרופון ולשיר לה את השיר או יחד כולן או כל אחת ששרה לה במקור את הקליפ.
 
8. אופציה נוספת היא להשמיע לה מהנייד את השיר ולהביא רמקול שמתחבר לבלוטוס להשמיע לה את השיר, להראות לה ואז לקחת את המקירופון ולהתחיל להקדיש לה את השיר.
 
9. תני ליצירתיות שלך לעבוד. גם אם יש כאלה שלו ירצו לעשות לא נורא. מספיק שתבואי עם כמה שירים זה יעשה אפקט אדיר.
 
10. אין ספק שאתן תרגשו אותה עד דמעות של שמחה. אז המון בהצלחה ושחקי אותה ב-ג-ד-ו-ל מי שמאיזה היא זאת שבדרך כלל גם מצליחה!
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.