אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 

אלכוהול למסיבת רווקות
 
 
התפיסה הרווחת היא  כי צריכה מתונה של אכוהול יכולה להוסיף למסיבת רווקת. לכן קוקטילים טובים, בקבוק יין מעולה, מקבץ של בירות (ובתנאי שלא תערבבו בין בירה ליין) יכולים לשמש "תפאורה אלכוהולית" מעולה.
 
אלכוהול במסיבות רווקות יכול לתפוס מקום מרכזי או משני והרבה תלוי בבחירת קונספט השתייה לאירוע. אם את המארגנת של המסיבה קבלי החלטה איזה מקום האלכוהול יתפוס. האלכוהול עוזר במיוחד במצבים שהבנות לא מכירות האחת את השניה, כשצריך לשבור את הקרח ובמקרים מסויימים כשיש מתחים סמויים. 
 
אם נושא האלכוהול רחוק ממך בררי מי "יודעת ואוהבת לשתות" מבין החברות ותני לה לקנות ולנהל את הצד האלכוהולי בערב מסיבת רווקות
 
השתכרות - אחד מהנושאים שיכולים "לפוצץ" מסיבת רווקות זה עניין ההשתכרות הן של החברות והן של הכלה. מספיק שחברה אחת תשתכר כך שכל תשומת הלב תופנה אליה. מספיק שהכלה לא הייתה רוצה להשתכר והיא נסחפה ולמחרת מתחילות לצוץ רגשות אשמה. מומלץ לעשות תאום ציפיות ולמנות מישהי להיות "השוטרת" שיכלול כובע משטרתי. 
 
אם "כלת המסיבה" אוהבת לשתות יחד עם החברות אפשר להזמין סדנת אלכוהול למסיבה.  
 
שלושה כללים מאוד חשובים כדי לא להשתכר:
 
1.לשתות על כל כוס בירה שתי כוסות מים.
 
2.לאוכל אוכל שמנוני לפני השתייה.
 
3.להיות עקביות בשתייה. עם שותים יין להמשיך לשתות יין. לא לערבב בין תפוח אדומה לענבים. 
 
זכרי שמספיק חברה אחת שהיא שתתה יתר על המידה כדי שכל מסיבת רווקות תקבל סיבוב פרסה מסוכנת. לכן אם יש מישהי כזאת שעלולה לשתות ולהשתכר חשוב לדבר איתה בגובה העיניים ועם מישהי שבאמת תקשיב לה!!!
 
 
 
איילת הר אבן הינה מדריכת יין ומרצה מזה 20 שנה! את התחום למדה כשעבדה ביקבי רמת הגולן  כמדריכת יין והייתה שותפה לתהליך של העלאת מפת היין הישראלי על מפת היין העולמי להזמנת סדנת אלכוהול 052-3480190
 
טיפ מקצועי! אם את מפיקה את המסיבה בדגש על ערב יין – בדקי שמבחר היינות שיוגשו במהלך הערב יגרום לכך שכל אחת תוכל לבחור יין שהיא מתחברת עליו. גם יינות קלילים למי שלו מורגלת לשתות אלכוהול וגם יינות כבדים עם נוכחות למי שיש לה ידע עם חוש יין מפותח. 
 
אם החברות/ הכלה משתכרות במהלך המסיבה מה העצה שלך ? תלוי ברמה. אם הן נשארות ללון במקום אז מותר פעם בחיים "לתפוס ראש". אם מישהי השתכרה כדאי לשתות מים לפני באמצע ובסוף ולישון בחושך. מניסיוני זה לא מגיע לרמות כאלה. מי שצריכה לנהוג לא שותה. אל תגיעו למצב של איבוד שליטה כי המטרה בלשתות יין זה ליהנות ממנו, לשחרר עקבות ולהיות שמחים.
 
למה כדאי להזמין מומחית להדרכת יין למסיבת רווקות ? זה דבר ייחודי. מה שנשים מחפשות במסיבת רווקות זה מפגש שיצור חוויה וזיכרון ייחודי שהכלה תזכור לכל החיים והחברות שלה. סדנת אלכוהול למסיבות נשים עונה בדיוק על שני הקריטריונים. זה מפגש ייחודי ויוקרתי ומצד שני הוא מפגש כיפי משחרר ומהנה שבמהלכו הכלה זוכה להרבה תשומת לב ואהבה. 
 
מה החברות הרווקות והגרושות ירוויחו בפעילות? הבנות שומעות סיפורים פיקנטיים על הקשר שבין יין, גברים, נשים ואהבה מתוך עולם היין והמקורות והן חוות את עולם היין דרך טעימות של יינות ישראלים מהשורה הראשונה בארץ. בערב משולבים משחקים למסיבת רווקות, חידונים והפעלות כיפיות מתוך ניסיוני כמדריכת קבוצות. אני לא רואה הבדל מהותי בין רווקות לגרושות. השאלה עד כמה רחוק החברות רוצות להגיע.. ומה מידת הפתיחות שלהם.  נשים הן נשים!
 
כאשר לא כל החברות מכירות אחת את השנייה ליין יש תפקיד ראשי בפונקציה של שבירת הקרח, יש קבוצות מגובשות שהן ממקום עבודה, משפחה ואז אפשר להגיע למקומות מאוד רחוקים ולא נספר כי גם גברים קוראים את הכתבה. כולל סיפורים אישיים. הסדנה נבנת לפי האופי של הבנות ומה שמתאים לכלה. לפעמים רוצים משהו מאוד קלאסי וסולידי, ולפעמים משהו מאוד פתוח.
 
סדנת אלכוהול לנשים דתיות ? הרעיון הוא לעשות מפגש שכולו חיבוק ואהבה לכלה. מפגש שהוא מגבש בין הבנות ומשחרר. היין הוא התירוץ. במפגש משולבים יותר סיפורים של יין מעולם התנ"ך והיהדות. ועדין אותם דגשים. יי, גברים, אהבה. תתפלאו דווקא הציבור הדתי יותר חשוף ליין.
 
 
מסיבה שהאישה מתחתנת עם אישה ? נשים הן נשים. ולא חשוב אם הן רווקות, שהן בנישואין הראשונים שלהן, אם אלה גרושות שזה הסיבוב השני שלהן או לסביות. נשים רוצות שיהיה ערב כיפי, בסטייל, שהבנות יזכרו כחוויה חיובית.
 
 
איזה טיפ החברות יקבלו שיעזור להן בתחום הקריירה ? הבנות יקבלו טיפים לכל החיים כך שבפעם הבאה שהן יצטרכו לבחור יין במסעדה יהיו להן כלים לבחור את היין הנכון עבורם. היין שטעים להן. שימצא חן בעיניהן יותר מאשר הכללים הטקסיים שגם עליהן נדבר.
 
בפאן האישי מה את חושפת ? אני מספרת קטעים מחיי, אני לא הנושא של הערב אני מאפשרת לעלות חוויות הן של הבנות והן של הכלה. במהלך הסדנה הבנות מגיעות לספר סיפורים מהעבר שלהן בתחום הזוגיות וסיפורים משותפים עם הכלה. היין משחרר עקבות וטיפים שלהן מעולם הזוגיות. יש משחקים שמוביל את הבנות לספר הזוגיות שלהן.
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.