אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
עדי סימון בר בעלת החברה "המרכז לפיתוח מודלים וכלים חוויתיים" http://www.adisimonbar.com
ממליצה להשתמש גם בכלים דיגיטלים למסיבת רווקות ובמיוחד בתחום של שאלות למסיבת רווקות, שאלונים וסקרים לכלה ולחברות. קישור לאתר
 
כלי מומלץ במיוחד שמאפשר ליצור דרך טלפון נייד משחק חברתי למסיבת רווקות נקרא " triventy" " והקישור עליו הוא  http://www.triventy.com/
 
אפשר להוסיף שאלות סגורות כמו "מתי הכלה הכירה את החתן", מי היה הבן זוג הראשון שלה. ניתן להוסיף שאלות סקר פתוחות כמו עדפות נשיות "מה הכי חשוב לך בזוגיות".
 
הכלי פשוט וידידותי לשימוש. לאחר הכנת המשחק כל משתתפת במסיבה נכנסת למשחק דרך הטלפון הנייד שלה דרך הדפדפן לקישורtriv.in  מקישות את השם ואת קוד המשחק ואז הן בתוך המשחק בוחרות בכל פעם את התשובה לשאלה. הכל עובד אוטומטי וכולן רואות את התוצאות בצורה גרפית בו זמנית.
 
 

 
תפקיד משחק טרוויה או שאלון למסיבת רווקות הוא להתמקד בכלה, בחתן ובחברות הטובות ודרך שאלות משעשעות לגרום לחיזוק ההכרות בין החברות הטובות. 
 
שאלונים למסיבת רווקות נותנים אופציה ומימד נוסף לצחוק, ולהתמקד בנקודות שיותר מעניינות אתכן החל מסקס ועד זוגיות ונסיעות לחו"ל. 
 
כמו הסדרה "חיים שכאלה" אפשר לבנות לכלה שאלות שהחברות צריכות לענות והכלה צופה או שהיא לוקחת חלק פעיל והיא זאת ששואלת את החברות הטובות. (ובתנאי שתכין מראש שאלון). 

 
מי "שמאותגרת טכנולוגית" לפניך שאלון למסיבת רווקות שניתן להדפיס אותו, לשמור אותו כקובץ למילוי ביום של מסיבת רווקות ובשינוי קל ניתן להביא אותו בהתמקדות של הכרות בין החתן המאושר לכלה המאושרת.
 
 
שאלות הכרות בין החברה לכלה
 
ניתן לענות גם על פי זמן למשל לא יותר מעשר שניות בלבד. 
כמה שנים את מכירה את הכלה  
מתי היית לבד עם הכלה בפעם האחרונה  
מה האירוע הכי משמעותי שקרה לך עם הכלה  
האם ראית את הכלה בלי בגדים ואם כן מתי  
האם ראית תמונה של הכלה במסיבת סיום י"ב
 
 
מאיזה גיל את מכירה את האמא של הכלה  
איפה הייתה הפעם הראשונה שראית את חתן השמחה  
מתי היא סיפרה לך שזה הופך להיות רציני  
איזה מקום בחו"ל היא הייתה רוצה להתחתן אחרי ישראל  
איזה חפץ ראשוני הכלה הייתה לוקח לאי בודד.    
כל אחת מנסה להיזכר מה הזיכרון הכי רחוק שיש לה מהכלה.  
כל חברה מספרת חוויה מיוחדת שקרתה לה עם הכלה.  
 
מי" שמאותג
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.