אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
עדי סימון בר בעלת החברה "המרכז לפיתוח מודלים וכלים חוויתיים" http://www.adisimonbar.com
ממליצה להשתמש גם בכלים דיגיטלים למסיבת רווקות ובמיוחד בתחום של שאלות למסיבת רווקות, שאלונים וסקרים לכלה ולחברות. קישור לאתר
 
כלי מומלץ במיוחד שמאפשר ליצור דרך טלפון נייד משחק חברתי למסיבת רווקות נקרא " triventy" " והקישור עליו הוא  http://www.triventy.com/
 
אפשר להוסיף שאלות סגורות כמו "מתי הכלה הכירה את החתן", מי היה הבן זוג הראשון שלה. ניתן להוסיף שאלות סקר פתוחות כמו עדפות נשיות "מה הכי חשוב לך בזוגיות".
 
הכלי פשוט וידידותי לשימוש. לאחר הכנת המשחק כל משתתפת במסיבה נכנסת למשחק דרך הטלפון הנייד שלה דרך הדפדפן לקישורtriv.in  מקישות את השם ואת קוד המשחק ואז הן בתוך המשחק בוחרות בכל פעם את התשובה לשאלה. הכל עובד אוטומטי וכולן רואות את התוצאות בצורה גרפית בו זמנית.
 
 

 
תפקיד משחק טרוויה או שאלון למסיבת רווקות הוא להתמקד בכלה, בחתן ובחברות הטובות ודרך שאלות משעשעות לגרום לחיזוק ההכרות בין החברות הטובות. 
 
שאלונים למסיבת רווקות נותנים אופציה ומימד נוסף לצחוק, ולהתמקד בנקודות שיותר מעניינות אתכן החל מסקס ועד זוגיות ונסיעות לחו"ל. 
 
כמו הסדרה "חיים שכאלה" אפשר לבנות לכלה שאלות שהחברות צריכות לענות והכלה צופה או שהיא לוקחת חלק פעיל והיא זאת ששואלת את החברות הטובות. (ובתנאי שתכין מראש שאלון). 

 
מי "שמאותגרת טכנולוגית" לפניך שאלון למסיבת רווקות שניתן להדפיס אותו, לשמור אותו כקובץ למילוי ביום של מסיבת רווקות ובשינוי קל ניתן להביא אותו בהתמקדות של הכרות בין החתן המאושר לכלה המאושרת.
 
 
שאלות הכרות בין החברה לכלה
 
ניתן לענות גם על פי זמן למשל לא יותר מעשר שניות בלבד. 
כמה שנים את מכירה את הכלה  
מתי היית לבד עם הכלה בפעם האחרונה  
מה האירוע הכי משמעותי שקרה לך עם הכלה  
האם ראית את הכלה בלי בגדים ואם כן מתי  
האם ראית תמונה של הכלה במסיבת סיום י"ב
 
 
מאיזה גיל את מכירה את האמא של הכלה  
איפה הייתה הפעם הראשונה שראית את חתן השמחה  
מתי היא סיפרה לך שזה הופך להיות רציני  
איזה מקום בחו"ל היא הייתה רוצה להתחתן אחרי ישראל  
איזה חפץ ראשוני הכלה הייתה לוקח לאי בודד.    
כל אחת מנסה להיזכר מה הזיכרון הכי רחוק שיש לה מהכלה.  
כל חברה מספרת חוויה מיוחדת שקרתה לה עם הכלה.  
 
מי" שמאותג
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.