אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
עדי סימון בר בעלת החברה "המרכז לפיתוח מודלים וכלים חוויתיים" http://www.adisimonbar.com
ממליצה להשתמש גם בכלים דיגיטלים למסיבת רווקות ובמיוחד בתחום של שאלות למסיבת רווקות, שאלונים וסקרים לכלה ולחברות. קישור לאתר
 
כלי מומלץ במיוחד שמאפשר ליצור דרך טלפון נייד משחק חברתי למסיבת רווקות נקרא " triventy" " והקישור עליו הוא  http://www.triventy.com/
 
אפשר להוסיף שאלות סגורות כמו "מתי הכלה הכירה את החתן", מי היה הבן זוג הראשון שלה. ניתן להוסיף שאלות סקר פתוחות כמו עדפות נשיות "מה הכי חשוב לך בזוגיות".
 
הכלי פשוט וידידותי לשימוש. לאחר הכנת המשחק כל משתתפת במסיבה נכנסת למשחק דרך הטלפון הנייד שלה דרך הדפדפן לקישורtriv.in  מקישות את השם ואת קוד המשחק ואז הן בתוך המשחק בוחרות בכל פעם את התשובה לשאלה. הכל עובד אוטומטי וכולן רואות את התוצאות בצורה גרפית בו זמנית.
 
 

 
תפקיד משחק טרוויה או שאלון למסיבת רווקות הוא להתמקד בכלה, בחתן ובחברות הטובות ודרך שאלות משעשעות לגרום לחיזוק ההכרות בין החברות הטובות. 
 
שאלונים למסיבת רווקות נותנים אופציה ומימד נוסף לצחוק, ולהתמקד בנקודות שיותר מעניינות אתכן החל מסקס ועד זוגיות ונסיעות לחו"ל. 
 
כמו הסדרה "חיים שכאלה" אפשר לבנות לכלה שאלות שהחברות צריכות לענות והכלה צופה או שהיא לוקחת חלק פעיל והיא זאת ששואלת את החברות הטובות. (ובתנאי שתכין מראש שאלון). 

 
מי "שמאותגרת טכנולוגית" לפניך שאלון למסיבת רווקות שניתן להדפיס אותו, לשמור אותו כקובץ למילוי ביום של מסיבת רווקות ובשינוי קל ניתן להביא אותו בהתמקדות של הכרות בין החתן המאושר לכלה המאושרת.
 
 
שאלות הכרות בין החברה לכלה
 
ניתן לענות גם על פי זמן למשל לא יותר מעשר שניות בלבד. 
כמה שנים את מכירה את הכלה  
מתי היית לבד עם הכלה בפעם האחרונה  
מה האירוע הכי משמעותי שקרה לך עם הכלה  
האם ראית את הכלה בלי בגדים ואם כן מתי  
האם ראית תמונה של הכלה במסיבת סיום י"ב
 
 
מאיזה גיל את מכירה את האמא של הכלה  
איפה הייתה הפעם הראשונה שראית את חתן השמחה  
מתי היא סיפרה לך שזה הופך להיות רציני  
איזה מקום בחו"ל היא הייתה רוצה להתחתן אחרי ישראל  
איזה חפץ ראשוני הכלה הייתה לוקח לאי בודד.    
כל אחת מנסה להיזכר מה הזיכרון הכי רחוק שיש לה מהכלה.  
כל חברה מספרת חוויה מיוחדת שקרתה לה עם הכלה.  
 
מי" שמאותג
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.