אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מאיר עמר – מנחה סדנאות שמאחוריו למעלה מעשר שנות ניסיון בפעילות מול נשים. הוא מנחה סדנאות צחוק באווירת סטנד אפ עם מגוון אדיר של משחקים למסיבת רווקות.
 
למה כדאי להזמין מנחה (גבר) להפעיל מסיבת רווקות ? זהו "קסם גברי מנצח" כך הבנות יוכלו לשמוע, לראות ולחוש את הדברים גם מהפאן הגברי.
 
מה היתרון בהזמנת סדנת צחוק ומשחקים ?  זאת ההזדמנות להנחות ערב חלומי לפי הרצונות שלכן שיבנה בהתאם לקונספט של המסיבה. להוביל את הערב למקומות מפתיעים, תוך שמירה על איכות וכבוד הדדי. כמנחה אני משחרר אותך למארגן את  הפעילות החברתית.
 
איך אתה גורם לאווירה של שמחה וכיף? על ידי קבלת מידע מקדים על הכלה בפרט ועל המשתתפות בפרט. אני מכין  קטע סטנד אפ מיד  בהתחלה ובהמשך אלתורים שמכוונת לקהל הנשי. לצד זה אני מכניס משחקי חיבור, משחקים מעולם האימפרוביזציה.
 
מה החברות הרווקות, הגרושות והנשואות ייקחו מהפעילות ? חוויה! יצחקו בלי הפסקה. בנוסף הן יקבלו טיפים בשפת גוף בזוגיות ולחיים.
 
פאן אישי –  קוראים לי דברים מאוד משעשעים במסיבת רווקות. פעם הופעתי ומישהי שהיא כבר סבתא אומרת לי "בא לי לקרוע לך את החולצה". אמרתי מצטער זאת גם משאלת הלב של חמתי. פעם קיבלתי מידע שהכלה מקללת בזמן סקס אמרתי לה "תגידי את מגיע ל-69 ואומרת "חיוך בטעם של עוד. רוצים לקחת אותי הביתה.
 
טיפ למי שמארגנת את המסיבה לחברה : לפניך משחק לחימום האווירה  - "זהי ושתי". את מחלקת דף ועט לכל משתתפת בצד אחד כותבים משהו מצחיק על הכלה, ומהצד השני לכתוב טיפ לחיים בלי שם. הכלה מקבלת את הכל בסגנון "חבילה עוברת" והיא צריכה לנסות לזהות מי כתבה. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.