אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מאיר עמר – מנחה סדנאות שמאחוריו למעלה מעשר שנות ניסיון בפעילות מול נשים. הוא מנחה סדנאות צחוק באווירת סטנד אפ עם מגוון אדיר של משחקים למסיבת רווקות.
 
למה כדאי להזמין מנחה (גבר) להפעיל מסיבת רווקות ? זהו "קסם גברי מנצח" כך הבנות יוכלו לשמוע, לראות ולחוש את הדברים גם מהפאן הגברי.
 
מה היתרון בהזמנת סדנת צחוק ומשחקים ?  זאת ההזדמנות להנחות ערב חלומי לפי הרצונות שלכן שיבנה בהתאם לקונספט של המסיבה. להוביל את הערב למקומות מפתיעים, תוך שמירה על איכות וכבוד הדדי. כמנחה אני משחרר אותך למארגן את  הפעילות החברתית.
 
איך אתה גורם לאווירה של שמחה וכיף? על ידי קבלת מידע מקדים על הכלה בפרט ועל המשתתפות בפרט. אני מכין  קטע סטנד אפ מיד  בהתחלה ובהמשך אלתורים שמכוונת לקהל הנשי. לצד זה אני מכניס משחקי חיבור, משחקים מעולם האימפרוביזציה.
 
מה החברות הרווקות, הגרושות והנשואות ייקחו מהפעילות ? חוויה! יצחקו בלי הפסקה. בנוסף הן יקבלו טיפים בשפת גוף בזוגיות ולחיים.
 
פאן אישי –  קוראים לי דברים מאוד משעשעים במסיבת רווקות. פעם הופעתי ומישהי שהיא כבר סבתא אומרת לי "בא לי לקרוע לך את החולצה". אמרתי מצטער זאת גם משאלת הלב של חמתי. פעם קיבלתי מידע שהכלה מקללת בזמן סקס אמרתי לה "תגידי את מגיע ל-69 ואומרת "חיוך בטעם של עוד. רוצים לקחת אותי הביתה.
 
טיפ למי שמארגנת את המסיבה לחברה : לפניך משחק לחימום האווירה  - "זהי ושתי". את מחלקת דף ועט לכל משתתפת בצד אחד כותבים משהו מצחיק על הכלה, ומהצד השני לכתוב טיפ לחיים בלי שם. הכלה מקבלת את הכל בסגנון "חבילה עוברת" והיא צריכה לנסות לזהות מי כתבה. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.