אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מאיר עמר – מנחה סדנאות שמאחוריו למעלה מעשר שנות ניסיון בפעילות מול נשים. הוא מנחה סדנאות צחוק באווירת סטנד אפ עם מגוון אדיר של משחקים למסיבת רווקות.
 
למה כדאי להזמין מנחה (גבר) להפעיל מסיבת רווקות ? זהו "קסם גברי מנצח" כך הבנות יוכלו לשמוע, לראות ולחוש את הדברים גם מהפאן הגברי.
 
מה היתרון בהזמנת סדנת צחוק ומשחקים ?  זאת ההזדמנות להנחות ערב חלומי לפי הרצונות שלכן שיבנה בהתאם לקונספט של המסיבה. להוביל את הערב למקומות מפתיעים, תוך שמירה על איכות וכבוד הדדי. כמנחה אני משחרר אותך למארגן את  הפעילות החברתית.
 
איך אתה גורם לאווירה של שמחה וכיף? על ידי קבלת מידע מקדים על הכלה בפרט ועל המשתתפות בפרט. אני מכין  קטע סטנד אפ מיד  בהתחלה ובהמשך אלתורים שמכוונת לקהל הנשי. לצד זה אני מכניס משחקי חיבור, משחקים מעולם האימפרוביזציה.
 
מה החברות הרווקות, הגרושות והנשואות ייקחו מהפעילות ? חוויה! יצחקו בלי הפסקה. בנוסף הן יקבלו טיפים בשפת גוף בזוגיות ולחיים.
 
פאן אישי –  קוראים לי דברים מאוד משעשעים במסיבת רווקות. פעם הופעתי ומישהי שהיא כבר סבתא אומרת לי "בא לי לקרוע לך את החולצה". אמרתי מצטער זאת גם משאלת הלב של חמתי. פעם קיבלתי מידע שהכלה מקללת בזמן סקס אמרתי לה "תגידי את מגיע ל-69 ואומרת "חיוך בטעם של עוד. רוצים לקחת אותי הביתה.
 
טיפ למי שמארגנת את המסיבה לחברה : לפניך משחק לחימום האווירה  - "זהי ושתי". את מחלקת דף ועט לכל משתתפת בצד אחד כותבים משהו מצחיק על הכלה, ומהצד השני לכתוב טיפ לחיים בלי שם. הכלה מקבלת את הכל בסגנון "חבילה עוברת" והיא צריכה לנסות לזהות מי כתבה. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.