אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
עדי אביטל, הפכה מאדריכלית נחשבת בברנז'ה לבעלים של ז'נווה שוקולד ישראל. יבואנית שוקולד ז'נווה Genaveh מלוקסמבורג, מפעל בוטיק קטן המייצר שוקולד בעבודת יד. פרלינים  טראפלס, מעדני שוקולד כדוגמת מנדיאנטס, מיני רושה, כדורי קרוסטי, ג'ינגר בשוקולד מריר, מעדן וממרח אגוזים ושוקולד. כשר.
 
למה כדאי להזמין סדנת שוקולד למסיבת רווקות? הקשר בין שוקולד לרומנטיקה הוא עתיק יומין. שבטי המאיה סגדו לעץ הקקאו וכינו אותו ‘מזון האלים’, והאגדה מספרת ששליט האצטקים מונטוזומה שתה כחמישים גביעי שוקולד מדי יום לפני ביקורו בארמון הנשים. בשוקולד מצויים פנילתיאלמין וסרוטונין, אלו הן שני כימיקלים המשתחררים כשאנו שמחים או מאוהבים. זוהי הסיבה לתחושת האופוריה הנפלאה שעולה בנו אחרי שאנו אוכלות שוקולד ....
 
כשעושים מסיבת רווקות חוגגות גם את הרומנטיקה, והפיתוי ומעל לכול רוצות להנות במסיבה ושיהיה מצב רוח טוב ומרומם. ניתן לשלב אותו כקינוח לבנות המסיבה, או אפילו לפתוח איתו את הערב כמזון מעורר חושים. מגש כיבוד שוקולד איכותי טוב, אשר מוגש בצורה אסטטית ומפתה יעשה טוב לטעמים בפה לסיום הערב, וחשוב מאוד ימלא גם את הלב במתיקות.
 
האם יש סוג מסוים של שוקולד שהיית ממליצה לשלב במסיבה? – כל שוקולד איכותי וטוב יעשה את העבודה. יש בנות שמעדיפות מריר, ויש בנות שמעדיפות חלב. ניתן לשלב את ההגשה שלו עם יין איכותי. בהקשר של מסיבת רווקות הייתי ממליצה על שוקולד פרלינים המשלב בתוכו טעמים אפרודזיים:
 
פרלין שוקולד עם פסיפלורה- פרי התאווה. הסגולות הרפואיות המיוחסות לפסיפלורה רבות, וכוללות הקלה על כאבים, הרגעה ועזרה במצבי דיכאון וחרדה. הוא עשיר בוויטמינים, בעיקר בוויטמין A, ונחשב לאפרודיזיאק.
 
פרלין שוקולד עם ג'ינגר- הגי'נג'ר ידוע כיוצר חום בגוף וכמעורר חשק. בנוסף מיוחסות לו תכונות של שיפור פוריות וחיזוק כל הגברא.
 
בנוסף פרלין שוקולד עם קינמון שמחשב למחמם, פרלין שוקולד עם דבש (הדבש עשיר בוויטמינים מסוג B, הנחוצים לגוף על מנת לייצר טסטוסטרון לקראת הירח דבש, פרלין שוקולד עם ציפורן, תות, מיני אגוזים ושקדים.
 
מה בנוגע לכמויות? – אני ממליצה להזמין שוקולד למסיבה במינון סביר כדי שיהיה מספיק לכולן אך לא להשתגע. זהו לא המזון העיקרי. זהו הטוויסט המשדרג של הכיבוד שיהיה במסיבה. פרלין הינו שוקולד בכמות כזו המספיקה לענג את היחך והלשון, ולהנחיל את הטעם בתחושתו בכל הגוף.  3-4 פרלינים מטעמים שונים לכל משתתפת הינם כמות נכונה לדעתי.
 
ומה איתנו, הגברים שלא במסיבה?  - אפשר בהחלט לתת שי קטן למשתתפות במסיבה הכולל קופסת פרלינים עם 2 או 4 פרלינים במארז יפה. זה שי מענג לקחת הביתה, וגם לחלוק עם מי שאוהבים... בטח אחרי ערב של מסיבת רווקות שכולו שעוסק ברומנטיקה ופיתוי, איו מפתה יותר טוב להביא הביתה לבן הזוג מאשר שי עם 2-4 פרלינים... זה בהחלט מסיר עכבות ומתכון טוב להמשך ערב סקסי.
 
ניתן להזמין באתר און ליין Genaveh.co.il  , בטלפון  03-6565618, או בחנות היבואן במרכז דיזנגוף סנטר קומה 2
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.