אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי גיבוש בים המלח
 
רעיון מקורי להפקת ימי גיבוש בים המלח לעובדים ומנהלים שחסר להם ויטמין D. טיול בנחל בוקק, קאסר אל יהוד, סיור בנחל דוד. אטרקציות אמבטיות בוץ, ספא לעובדים, הרצאות, סדנאות הופעות בלילות שטופי ירח.
 
אי אפשר להפריז בחשיבותו של מדבר יהודה לתיירות הפנימית והחיצונית בישראל. במהלך השנה מגיעים קבוצות של משפחות ומתקיימים הרבה מאוד ימי גיבוש בים המלח שיוצרים חוויה אחרת לעובדים/ות. האוויר והאווירה, אטרקציות לעובדים לאורך כביש 90, מתחם בתי המלון שבו ניתן למצוא מספר עצום של חדרי מלון במחירים שונים. כל אלה הופכים את המקום הנמוך ביותר בעולם לכדאי ביותר לנופש, יום כיף או יום גיבוש לקבוצות.
 
5 סיורים לקבוצות בים המלח והסביבה
חשיבות של סיורים לקבוצות עובדים בים המלח היא ביכולת ליצור חוויה מיוחדת ואותנטית של המקום. לפניך מספר רעיונות לסיורים בסביבה:
 
1.אתר קאסר אל יהוד הוא מקום שבו על י האמונה הנוצרית יוחנן המטביל הטביל את ישו, זה המקום שבו חצה עם ישראל את הירדן עם יהושע. 
 
2.אתר ארכאולוגי שידבר הן לקבוצות של דתיים/יות הוא פארק המבקרים קומראן עם סיפור של  "כת בני המדבר". שם יוכלו לשמוע על  חשיפת המבצע של המגילות הגונזות.  
 
3.סיור בנחל בוקק – לאורך המסלול בין שני קילומטרים ניתן להבחין בצמחיה. במקום שתי בריכות ואחת מהאטרקציות הם לשכשך את הרגלים וליהנות מסמול טוק בין העובדים/ות.
 
4.טיול בנחל דוד – ניתן להבחין בסימני החורף האחרון ליהנות ממראה של היעלים המסתובבים ללא הפרעה ואפילו אולי תוכלי לראות לרגע את שפני הסלע.
 
5.מנזר סנט ג'ורג – ניתן להתחיל בטיול אל  ואדי קלט ומשם להמשיך אל המנזר היווני שמשכנו הוא על צלע הר יפהפה. מה שיוצר חוויה מיוחדת לעין ולרגע יש הרגשה שאתה כלל לא בישראל.
 
אטרקציות ליום גיבוש לעובדים
ימי גיבוש בים המלח חופנים בתוכם גם אטרקציות לעובדים/ות כדי לגוון וגם כדי לשחרר ולגבש. לפניך מספר רעיונות לאירוע חברה במדבר יהודה וים המלח
 
לעובדים/ות שמחוברים לעולם הרוחני או שלא מפסיקים לדבר אפשר לבחור להם אטרקציות בים המלח כמו: סדנת אוויפסנה, סדנאות מדיטציה ויוגה, עקרונות הבישול במקום מדברי.
 
טיפולי ספא מפנקים –  בין טיפולי פנים לאמבטיות בוץ, מסג' שוודי או רפלקסולוגיה, טיפול הוליסטי או שיאצו. טיפ תנו את הרשימה לעובדים/ות שהם יבחרו.
 
סיור לעובדים/ות מיטבי לכת –  טיול למצדה דרך שביל הנחש כי תמיד יש עוד מה ללמוד ולדעת.
 
להמריא או לנחות ? לעובדים שמחוברים לקרקע זה הזמן "להעיף אותם בבלון פורח" ולעובדת "שלא נוחתת" להזמין לה צניחה חופשית.
 
סיורים חקלאים בים המלח – הראש הישראלי ממציא פטנטים אבל כבר לפני הרבה מאוד שנים הייתה חקלאות במדבר. אופציה נוספת היא ביקור בגן בוטני ייחודי ומיוחד.
 
לא להסתנוור מיהלומים ופנינים – ישנו מרכז מבקרים של יהלומים ופנינים הדבר יכול לעזור לעובד/ת שרוצים לרמוז שהם רוצים "הצעת נישואים".
 
משחק מיני גולף – לעובדים/ות שאוהבים לשחק ובעיקר תחרותיים.
 
נסיעת מבחן על סוס או גמל – עוד דרך להכיר את המדבר. החל מנסיעה של ג'יפ דרך טיולי אופנים, סגוואי, ועד סיור עם גמלים או סוסים.
 
שייט על ים המלח – ישנם עובדים/ות שלא יודעים לשחות מה שגורם להם לא לבחור באטרקציה כמו שייט. אבל ים המלח הוא המקום שכן אפשר לעשות שיט מהסיבות הידועות.
.
 
מופע לעובדים בים המלח
אז אחרי שחזרו למלון ניתן להזמין לעובדים/ות סדנאות העצמה, הרצאות מרתקות, הופעות מדהימות כדי שיעצימו את תחושת החוויה, החיבור והשחרור שזה מטרתו של יום גיבוש בים המלח.
 
1.מופע גרפולוגי מרתק – הופעה לצוות עובדים בו הם יכירו אחד את השני דרך כתב היד. יצחקו, יקבלו טיפים להתחלת שינוי דרך החתימה ויכירו את הקולגות שלהם דרך סיפור החיים של כתב היד
 
סדנאות לעובדים בים המלח
 
2.סדנת יוגה צחוק – זה הזמן לקחת את הצחוק בכל הרצינות ולשחרר.. משחקי אימפרוביזציה ואלתור, מעגלי צחוק, תחרויות צחוק בקבוצה ובין 2 ועוד.
 
3.סדנת עבודת צוות - חיזוק תקשורת בין אישית, למידה על מרכבי עבודת צוות, הפעלות ותחרות בין קבוצות, גיבוש דרכי פעולה חדשות. 
 
הרצאות לעובדים בים המלח
 
 
4.הרצאה שפת גוף – הרצאה מרתקת על תקשורת בין אישית ושפת גוף עם הרבה תובנות לחיים. גם אנשי מכירות ושירות לקוחות ייהנו מטיפים חדשים שטרם שמעו.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.