אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי גיבוש בים המלח
 
רעיון מקורי להפקת ימי גיבוש בים המלח לעובדים ומנהלים שחסר להם ויטמין D. טיול בנחל בוקק, קאסר אל יהוד, סיור בנחל דוד. אטרקציות אמבטיות בוץ, ספא לעובדים, הרצאות, סדנאות הופעות בלילות שטופי ירח.
 
אי אפשר להפריז בחשיבותו של מדבר יהודה לתיירות הפנימית והחיצונית בישראל. במהלך השנה מגיעים קבוצות של משפחות ומתקיימים הרבה מאוד ימי גיבוש בים המלח שיוצרים חוויה אחרת לעובדים/ות. האוויר והאווירה, אטרקציות לעובדים לאורך כביש 90, מתחם בתי המלון שבו ניתן למצוא מספר עצום של חדרי מלון במחירים שונים. כל אלה הופכים את המקום הנמוך ביותר בעולם לכדאי ביותר לנופש, יום כיף או יום גיבוש לקבוצות.
 
5 סיורים לקבוצות בים המלח והסביבה
חשיבות של סיורים לקבוצות עובדים בים המלח היא ביכולת ליצור חוויה מיוחדת ואותנטית של המקום. לפניך מספר רעיונות לסיורים בסביבה:
 
1.אתר קאסר אל יהוד הוא מקום שבו על י האמונה הנוצרית יוחנן המטביל הטביל את ישו, זה המקום שבו חצה עם ישראל את הירדן עם יהושע. 
 
2.אתר ארכאולוגי שידבר הן לקבוצות של דתיים/יות הוא פארק המבקרים קומראן עם סיפור של  "כת בני המדבר". שם יוכלו לשמוע על  חשיפת המבצע של המגילות הגונזות.  
 
3.סיור בנחל בוקק – לאורך המסלול בין שני קילומטרים ניתן להבחין בצמחיה. במקום שתי בריכות ואחת מהאטרקציות הם לשכשך את הרגלים וליהנות מסמול טוק בין העובדים/ות.
 
4.טיול בנחל דוד – ניתן להבחין בסימני החורף האחרון ליהנות ממראה של היעלים המסתובבים ללא הפרעה ואפילו אולי תוכלי לראות לרגע את שפני הסלע.
 
5.מנזר סנט ג'ורג – ניתן להתחיל בטיול אל  ואדי קלט ומשם להמשיך אל המנזר היווני שמשכנו הוא על צלע הר יפהפה. מה שיוצר חוויה מיוחדת לעין ולרגע יש הרגשה שאתה כלל לא בישראל.
 
אטרקציות ליום גיבוש לעובדים
ימי גיבוש בים המלח חופנים בתוכם גם אטרקציות לעובדים/ות כדי לגוון וגם כדי לשחרר ולגבש. לפניך מספר רעיונות לאירוע חברה במדבר יהודה וים המלח
 
לעובדים/ות שמחוברים לעולם הרוחני או שלא מפסיקים לדבר אפשר לבחור להם אטרקציות בים המלח כמו: סדנת אוויפסנה, סדנאות מדיטציה ויוגה, עקרונות הבישול במקום מדברי.
 
טיפולי ספא מפנקים –  בין טיפולי פנים לאמבטיות בוץ, מסג' שוודי או רפלקסולוגיה, טיפול הוליסטי או שיאצו. טיפ תנו את הרשימה לעובדים/ות שהם יבחרו.
 
סיור לעובדים/ות מיטבי לכת –  טיול למצדה דרך שביל הנחש כי תמיד יש עוד מה ללמוד ולדעת.
 
להמריא או לנחות ? לעובדים שמחוברים לקרקע זה הזמן "להעיף אותם בבלון פורח" ולעובדת "שלא נוחתת" להזמין לה צניחה חופשית.
 
סיורים חקלאים בים המלח – הראש הישראלי ממציא פטנטים אבל כבר לפני הרבה מאוד שנים הייתה חקלאות במדבר. אופציה נוספת היא ביקור בגן בוטני ייחודי ומיוחד.
 
לא להסתנוור מיהלומים ופנינים – ישנו מרכז מבקרים של יהלומים ופנינים הדבר יכול לעזור לעובד/ת שרוצים לרמוז שהם רוצים "הצעת נישואים".
 
משחק מיני גולף – לעובדים/ות שאוהבים לשחק ובעיקר תחרותיים.
 
נסיעת מבחן על סוס או גמל – עוד דרך להכיר את המדבר. החל מנסיעה של ג'יפ דרך טיולי אופנים, סגוואי, ועד סיור עם גמלים או סוסים.
 
שייט על ים המלח – ישנם עובדים/ות שלא יודעים לשחות מה שגורם להם לא לבחור באטרקציה כמו שייט. אבל ים המלח הוא המקום שכן אפשר לעשות שיט מהסיבות הידועות.
.
 
מופע לעובדים בים המלח
אז אחרי שחזרו למלון ניתן להזמין לעובדים/ות סדנאות העצמה, הרצאות מרתקות, הופעות מדהימות כדי שיעצימו את תחושת החוויה, החיבור והשחרור שזה מטרתו של יום גיבוש בים המלח.
 
1.מופע גרפולוגי מרתק – הופעה לצוות עובדים בו הם יכירו אחד את השני דרך כתב היד. יצחקו, יקבלו טיפים להתחלת שינוי דרך החתימה ויכירו את הקולגות שלהם דרך סיפור החיים של כתב היד
 
2.הרצאה שפת גוף – הרצאה מרתקת על תקשורת בין אישית ושפת גוף עם הרבה תובנות לחיים. גם אנשי מכירות ושירות לקוחות ייהנו מטיפים חדשים שטרם שמעו
 
3.סדנת יוגה צחוק – זה הזמן לקחת את הצחוק בכל הרצינות ולשחרר.. משחקי אימפרוביזציה ואלתור, מעגלי צחוק, תחרויות צחוק בקבוצה ובין 2 ועוד..
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.