אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
הפקת מסיבת רווקות בירושלים בגלל הקסם של עיר הבירה!  אגם רודברג ערכה מסיבת רווקות בי-ם בין שכונת הבוכרים לשכונת גילה. בין שכונת הגבעה הצרפתית לשכונת הקטמונים אפשר לחגוג ערב רווקות, מסיבה במקווה כהלכתה. לבחור פעילות סוחפת, מצחיקה ובעלת ערך מוסף בזום או במקום שתבחרי לקיים את האירוע.
 
לכל מסיבת רווקות יש אנרגיה אחרת. אחת רוצה מסיבה שקטה וקטנה ואחת רוצה פרועה עם הרבה חברות מסביב, יש מי שמעדיפה לעשות חלק ממסיבת רווקות בזום כי יש חברה/ות שלא יכולות להגיע מרחוק. לכל שכונה בירושלים יש ייחודיות והכוונה היא לא רק למצוא דירה בשכונת בקעה ל-מסיבת רווקות בירושלים אלה לבחור שכונה שיכולה להתאים "לוויב של הכלה".
 
בשכונת בית וגן ישנו מאגר מים מהשפלה, זאת שכונה שומרת מסורת ויכולה להתאים לבחורה יותר מסורתית או דתית. "לחברה עקשנית במיוחד" אפשר לבחור את שכונת בקעה שעמדה בגבורה לאורך מלחמת העצמאות. "לחברה שהתנזקה"  אפשר לעשות מסיבת רווקת בשכונת המושבה הגרמנית גם בגלל שנחשבת לאריסטוקרטית וגם בכלל מנזר הנזירות הקטוליות. הקרוי "מסדר סנט צ'ארלס בורומיאוס" . לכלה שאוהבת גיוון ניתן להתחיל את מסיבת הרווקות "בשכונת לב העיר"  ממחנה יהודה דרך זכרון יעקב ועד כנסת ישראל.בסופו של דבר הרבה תלוי במקום על פי כמות המוזמנות וסגנון ערב רווקות.
 
אטרקציות למסיבת רווקות בירושלים
בירושלים יש למעלה משבעים מסעדות עם חדרי VIP שיכולות להתאים לכמות החברות. אחד מהדברים החשובים הוא כמות הבנות שיכולות להיות בחדר לצד ההפעלה. אם למשל יש 30 או 20 חברות/ים סביר שצריך מקום יותר גדול במיוחד אם מתוכננת הפעלה אקטיבית כמו סדנת צחוק למסיבת רווקות.
 
לופטים למסיבת רווקות – ישנה רשימה של מספר לופטים בירושלים והסביבה. כדאי לעשות רשימה מה את רוצה שיהיה בלופט ועד כמה הוא יכול לשרת את החברות.
 
לחברה שמאוד אוהבת בשמים אפשר לקחת אותה לחוויה של הפקת בושם, להזמין מדריכת טיולים לסיור בעיר העתיקה או בשוק מחנה יהודה עם הסיפורים על משפחת בנאי.
 
למי שאוהבת תכשיטים  יש מרכז מבקרים וכמובן למי שאוהבת לשתות יין יקבי ירושלים מספקים גם סדנאות .
 
הופעה למסיבת רווקות בירושלים בזום או במפגש קבוצה
בזמן השיא של ההגבלות עקב הקורונה חלק מההופעות למסיבות רווקות פשוט נערכו דרך אפליקציית זום. במידה ויש בעיה של מקום או של הגעה אפר לשקול פתרון כזה. לפני היציאה לבילוי. ניתן להזמין הופעה עם גרפולוג שידע להצחיק ולסחוף את החברות הטובות לחוויה מיוחדת במינה.
 
הרצאה למסיבת רווקות בירושלים בזום או במפגש קבוצה
אחת מההרצאות המרתקות ביותר היא שפת גוף בזוגיות ובין המינים. היא גם מצחיקה וגם מלמדת. מצד שני אפשר להזמין הרצאה עם סקסולגית שתיתן לכן טיפים מענגים לכל החיים. יש מגוון הרצאות וצריך את זאת שהכלה והחבות  ירצו לשמוע.
 
סדנה למסיבת רווקות בזום או מפגש קבוצתי
סדנאות למסיבת רווקות כמו יוגה צחוק מתאימות מאוד לנשים משוחררות שאוהבות לצחוק ולהצחיק זה פעילות מצוינות להוריד מתחים מכלת השמחה. הפקת מסיבת רווקות שמחה תהיה כזאת שתדע לגשר בין רצון הכלה לרצות הבנות. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.