אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
הפקת מסיבת רווקות בירושלים בגלל הקסם של עיר הבירה!  אגם רודברג ערכה מסיבת רווקות בי-ם בין שכונת הבוכרים לשכונת גילה. בין שכונת הגבעה הצרפתית לשכונת הקטמונים אפשר לחגוג ערב רווקות, מסיבה במקווה כהלכתה. לבחור פעילות סוחפת, מצחיקה ובעלת ערך מוסף בזום או במקום שתבחרי לקיים את האירוע.
 
לכל מסיבת רווקות יש אנרגיה אחרת. אחת רוצה מסיבה שקטה וקטנה ואחת רוצה פרועה עם הרבה חברות מסביב, יש מי שמעדיפה לעשות חלק ממסיבת רווקות בזום כי יש חברה/ות שלא יכולות להגיע מרחוק. לכל שכונה בירושלים יש ייחודיות והכוונה היא לא רק למצוא דירה בשכונת בקעה ל-מסיבת רווקות בירושלים אלה לבחור שכונה שיכולה להתאים "לוויב של הכלה".
 
בשכונת בית וגן ישנו מאגר מים מהשפלה, זאת שכונה שומרת מסורת ויכולה להתאים לבחורה יותר מסורתית או דתית. "לחברה עקשנית במיוחד" אפשר לבחור את שכונת בקעה שעמדה בגבורה לאורך מלחמת העצמאות. "לחברה שהתנזקה"  אפשר לעשות מסיבת רווקת בשכונת המושבה הגרמנית גם בגלל שנחשבת לאריסטוקרטית וגם בכלל מנזר הנזירות הקטוליות. הקרוי "מסדר סנט צ'ארלס בורומיאוס" . לכלה שאוהבת גיוון ניתן להתחיל את מסיבת הרווקות "בשכונת לב העיר"  ממחנה יהודה דרך זכרון יעקב ועד כנסת ישראל.בסופו של דבר הרבה תלוי במקום על פי כמות המוזמנות וסגנון ערב רווקות.
 
אטרקציות למסיבת רווקות בירושלים
בירושלים יש למעלה משבעים מסעדות עם חדרי VIP שיכולות להתאים לכמות החברות. אחד מהדברים החשובים הוא כמות הבנות שיכולות להיות בחדר לצד ההפעלה. אם למשל יש 30 או 20 חברות/ים סביר שצריך מקום יותר גדול במיוחד אם מתוכננת הפעלה אקטיבית כמו סדנת צחוק למסיבת רווקות.
 
לופטים למסיבת רווקות – ישנה רשימה של מספר לופטים בירושלים והסביבה. כדאי לעשות רשימה מה את רוצה שיהיה בלופט ועד כמה הוא יכול לשרת את החברות.
 
לחברה שמאוד אוהבת בשמים אפשר לקחת אותה לחוויה של הפקת בושם, להזמין מדריכת טיולים לסיור בעיר העתיקה או בשוק מחנה יהודה עם הסיפורים על משפחת בנאי.
 
למי שאוהבת תכשיטים  יש מרכז מבקרים וכמובן למי שאוהבת לשתות יין יקבי ירושלים מספקים גם סדנאות .
 
הופעה למסיבת רווקות בירושלים בזום או במפגש קבוצה
בזמן השיא של ההגבלות עקב הקורונה חלק מההופעות למסיבות רווקות פשוט נערכו דרך אפליקציית זום. במידה ויש בעיה של מקום או של הגעה אפר לשקול פתרון כזה. לפני היציאה לבילוי. ניתן להזמין הופעה עם גרפולוג שידע להצחיק ולסחוף את החברות הטובות לחוויה מיוחדת במינה.
 
הרצאה למסיבת רווקות בירושלים בזום או במפגש קבוצה
אחת מההרצאות המרתקות ביותר היא שפת גוף בזוגיות ובין המינים. היא גם מצחיקה וגם מלמדת. מצד שני אפשר להזמין הרצאה עם סקסולגית שתיתן לכן טיפים מענגים לכל החיים. יש מגוון הרצאות וצריך את זאת שהכלה והחבות  ירצו לשמוע.
 
סדנה למסיבת רווקות בזום או מפגש קבוצתי
סדנאות למסיבת רווקות כמו יוגה צחוק מתאימות מאוד לנשים משוחררות שאוהבות לצחוק ולהצחיק זה פעילות מצוינות להוריד מתחים מכלת השמחה. הפקת מסיבת רווקות שמחה תהיה כזאת שתדע לגשר בין רצון הכלה לרצות הבנות. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.